fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Żegnam Was PseudoObiektywni
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-06 10:18:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na zachodzie ? czyli jednak ten GMT+0 ma coś do rzeczy ;-)
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-12-06 10:24:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW : p.expert od : "MAGLA i PASMANTERII UMYSŁOWEJ" i inni experci: weżcie sie lepiej za komentowanie fotografii...... zresztą....popatrzcie sami co napisaliście w tym wątku i pomyśleć wystarczy: po co to ja napisałem czy napisałam?
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-12-06 10:31:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myslec trzeba przed! Po to juz mozna tylko sie wstydzic ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-06 10:32:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos, mam wrażenie, ze nie jestem najbardziej ulubioną komentatorką tutejszych wystawców ;-) pewnie wolą widzieć mnie na forum, a nie pod swoimi zdjęciami ;-D nie każdy jest taki bohaterski, jak Ty :-D
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-06 12:05:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW... :))) ba... :DDD
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-12-06 12:17:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Robercie - z jednej strony to fakt...wstawiaie jakiemukolwiek Twojemu zdjeciu zera, to (moim rzecz jasna zdaniem) pewne naduzycie....chociazby z tego wzgledu, ze kazde z nich wymaga wiedzy i sporego wysilku wlozonego w realizacje...trudno wiec postawic je w jednym rzedzie z pstrykami widokowych leniuszkow, ktorzy wstaja dopiero gdzies w okolicach poludnia. Z drugiej jednak strony chyba nie myslales zanad to komu te swoje zdjecia bedziesz przedstawial. W zdecydowanej wiekszosci sa one zrobione pod czytelnika "magazynow dla mezczyzn"...a wiec dla odbiorcy generalnie niewiele znajacego sie na foografii, nienazbyt opatrzonego, ale za to z przyjemnoscia ogladjacego fajne (pardon za slowo) "dupy". Ponewaz taki wlasnie jest masowy odbiorca tkich magazynow, dlatgo fotoedytorzy w nich zatrudnieni wybieraj takie wlasnie zdjecia. W porownaniu zas z galeria stricte fotograficzna w samej teorii bediesz mial tutaj odbiorcow ambitniejszych i opatrzonych znacznie lepiej, niz nasz typowy nabywca Playboya, czy czegos zblizonego. Nie dziw sie wiec , ze cos, co jest pokazywane w tamtych magaynach i co uchodzi tm za wzor fotografii, niekoniecznie jest tk samo odbierane na glerii fotograficznej.
Rzecz inna list opublikowany przz Sounda nie zawieral w moim mniemaniu niczgo ani obazliwego, ani zlosliwego, czy wrecz nieprzyjemnego, tak wiec jego pblikowanie tutaj bylo zwyczajnym bezsensem i naduzyciem. Nie jestem w tym wypadk restrykcyny i mysle, ze listy naprawde obrazliwe moga byc jak najbardziej publikowane, gdyz mozliwosc rywanej korespondencji w ramch portalu nie jest po to, aby kogokolwiek obrazac!
Co do odchodzenia...po co? esli chcesz ulepszac swoj warsztat, to musisz jednak miec opinie osob trzecich...inaczej prawdopodobnie bedziesz stal w miejscu!
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Strona 10
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa