fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"IRYS wowy"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
fotofsu
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:52:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie rozumiem dlecze go jest fota tygodnia
fotografia cyfrowa
fotofsu
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:52:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za co tyle poleceń????????????
fotografia cyfrowa
fotofsu
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:52:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za co tyle poleceń????????????
fotografia cyfrowa
ruda
fotografia cyfrowa
2008-06-11 16:56:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kukasz - to już nie lejemy :)) Choć wyszepczę jeszcze tylko nieśmiało nadzieję ( wiem, wiem, matka głupich ) że jakieś refleksje gdzieś tam wzbudziło :)
fotofsu - zlituj się, najpierw poczytaj - potem pytaj.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-06-11 17:28:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Canthi masz rację nic nie zrozumiałam. Próbujecie (wowa, jpk, Ty) wmówi pozostałym, że zrobiliście z kogoś idiotów. Z kogo?

Z Romano którego fotki okupują FT? Z iskierki czy mimosy których fotki okupują VP? W jaki niby sposób? Im tylko dorównaliście - jednorazowo, tymczasowo, bez wymyślenia nowego sposobu, wykorzystując istniejący mechanizm...

Ze mnie czy innych, którzy tradycyjnie jak na kfiatka przystało strzelili zero? I niby w jaki sposób skoro nie zrobiłam pod waszym wpływem czy sterowaniem niczego... zrobiłam tylko to co zwykle gdy nie blokuje mnie ignor...

Z tych, którzy poszli za tłumem i polecali, wstawiali 5? Że niby się dali nabrac na prowokację? Tez mi prowokacja. Codziennośc po prostu...

Z administracji i moderatorów? Przy takim ruchu biznes reklamowy kreci sie doskonale.

Więc z kogo?
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2008-06-11 17:28:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jest MIŚ.... tfu IRYS na miarę naszych potrzeb ...
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-06-11 17:30:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ze mnie! postawiłem 5!
fotografia cyfrowa
tt73
fotografia cyfrowa
2008-06-11 17:37:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zamiast śmiać się z innych
proponuję promować tych
dla których warto "buszować" po galeriach
wielka to radość
znaleźć perełki Autorów Mówiących Obrazem
mało popularnych
nieudzielających się na forach
oszczędnych w komentarzach
po cichu robiących swoje

http://www.obiektywni.pl/forum/watek-3392.php


:o)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-06-11 17:40:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ya po cichu robię na drutach trakcji lubelskiej.
fotografia cyfrowa
tt73
fotografia cyfrowa
2008-06-11 17:42:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy ... dziergasz ?


:o)
fotografia cyfrowa
Marcin Kromarek
fotografia cyfrowa
2008-06-11 18:24:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 14:24:14 fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

"M_a_r_c_i_n_, mylisz się straszliwie, niestety...

Zbieżność ze zdjęciem exiff była absolutnie czysto przypadkowa"


jpk, smiem watpic. Zbieznosc w czasie rowniez przypadkowa ? ( dla nie wtajemniczonych - Zdjecie Wowy pojawilo sie w VP krotko po zdjeciu exiff`a ) .
W tym miejscu chcialem przytoczyc cytaty osob, ktore nawolywaly pod zdjeciem exiff`a o polecanie innych fotografii, tak aby zdjecie starszej Pani nie wisialo na pierwszej stronie i.............NIE MA ICH ! Zostaly usuniete wraz z poczatkowymi ocenami przez administracje.....pozostawiam to bez komentarza.


jpk, z calym szacunkiem... nie probuj mi wcisnac zadnego kitu, ze zdjecie Wowy nie ma nic wspolnego ze zdjeciem exiff`a bo ma i to duzo. Moim zdaniem, zdjecie Wowy zostalo wypromowane przez grupe ludzi ktorzy panicznie boja sie starosci i nie chca aby ja w taki sposob pokazywano jak zrobil to exiff.

Wowa - absolutnie nic nie mam do Twojego zdjecia, uwazam je za przecietne, nie zasluguje na miano fotografii tygodnia jak i ocen -1 i 0 (Mysle ze Ty dobrze o tym wiesz )
Pozdrawiam, Marcin
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-06-11 18:34:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marcinie, tak jak zdjęcie exiffa było promowane przez ludzi którzy panicznie boją się irysów, motylków,dzieci, piesków, kotków i ptaszków :) Za tydzień lub dwa będzie kolejna dyskusja pod innym zdjęciem.
fotografia cyfrowa
Iluzja
fotografia cyfrowa
2008-06-11 18:46:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poczułam sie oszukana. Zrobiliscie sobie akcje we własnym , wtajemniczonym gronie robiac ze mnie i innych idiotów. Nawet jesli akcja miała udowodnic, pokazac, wysmiac . I co udowodniliscie tym zachowaniem? Wszyscy sie nabrali?. Bardzo pieknie. Nic tylko bic brawo.
Mamy taka a nie inna społecznosc, jeden drugiemu słodzi bez opamietania, poklepuja sie wzajemnie po pleckach.Przeciez to zjawisko jest tak ewidentne, ze obeszłoby sie bez tego. Poza tym są nowi uzytkownicy, rowniez tacy, którzy nie przesiaduja godzinami sledzac wszystkie zdjecia, komentarze i oceny. Oni piszac pozytywne czy tez negatywne opinie , nie znajac powyzszego zjawiska tez sa idiotami? Oczywiscie,ze tak- zostali zmanipulowani.
Uwazam ,ze mimo tego zamieszania zmian nie bedzie. Temat poruszany był niejednokrotnie , mam wrazenie,ze ci pochlebcy sa niereformowalni.

np. na Altphotos nie ma zadnych dyskusji, kłotni, paplania. Podoba ci sie zdjecie to oceniasz , nie podoba omijasz.

Co jeszcze wymyslicie? rece opadaja.
fotografia cyfrowa
Canthi
fotografia cyfrowa
2008-06-11 18:54:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M_a_r_c_i_n_ - zdjęcie wowy pojawiło się w VP także krótko przed i po innych zdjęciach. Czy tutaj też będziesz szukał spisku? HAHAHAAAAAA :)))))

Podczas, gdy pod zdjęciem exiff'a pojawiały się (być może, bo nie śledziłam) rozpaczliwe nawoływania o polecenie czegoś innego, MY, sławna GRUPA, cieszyliśmy się wspólnym plenerem, w nosie mając aktualnie wiszące w galerii zdjęcia. W czasie radosnego fotografowania przyrody komentowaliśmy i analizowaliśmy (zupełnie od niechcenia wręcz) różne zjawiska społeczne (i aspołeczne też), które można obserwować na OB. Efekt - IRYS.

Proste? Mi się wydaje, że bardzo.
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-06-11 18:56:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za iluzja
zrobiliscie idiotów nie z tych przeciwko niby protestujecie (TWA)
ale z tych którzy starają się oceniać obiektywnie
niezły ubaw był?
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:00:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masz rację Iluzja, ręce opadają, ale mimo wszystko, nie chciałbym aby zdjęciem tygodnia na portalu ogólnie dostępnym była tamta kontrowersyjna fota, a na to się zanosiło. System poleceń niestety tak działa. Przez rok obecności na portalu napisałem tylko jedna krytykę. Pewnie nastepną napiszę znowu za rok, ale to była sytuacja wyjątkowa.
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:01:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli jednak;)
nie w imię czegoś
ale przeciw komuś
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:06:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M_a_r_c_i_n_, przede wszystkim proszę o kulturę sfomułowań, "wciskanie kitu" nie bardzo mieści się w moim zestawie argumentów w dyskusji.

A po wtóre to, czy Ty wątpisz, czy nie, nie ma tu żadnego znaczenia. Ja nie zgaduję, ja WIEM, bo sam uczestniczyłem w przygotowaniu tej akcji sporo przed tym, jak exiff wrzuciła rzeczone zdjęcie.
Powiem nawet więcej, bardzo tej zbieżności żałowaliśmy, bo odciągnęła uwagę od sedna sprawy i spowodowała takie właśnie domysły.

A to, czy przyjmiesz tę prawdę do wiadomości, czy pozostaniesz przy swojej teorii - to już jest Twój problem. Dla mnie temat jest wyczerpany.
fotografia cyfrowa
Marcin Kromarek
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:09:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Canthi - Nie mam pojecia o waszej "grupie". Naprawde nie obchodzi mnie to kto z kim, kiedy ,jak i dlaczego....mam to w nosie. Ja widze fakty, ktore wlasnie tak wygladaja jak opisalem. Ktos manipulowal przy komentarzach pod zdjeciem exiff`a.
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:09:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tego nie ukrywam, dałem -1 nacisnąłem kosz jak wielu i co?..... nic, więc użyłem swoich praw, a Exiff ma jedną fotografię, która mi się spodobała i oceniłem.To nie był ani najazd na jednego autora, ani ośmieszanie kogokolwiek przynajmniej z mojej strony.
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:15:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odnośnie manipulacji można obejrzeć wpisy.Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:17:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M_a_r_c_i_n_: faktem jest to, że moderacja grzebała w komentarzach pod zdjęciem exiff. Reszta to Twoja interpretacja.
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:28:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akcja moze i byla zaplanowana przed fotografia Exiff, ale...
cytat:

wowa 2008-06-11 10:45:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
_M -> dzięki wielkie!!!! :o)
No, może nie ma biustu w rozmiarze obfite 5, nie jest zakrwawiony, ani rozmazany i nawet czarnobiały, ale ma w sobie niezaprzeczalny czar i magnetyzm... Prawie taki, jak goła cipa wśród zieloności lub staruszka na szkiełku laboratoryjnym. ;o)
A tak kompletnie nie a propos - co sądzisz o perfidnym prowokowaniu?

Rozczarowaliscie mnie...Jakos inaczej wyobrazalam sobie grupe z Hozej :/
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:44:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heh...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-06-11 19:57:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anita_K, przecież to wowy zdjęcie a nie grupa z Hożej... poza tym wyobrażać to sobie można różne rzeczy ;)))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa