fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
berta vs. keramodnor - może jakaś fotolobotomia? :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2008-02-22 19:39:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trochę tradycyjnie jaja sobie robię... ale myślę, że ci, którzy chcą - czytają, a z kolei nawracanie kogokolwiek na cokolwiek bywa niestety zajęciem i niewdzięcznym, i czasem nawet na siłę trochę, a czasem mi pachnie takim jakimś "o, ja czytam, wiem, a wy - jesteście ćwoki"; btw znam takich, co czytają i knocą, znam i takich, co bez czytania robią coś szczerego i dobrego, nawet jeśli warsztat kuleje w taki, czy inny sposób. IMO patrzenie na cudze doświadczenia może pomóc, ale może też wpędzać w manierę, w cudze patrzenie, a to jest IMO zła droga...
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-02-22 21:10:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

weezul,
Potępić można wszystki i dokładnie za wszystko, z wyjątkiem tych, których na tym portalu jeszcze nie ma.
Początkiem rozmowy o książkach była moja propozycja zakładki na portalu o polecanych książkach.
Jednak może jej nie być, dla mnie bez znaczenia. Wcześniej nie pisałem o ksiąśżkach, chyba, że się gdzieś wyrwało.
Zapewniam, że więcej nic podobnego nie napiszę, bo to tak, jakbym pisał "jes..... ć....ki".

PS. Myślę, że permanentne(!) czytanie o sposobach patrzenia nie prowadzi do maniery, wręcz odwrotnie, a jest dobre nie tylko dla osób, które tworzą fotografie, może przede wszystkim nie dla tych (z nielicznymi wyjątkami).
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-02-22 21:43:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor - popieram zakładkę! ;) A jak Ci się będzie chciało, to mozesz mi przesłać jakąś liste lektur... Wiedzy nigdy dość... ;)
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-02-22 22:19:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rewelacja !! keramandor , czy Ty masz małe foto ? coś Ci dolega ? administrator to nie mistrz , tylko ten co sprząta , to subtelna różnica .Brawo !
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-02-22 22:22:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ptaszniczku,
Coś mi chyba dolega, bo nie zrozumiałem.
;-)

fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-22 22:24:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
koremodnor -tyle piszesz o książkach,ale po Twoich komentarzach i wypowiedziach nie widać tego oczytania. Nie wiedziałem ,że aż tyle trzeba się naczytać ,żeby stawiać 0 i -1 pod zdjęciami ,często bez uzasadnienia.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-22 22:38:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj jaki pokrzywdzony ,biedny ten keromodnor ,ktos odważyl sie jego wybitne dzieła wycenić na 0.A Ty ile razy uzasadniasz swoje oceny?Pamietaj -Jak Bóg Kubie ,tak Kuba Bogu
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-22 22:42:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
koremodnor -ale dlaczego nie piszesz calej prawdy,w ciągu ostatnich kilku minut bodajże 4 moje zdjęcia dostały 0 i znając Twój styl to nie koniec.Jestem pewien ,że nawet nie przyjrzałeś sie tym fotografiom ,ale wszedłeś tam z zamiarem postawienia tych ocen.Takich ludzi ,jak Ty powinni wywalac z Obiektywnych.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-22 22:45:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem ciekaw ilu użytkowników poparło by petycję o wywalenie koremodnora z Obiektywnych ,albo chociaż zablokowania na kilka tygodni w celu ochlonięcia i nawiązania kontaktu z rzeczywistością?
fotografia cyfrowa
eVa_com
fotografia cyfrowa
2008-02-22 23:50:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
SPRZECIW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kera jest tutaj jak sol w zupie
bez niego bedziecie sie tylko chwalic i glaskac po glowkach
e obiektywni, kazdy ma swoje zdanie, troche respektu nawzajem !!!!!
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-22 23:52:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o tym zdecyduje administracja ,czy sól pozostanie ,czy też obejdziemy sie bez tej soli.
fotografia cyfrowa
eVa_com
fotografia cyfrowa
2008-02-22 23:53:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70
te trzy fotki gdzie Kera dal zero
popatrz na trzezwo, przemysl i ocen sam
moim zdaniem to i tak dobrze dal, powaznie,
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-22 23:56:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
alez my nie rozmawiamy juz o 0 kery.tak ocenil i ok.My mowimy nie o mnie tylko ,ale wogole.A czy zadalaś sobie trud i zapoznalaś sie z wczorajszymi wyczynami kery? zachęcam do analizy jego ocen,chociaż może byc trudno bo zdaje się ,że jego z kapelusza wziete -1 dla dobrych zdjeć(nie moich!) zostały dzieki Bogu anulowane.
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-02-22 23:56:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję powstrzymywać sie przed pokują wchodzenia na pf osób, które dały nam 0, a tym bardziej smieszne jest narzekanie na kogoś, ze stawai serie zer samemu stawaijąc mu zera... Jesteśmy dorosłymi ludzmi, czy dzieciakami?
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-22 23:58:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok moje zdjęcia są zerami !!!!!!!!!! ok? zadowoleni wszyscy !!!!!!!!!!!!!!!!robie zdjęcia tak kiepskie ,że tylko keramodnor ocenil je slusznie!!!!!!!!!!!!!
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-02-22 23:59:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jezyk polska jezyk trudna

:(
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-22 23:59:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobranoc.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:10:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jutro kera będzie miał kaprys ,wejdzie na kolejne dobre zdjęcia kilku osobom ,da im po -1 .i wszystko będzie piękne i wspaniałe, obiektywizm pełną gębą,a dodatku znajdzie wielu popleczników i zatwardziałych obrońców.Jak sie ktoś odezwie to w nagrodę kera oceni i jego zdjęcia następnego dnia.Jeśli ten ktoś nie wytrzyma i w rewanżu da np.niską ocenę zdjęciu kery będzie już uznany za odwetowca.I nadal wszystko jest ok. Keramodnor jest czysty,niewinny, obiektywny.Naprawdę ciekawy jest ten portal ludzi -społeczności połączonych pasją fotografowania.Keramodnor może walić 0 na lewo i prawo bez uzasadniania ,ale gdy ktoś inny wystawi jego zdjęciu 0 zaraz zostaje napiętnowany. I nadal jest pięknie i obiektywnie.Bo przecież kera słusznie wyzerował tak nędzne zdjęcia,jeśli tak ma wyglądać sól Obiektywnych to ja dziękuję.
fotografia cyfrowa
Marrgitt
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:24:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowny przedmówco (Cris70), czytając to wszystko zastanawiam się czy moze nie było by warto rozważyc w ferworze tej słowno - ocenowej potyczki prawo do posiadania przez każdego użytkownika własnego zdania, gustu, wraźliwości i odpowiedzialności. Wolter napisał kiedyś dość mądre stwierdzenie: "Nie zgadzam się z Tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania". Więc jeśli ktoś stawia niską notę( a ma do tego prawo), moze po prostu tylko się od nas różni w swoim postrzeganiu a w jego działaniu nie ma złej woli. (oczywiście należy tu wyróżnić oceny odwetowe - nad takimi osobnikami pozostaje tylko się z politowaniem uśmiechnąc. ) pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:25:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jutro Cris70 będzie miał kaprys ,wejdzie na kolejne marne zdjęcia kilku osobom ,da im po 4 .i wszystko będzie piękne i wspaniałe, obiektywizm pełną gębą,a dodatku znajdzie wielu popleczników i zatwardziałych obrońców....
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:28:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW - dobre i celne ;)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:32:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tak wskutek potyczki kery z hobbesem zaleje OB fotolepperyzm

przy okazji papatka
fotografia cyfrowa
eVa_com
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:35:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pani Marto, ja stawiam
:)))))))))))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:38:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale ja nic... to takie echo tutaj... ;-D
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:40:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marto W i EPHMOC - proszę wskazać ileż to tych 4 stawiam i pod jakimi zdjęciami. Myślę,że pod tymi ,które na to w pełni zasługują.Gdyby kazde z was zajrzało jak różnorodnie oceniam prace innych nie pisalibyście tych kłamliwych bzdur.W Twoim Przypadku Marto to rozumiem . Jesteś starszą panią,a bawią Cię takie prowokacyjki?Ale masz rację-jutro ocenię na 4 znów te prace ,które na to zasługują,a na 0 te ,które mi sie nie podobają. Przeciwnie do koremodnora,(którego bronić za chwile będzie pewnie już całe grono wielbicieli),ja nie dam -1 fotografii ,która na -1 oceniłby tylko ślepiec .a Ty Marta z mojej osoby już zejdź.Wiem ile się natrudziłaś na kolektywnych pl. żeby mnie usunęli ( wiem to od osób ,które pisały mi to na privach).Więc nie dziwi mnie kolejna próba Twojej zaczepki.,a że trafił Ci się świetny wątek do tego to zacierasz teraz rączki ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa