fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wytłumacz mi swoją ocenę....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-06-08 09:37:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fajnie, że jesteś - bo nikt by już nie odpowiadał na moje teksty i motywował mnie do robienia zdjęć :)
Widzę, że codziennie po kilka razy zaglądasz do mojego PF z nadzieją, że coś wrzucę nowego. Wiedz zatem, że małe dziecko pochłania mój czas i na tę chwilę to jest dla mnie ważniejsze niż fotografia. Za jakieś 2-3 lata wrócę do tej zabawy a na razie będą głównie plotki i albumowe pstryki. Lubię to moje "nowe życie" i wcale nie czuję się nim "okaleczony" - jak napisałeś o mnie w komentarzu do swojego PF. Wręcz przeciwnie. Czuję się wolny, szczęśliwy i nikomu (w tym sobie) nie muszę nic udowadniać zdjęciami. Pozdrawiam letnio...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-08 10:13:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tak trzymać - wolny i szczęśliwy , życzmy tego wszystkim . małemu dziecku życzę zdrowia i tylko zdrowia . przydałoby mi się takie dziecko - to dużo radości , wiem to z praktyki . moje dzieci już mnie nie chcą słuchać , no może jeszcze córka , synowie idą już swoją drogą . ale kocham ich nad wszystko . Tobie i Twojej Małżonce życzę dużo radości !!
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-08 11:31:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimba, i ja się z Tobą cieszę. :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa