fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
berta vs. keramodnor - może jakaś fotolobotomia? :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-02-23 14:38:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"...uznałem ,że skoro wystawiasz swoje noty mało kiedy uzasadniając je ,także i ja nie mam obowiązku dokładnego uzasadniania i analizy poszczególnego zdjęcia...."

Nigdzie nie pisałem, że chcę jakieś komentarze, czy analizy. Wymyślasz sobie moje myśli i następnie z nimi sam korespondujesz.
:-)


"...Pomyśl także co myślą Ci wszyscy ,którym serwujesz swoje oceny i jak mogą oni sie poczuć,skoro Ty sam tak czujesz się pokrzywdzony moimi 0..."

Nie czuję się pokrzywdzony i nie ja rozpoczynałem ten temat, Criss70. To ty rozpocząłeś i pisałeś prawdę bez pisania całej prawdy. Nie dziwię się, że chcesz to zakończyć, tym bardziej się dziwię, że jeszcze odpowiadasz. Po co?

fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-23 14:42:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po co? widzisz chciałem to zakończyć w zgodzie ,ale widzę że masz taką butę w sobie ,że nie da rady.Chcesz nadal bić pianę w tym temacie ,ok ,ale już beze mnie.Mnie to do niczego niepotrzebne.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-02-23 15:14:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70,
Ponownie unikasz faktów i sugerujesz swoją wizję mojej osobowości.
fotografia cyfrowa
novakovsky
fotografia cyfrowa
2008-02-23 15:50:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sapphire - to co napisał EPHMOC - to jest własciwie koniec zabawy... i w tym miejscu zaczyna sie choroba
podsumowując
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-02-23 16:49:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-02-23 19:21:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kera ma racje - definicja 0 uzasadnia przyznawanie go nawet jeśli autor świadomie CHCIAŁ cos osiagnąć - chodzi o to, jaki jest EFEKT... Dobrymi chęciami....
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2008-02-23 20:56:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Chciał coś powiedzieć", nie osiągnąć. Powiedzieć, powidzieał, ale nie osiągnął...
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-02-23 21:21:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Novakovsky-:):):)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-02-23 23:17:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor - Ty sie kiedys zaliczysz na smierc tym kto kiedy i ile razy, w jakim odstepie i dlaczego. Sam latasz jak blyskawica jak tylko ktos Ci cos napisze, wiec daj juz spokoj, bo czytanie tych "madrosci" jest zenujace.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-02-23 23:30:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no, mam jeszcze zeza
;-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-02-23 23:32:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I dobrze Ci tak
;-)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-23 23:50:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
svolken, nie lubisz kery?
kera świetnie demaskuje lizactwo, a to raczej zdemaskowani powinni odejść, a nie on (nie dotyczy hobbesa, rzecz jasna)

Lizactwu stanowcze nie

btw - raz odwetowałem (za odwet), odwetowamno na mnie wielokrotnie... zamawiam sobie u kery raporcik w tej sprawie...
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-02-24 00:26:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ooooo! Oczywiście. Potwierdzam. Hobbesa nie dotyczy. To zupełnie inna materia.
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-24 00:33:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mz ten konflikt (z hobbesem) był nieco pozbawiony sensu, zwłaszcza, że obaj macie jasno określony zakres oczekiwań w odniesieniu do "dobrej fotografii... "

fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2008-02-24 01:25:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
echhh Kera...zdaje sie, ze pisalem nie o "0", lecz "-1", a poza tym mialem na myslizdjecie wykonane "mniej , lub wiecej prawidlowo". Z mego toku myslenia wcale nie wynika, ze zdjecie zrobione przypadkowo jest nic nie warte, czy tez nie moze byc wrecz genialne. Taki wniosek zmierz ku demagogii. Co do Twoich eksperymentow psychologicznyc... potwierdzil to jeden z Twoich znajomych (w realu)...tak wiec sam juz nie wiem komu wierzyc, tym bardziej, ze przynajmniej pare razy zgadzalo sie to z moimi przypuszczeniami.
Nie drzyjmy jednak szat-uwazam, ze tym razem -1 bylo z Twojej strony ocena niesluszna i chyba mam prawo to glosno wyrazic? Nie wchodze w dalsza krytyke-ot po prostu moje zdanie!
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Strona 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa