fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Żegnam Was PseudoObiektywni
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-12-05 11:28:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW - po co piszesz te Twoje złosliwości?
A co do tajemnicy korespondencji, to może mi wyjasnij, na czym opierasz swoje twierdzenia, bo ja znalazłem tylko cos takiego:
"Tajemnica korespondencji, oznacza, iż wszystko, co jest przedmiotem przekazu od nadawcy do adresata, należy wyłącznie do tych osób, z wyjątkiem sytuacji, gdy wyrażą one zgodę na udostępnienie również innym informacji, które między sobą przekazują.
Tajemnica korespondencji jest istotną częścią składową prawa do poszanowania życia prywatnego, w tym również do poszanowania jej tajemnicy. Naruszenie tajemnicy korespondenji podlega karze z mocy prawa. W sytuacjach szczególnych (np. związanych ze ściganiem poważnych przestępstw) przepisy zezwalają na naruszenie tajemnicy korespondencji.
Hasło opracowano na podstawie “Słownika Encyklopedycznego Edukacja Obywatelska” Wydawnictwa Europa. Autorzy: Roman Smolski, Marek Smolski, Elżbieta Helena Stadtmüller. ISBN 83-85336-31-1. Rok wydania 1999."
Może źródło tych informacji nie jest wiarygodne, albo ja czegos nie rozumiem, wyjasnij mi to.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-05 11:34:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa -> idź za tropem
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-05 11:35:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Robert - a jednak to BYŁ zwykły lans
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-12-05 11:40:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OhO - teraz się zacznie bitwa na "Opisy w profilu" i zamieszczone tam linki ??;)))))))))
FAJNIE ;D

Jak się wszystko z nudzi to cuż ;)))))
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-12-05 11:42:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW - nie robię żadnego lansu, już mi nie zależy na ocenach i komentach w tym portalu. Jutro umieszcze tu jeszcze jedno zdjęcie, specjalnie dla tych którym moje zdjęcia sie choć trochę podobały, no ale jutro jest wyjątkowy dzień, więc mam nadzieję, że mi na to pozwolisz ;-)

Nie zapomnij, że cały czas czekam na Twoje wyjasnienia odnosnie tajemnicy korespondencji.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-05 11:46:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Robert - temat tajemnicy korespondencji był szczegółowo i dogłębnie przeanalizowany i wyjaśniony w kilku wątkach na tutejszym forum - zatrudnij wyszukiwarkę
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:02:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW - zatrudniłem, niestety tutejsza wyszukiwarka nie jest zbyt user friendly, nie mam całego dnia na przekopywanie sie przez watek, który ma 360 stron, nie chce Ci sie udzielic odpowiedzi to trudno. Mysle, że w realu jestes miłą osobą, tylko w sieci pozwalasz sobie na troche złosliwości ;-)
Pzdr
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:14:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prv to prv, tak?
Po cholerę by to tworzono? Wylewanie takich rzeczy na wierzch jest warte szlamu.
Jeżeli ktoś jest na tyle perfidny, żeby to publikować to życzę miłego życia. Dla mnie czyste frajerstwo.
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:17:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie podchodź bo skoczę!
fotografia cyfrowa
Necromanser
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:23:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ujawnianie treści prywatnych wiadomości jest raczej kwestią smaku lub jego braku.. a samki bywają różne. powiedzmy że w świetle szeroko rozumianego prawa, takie praktyki nie są niczym złym.. no ale pójście do opery w dresie i trampkach też jest dopuszczalne..
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:28:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale o czym tu wogóle gadać? Prywatność to prywatność. Jak dostaję list fizycznie to liczę na to, że nie był otwierany. Jeśli piszę coś konkretnie do kogoś to tak właśnie robię. A jeśliby mi zależało na ogólnym przedstawiniu sprawy to pisałbym na forum.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:28:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli piszę coś konkretnie do kogoś to tak właśnie robię. - Na privie piszę.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:32:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Robert - temat tajemnicy korespondencji był szczegółowo i dogłębnie przeanalizowany i wyjaśniony w kilku wątkach na tutejszym forum - zatrudnij wyszukiwarkę "

LOL!!!

Co w takim razie jest wazniejsze, przytoczone przez Roberta haslo czy dywagacje forumowiczow na www.obiektywni.pl? Bo, tak szczerze, MartoW, gdyby swiat mial byc rzadzony wedlug tego co sie omawia na forum tego serwisu to juz nie tylko z samego serwisu trzeba by bylo spieprzac.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:39:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:41:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurde, to nie byloby smieszne...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:43:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bernardzie... lolo poświecił sporo czasu na rzetelne wyjaśnienie wszystkich niuansów tego problemu, a zrobił to profesjonalnie (poniekąd mając do tego podstawy zawodowe)
powtarzanie po nim jest bez sensu
a właściwe źródło informacji to akta prawne i ich sądowa interpretacja (i to było w postach lolo)
zatrudnij wyszukiwarkę
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:46:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW, zatrudnij chwile pomyslunku, czy chcialabys, zeby ktos bez Twojej zgody publikowal na forum tresc korespondencji, ktorej jestes autorka. Szczegolnie, gdy publikacja taka mialaby na celu rzucenie negatywnego swiatla na Ciebie.
Na zdrowy chlopski rozum czuc, ze pojecie prywatnosci, czy to korespondencji czy szerzej rozumianej, nie zostalo stworzone dla picu.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:47:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I zeby bylo jasne, nie potrzebuje zatrudniania wyszukiwarki, zeby miec zdanie na powyzszy temat.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:49:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli lolo uważał, że wyrzucanie na wierzch prywatnych wiadomości jest "dobre", to się mylił.
W moim rozumowaniu. Sam osobiście jeślibym dostał wiadomość, choćby najgorszej treści to nie potrzebowałbym pokazywać tego oficjalnie, bo z elokwentynmi delikwentami mogę długo koresponować - tyle, że elokwentniej. A jeżeli ktoś taki zaczałby rzeczywiście przeginać to z czymś takim idzie się do administracji.
Natomiast, jeżeli zależałoby mi na przedstawieniu takiej osoby w świetle adekwatnym do jego osoby, to zrobiłbym to w zupełnie inny sposób. Niemniej efektywny, jeśli nie bardziej. A etyka byłaby przy tym zachowana.
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-12-05 12:49:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW - prawo to nie to samo co kultura i dobry obyczaj. Jedna z róznic jest taka, że jak nie przestrzegasz prawa, to może Cie spotkac kara przewidziana stosownymi kodeksami. Jak nie przestrzegasz dobrych obyczajów i bycia kulturalnym, mozesz byc uznanym za buraka.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-05 13:08:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Teraz pytanie co ważniejsze. ;)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-12-05 13:12:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Ja tylko wykonywałem rozkazy..."
fotografia cyfrowa
niewidzialny
fotografia cyfrowa
2007-12-05 13:14:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zarejestrowałem sie tylko na chwile... coby powiedziec ostatnie tylko zdanie. Zeby była sprawa jasna to się przedstawie... Dariusz "Kuma" Kuźma...

chciałem powiedzieć tylko jedno... bo nie mam zamiaru nikogo bronic... Być może teraz kogoś urażę, ale mam to głeboko gdzieś...

żalicie się wszyscy jeden na drugiego.. a zobaczcie co sami robicie... zachowujecie się jak banda spuszczonych z łancucha cielaków, ujadających psów.
tak zagryźć tego i tego... zaszczuć... bo tylko jaaaaa jaaaa jestem idealny.... ten jest be tamten jest be... zobaczcie co sami wypisujecie...
MartoW... do tego momentu uważałem Cie za poważna kobiete...a neistety przesiąknęłaś tym chamstwem tego portalu...
Soundcośtam.... niestety chamem byłeś i chamem pozostaniesz.... tylko uważaj zebyś się o tą wystającą słome z butów nie wywrócił... kiedyś cie ceniłem za trafne i zgryźliwe komentarze... ale coraz bardziej wychodzi z ciebie totalny burak...

zastanówcie sie ludzie o co wam chodzi??? bo przez większość tych postów przemawia totalne chamstwo, robicie zdjęcia czy gnoicie sie nawzajem???

koniec... przed wszystkim pozdrawiam Artystów tego portalu.... Keramodnora i Souncostam.... tak trzymac chłopaki.... smród rozchodzi sie szybko...

Pozdrawiam....
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-12-05 13:22:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Keramodnor imo akurat jest ok, z tym że może byc troche trudne zrozumienie jego podejścia i motywów
fotografia cyfrowa
aivan
fotografia cyfrowa
2007-12-05 13:34:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:(
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa