fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"IRYS wowy"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:30:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda, że tego rodzaju "protesty" (promowanie gniotów)
odbywają się każdego dnia
i co ciekawe wielu z "protestujących" pod iryskiem też bierze w tym udział
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:32:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fizyk -> jeśli wywołujesz do tablicy, zarzucasz próby manipulowania - sam nie manipuluj faktami i informacjami. Szkoda, że się nie wypowiadałem?! Policz, ile razy bezpośrednio pod zdjęciem odpowiadałem na listy i co w nich pisałem. O ile pamiętam, nie "robiłem Rejtana" w obronie "Irysa"... ;o)
Kto zrozumiał ideę - śmiał się i włączył się do hepeningu. Hepeningu, ale i prowokacji. Do wyszydzania tego, co - jak słusznie pisze Iness - toczy portal: ignorancji, arogancji, buractwa, systemu "ty-mi-ja-ci" itp, itd. Kto nie zrozumiał - z powagą i zadęciem inkwizytora stawiał niskie noty i pisał pogardliwe komentarze, poprawiając sobie samopoczucie i samoocenę. Na zdrowie! ;o)
Kategorycznie stwierdzam, że zdjęcie nie było skierowane, nie było w opozycji, nie stanowiło protestu itp, itd. przeciw żadnej innej fotografii!!! Bzdura!
Miało pokazać, jak przez słabości systemu i użytkowników z miernej fotografii można zrobić (jeśli się tylko chce!) "gwiazdę wieczoru". Pokazał?

Słusznie pisze sepa, że FT nie musi być najpiękniejsze. Ma BYĆ fotografią tygodnia z ważnego powodu. No i "Irys" wygrał. Okazał się ważny jak cholera. Oburzył... Jest gorszy od słodkich dzieciaczków, widoczków, piesków czy i motylków? Nie, ale miał czelność powiedzieć "król jest nagi". No to w papę irysa! ;o)
"Irys" zrobił więcej niż setka wątków w Forum dotyczących TWA, oceniania, niesprawiedliwości, administracji, artyzmu itd. Okazał się skuteczniejszy! No, to w nos irysa!
I jedno jest pewne: naburmuszenie, emocje i dyskusje za kilka dni się skończą. Ale minie miesiąc, dwa lub osiem i na pytanie "co tam na Obiektywnych", spokojnie będzie można odpowiedzieć "Irysy trzymają się mocno". I nie będzie to na pewno moja zasługa...
Pozdrawiam wszystkich!

PS Życzę niektórym krytykantom, by zawsze robili takie "zwykłe i mierne zdjęcia". :o)

fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:32:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness, a co ma wątek do zdjęć? I o jaką wojnę Ci chodzi? Czy naprawdę trzeba Ci wszystko łopatologicznie wykładać???
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:35:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie no... Ty na prawdę wierzysz w tą dorobioną post factum ideologię i jesteś z siebie dumny...
Brawo :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:37:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ideologia nie jest dorobiona post factum, bo cała akcja była zaplanowana duuuużo wcześniej...

Są świadkowie, jakby co... :-)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:53:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a to trzeba jakiś specjalny temat do tego dorabiać?
bo to może pierwsze dziwo w Vox Populi i Fotografii Tygodnia jest?
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:53:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wkręciliście akurat tych, którzy starają się oceniać obiektywnie
gratulacje
a TWA, dzieńdoberki sie akurat się pod tym zdjęciem nie wpisały
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:59:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A powinny???
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:01:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaczynam nie kumać tego topicu. Sprawa "problemu" wyjaśniła się w momencie VP i FT dla tego zdjęcia.
Co niby trzeba wyjaśniać teraz na forum? Komu i po co?
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:03:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem czy powinny
w każdym razie gratuluje dobrej zabawy ;)
w stylu "następny/a dał się nabrać"

czy dzięki tej akcji mniej będzie kwiatków, dziecięcych oczek na przesłonie 1,4, much, dmuchawców.... na VP?

fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:08:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o pardon - dziecięce oczka na 1,4 są bardzo fajne.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:15:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gsowa, czy będzie ich mniej? Pewnie nie...

Ale MY przynajmniej coś próbowaliśmy zrobić...:-)
fotografia cyfrowa
Kukasz
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:19:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I do czego nowego doszliscie w tym temacie ??
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:29:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes
i dlatego wszyscy kupę omijają;)

fotografia cyfrowa
Canthi
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:30:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:18:59

"...Z drugiej strony dziwie sie po co robic tyle szumu wokol jakiegos "pstryka"(nie lubie tego okreslenia,ale tu jest jak najbardziej na miejscu). Jest tyle ladnych i ciekawych prac w tym portalu, ktore bez dwoch zdan moglyby byc fotografia tygodnia, a wy wybieracie zdjecia slabe, bezpomyslowe."

Szymon, no cóż, trafiłeś w sedno, nawet o tym nie wiedząc... Problem tylko w tym, że w momencie, kiedy w VP lądują na co dzień zdjęcia słabe i bezpomysłowe, lansowane uparcie przez takich "ty-mi-ja-ci", to jakoś nikt ani słowa nie powie. W momencie, kiedy ktoś to próbuje wyszydzić, mamy burzę na OB, właśnie taką, jak tutaj. Dlaczego? Bo ktoś próbował zepchnąć jakieś bóstwo z piedestału, które tylko i wyłącznie dla siebie jest bóstwem... No, i dla tych "ty-mi-ja-ci" (swoją drogą genialne określenie).

M_a_r_c_i_n_
fotografia cyfrowa
2008-06-11 12:41:37

"To nie od Irysa Wowy sie zaczelo a od tego zdjecia http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-304887.php " Obiektywni " w ramach sprzeciwu zaczeli polecac zdjecie Wowy i o to mamy fotografie tygodnia..... BRAWO OBIEKTYWNI !!! Zabiliscie staruszke i macie swoj kwiatek. ps. Gratulacje dla autora."

M_a_r_c_i_n_, mylisz się ogromnie...

Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:29:00

"aaa to jednak chodziło o zrzucenie wątku sacrum ze strony głównej, no proszę... w ramach podziękowania warszawka wypromowała fotkę jaka nadałaby się na sztandar salonu piękności gdyby go wcześniej sacrumowcy nie zdjęli... Czyli się nic nie myliłam pisząc że tu już nie chodzi o fotografię tylko o wojnę Ich z Onymi..."

Iness, jaka szkoda, że nic, ale to kompletnie nic nie zrozumiałaś...
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:30:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gsowa - właśnie w tym rzecz że NIE ;)
fotografia cyfrowa
fizyk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:38:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa
dzięki za twą długą i szczerą analizę wałsej manipulacji, krórą z zainteresowaniem śledziłem.
To właśnie chciałem osiągnąc - jasne i klarowne podanie powodów waszej akcji - pod zdjęciem tego
nie było i przyznasz że wielu, którzy starali się by obiektywni oraz zupełnie nowych na OB było lekko zdezorientowanych.
Udało wam sie udowodnic założoną tezę - macie jakiś pomysł co zrobi żeby było lepiej?
Ja chciałbym, będąc uczestnikiem tego portalu dowiedzie się co to jest dobra fotografia i jak ją zrobic, a potem
może pokaza innym jakiś fragment rzeczywistości tak jak jeszcze go nikt nie pokazał.
I musze powiedziec że sporo się już dowiedziałem - dzięki twojemu irysowi również.
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:39:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prowokacja jest rewelacyjna. To muszę przyznać. Tylko czemu ludzie są tak porąbani i nie mogą normalnie podchodzić do swojej i innych tworczosci? Ja rozumiem robic oborę, sam to lubię ale jeśli chcemy czegokolwiek się dowiedzieć na tym portalu, to trzeba trochę umiaru. Jeśli chcemy...
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:41:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Canthi

nie łatwiej po prostu krytykować (krytykować = wyrażać obiektywną opinię) pod zdjęciami
które lądują w VP, a są wątpliwej wartości?

zauważyłem, że łatwo się krytykuje tych którzy się pojawiają na OB
gorzej z obiektywną oceną tych co mają ileś tam pkt
fotografia cyfrowa
Canthi
fotografia cyfrowa
2008-06-11 15:53:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gsowa

"nie łatwiej po prostu krytykować (krytykować = wyrażać obiektywną opinię) pod zdjęciami
które lądują w VP, a są wątpliwej wartości?"

Porównałabym to do rzucania całymi tonami grochu o ścianę, niestety.
fotografia cyfrowa
ruda
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:05:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@fizyk : i wowa i jpk wszystko już napisali , nie ma co powtarzać.

@hobbes (2008-06-11 15:21:27) - pewnie masz smutną rację, co nie zmniejsza mojego obrzydzenia ( nie : oburzenia . Choć i argumenty za oburzeniem bym znalazła )

@Iness (2008-06-11 14:29:00) - Boszszsz.....
fotografia cyfrowa
ruda
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:20:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes - rozumieć nie znaczy akceptować . Może nawet - tym bardziej - w pewnych sytuacjach. Na szczęście nie wszyscy postępują jak te wymienione grupy wsparcia. Nawet jeśli się bardzo lubią. A może właśnie dlatego. Z szacunku dla samych siebie.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:28:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No accept!
No apprehension!
No future!
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:28:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Only sex & violence!

& flowers! :)
fotografia cyfrowa
Kukasz
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:50:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wode lejecie i tyle.... oni swoje a wy swoje. Nic konkretnego z tego nie ma !!
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa