fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Publikujmy jako anonimowi.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2012-11-14 18:29:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tez jestem za "kciukiem" :) .... ale prace wystawiamy anoniomowo :)
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2012-11-14 18:36:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kciuki ok, ale komentarze chyba też, nie? Przecież bez możliwości pitolenia portal jest martwy.
A poza tym... sami tego nie zrobimy nikt nie będzie dla widzimisię kilku userów przebudowywał portalu ;) Forum czyta nikły procent użytkowników. Anonimów będzie można poznać wyodrębniając ich spośród tych kilku rozmówców z tego wątku :)
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2012-11-14 19:01:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Komentarze oczywiście ... jak najbardziej :) Przynajmniej dla mnie ;).
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2012-11-14 19:28:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa - dla mnie czasem kciuk w górę czy w dół to za mało, chciałabym więcej wiedzieć. Piszę czasem, bo czasem poza oceną nie mam niczego więcej do powiedzenia. Kopiować opisy? - bezsens. Pisać ciągle: podoba mi się kadr , ostrzenie, kolorystyka ? - też bez sensu. Piać zachwyty? - za stara jestem. Wiec co?
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2012-11-14 19:31:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A do anonimów zraziłam się na początku. Piszę obszernie, jak to nowy, co i jak atu bluzg i skasowanie zdjęcia. Lub zadaję pytanie anonimowi i odpowiedzi brak. Jeśli nie odpowie mi nick, to przynajmniej wiem kto mnie lekceważy i po prostu unikam takiego użytkownika.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-11-14 19:59:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tu bluzg od Anonima i skasowanie zdjęcia :) - bo Anonim dzielny taki, bo anonimowy myśli; skasuję zdjęcie i po ptakach - w mylnym błędzie jest Anonim, po paru dniach, po likwidacji zdjęcia i tak wiadomo , któż to taki dzielny był
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2012-11-14 20:01:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzień anonima okazał się dobrym pomysłem ale nie sadze żeby się to na co dzień przyjęło - choć ja od dłuższego czasu stosuje się do tych zasad bo tylko tam można liczyć na obiektywizm (poza oczywiście wyjątkami)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2012-11-14 21:06:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jabe, wiem kto to był, śledziłam. Normalny odruch. Tylko po co to? nie rozumiem... A jak Ci tam w tych Tatrach, bo to ciekawsze :)))
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-11-14 21:37:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
słońce, od 0-4 stopni, wysoko trochę śniegu i podobno ślisko - dzisiaj spacer właściwie, jutro wyżej :)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2012-11-14 21:58:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko uważaj, bo tu na nizinach ostrzeżenia przed wyprawami lecą na okrągło :)))) Wracaj w pełni sił, by do boju stanąć :D
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2012-11-14 22:44:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola - a kto mówi, że nie można komentować? Kto chce - uzasadnia swojego kciuka. ;o) Zobacz, ile w tej chwili masz komentarzy, choćby w kilku słowach? Większość "speców" nie jest w stanie wyartykułować swoich opinii. Tym będzie łatwiej. :o)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-11-14 22:48:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no popatrz do szkoły nie chodzili , co z tymi ludziskami się dzieje
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:08:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa Szanowny piszę , że większość "speców" nie jest w stanie wyartykułować swoich opinii ,
a ja nie do końca się z tym zgadzam .
właśnie przeczytałem bardzo pouczający komentarz , wręcz instrustruktażowy -

claudio 2012-11-14 21:29:49 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
mariuszbrcz - a ty facet komentuj zdjęcia,i liż dalej kolesiom.
fotografia cyfrowa
kanarexxx
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:12:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok, skąd w twoich wklejkach zawsze "fotografia cyfrowa", u mnie nie ma.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:13:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
następny przykład:

claudio 2012-11-14 22:02:12 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
karp1225 -cieszę się ,jak ktoś ma poczucie humoru i się z siebie śmieje-co uczyniłeś niżej-a zdania nie zmieniam pstrykzrobiony przez karpia1225 .może pora focić ryby już nadeszła??:)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:19:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kopiuję całość
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:27:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uśmiałem się karpiu
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:31:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kuźwa gośc regularnie mnie obraża a admini nie reagują...i dlatego dla takich pozostaje jedynie ignor.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:35:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karpiu , mnie również . . . a ile razy mnie pomówił .
kiedyś poprosiłem by dał jakiś przykład na te pomówienia , to odpowiedział, że da jak kupię u niego jakiś tam program .
teraz to już tylko się z niego śmieję .
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:42:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i nie dziwota że ludzie odchodzą gdy odwetowcy robią sobie co chcą,niedługo będzie tu
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:44:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cd... będzie tu OPH-bis.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-11-14 23:48:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OPH , praktycznie już nie istnieje

claudio 2012-10-07 19:20:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
pod wieloma ,bo np.pod tym reagujesz dopiero po godzinie nie możesz się obrobić .zamów u mnie oprogramowanie aby sobie poradzić:)

fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-11-15 00:13:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na jednym ze znanych mi portali jest podwójny system ocen. Mianowicie oceniane są zdjęcia - właśnie kciuk w górę/kciuk w dół, ale też i oceniane są komentarze, dokładnie w takiej samej skali ocen. Możliwość wystawienia zdjęcia zależy zaś wprost od ilości zebranych kciuków w górę za komentowanie - im jest ich więcej, tym więcej zdjęć można w ciągu doby wystawić. I kolejna ciekawostka - nie wolno skomentować więcej niż 2 zdjęć jednego autora w ciągu doby, to całkiem prosty i w miarę skuteczny sposób na ograniczenie działalności TWA czy słitości wszelakich. Reguły te obowiązują wszystkich - bez względu na staż czy dorobek - autorów. A - i jeszcze jedna ciekawostka: admini są oficjalnie znani z nicków, na portalu są podane bezpośrednie adresy mailowe do wszystkich adminów.

Nie zmienia to faktu, że od mniej więcej 2 lat poziom tego portalu leci w dół, zaś naprawdę dobrzy twórcy stadami odchodzą. Czyżby epidemia a raczej pandemia;)?
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-11-15 06:08:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do tego wszystkiego potrzebne są chęci ze strony Administracji jeśli ich nie ma to możemy sobie pisac i pisac... co do zmian,dużo osób jest tu przywiązanych do punktów i jeśli by one przepadły to dopiero byłby płacz :)
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-11-15 09:01:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za karpiem się podpisuję. Jak widać nie ma chęci, a co fajniejsze jeszcze, nie ma chęci i w Nas samych.
Nie widzę sensu ciągnięcia dalej tego wątku... Jak ktoś zauważył - taki sam wątek już był...
Nie ma co proponować zmian, skoro nikt ich nie chce. A takie pisanie na forum tylko po to, żeby napisać, a potem i tak zrobić swoje, nie ma dla mnie sensu...

Nadmienię tylko, że jak już pisaliśmy o tym czy tamtym, to ja jeszcze poruszę pisanie personalne pod zdjęciami... Przykład:

"Nie popisałeś się" 0 ErNOL 2012-11-15 07:47:41

"Nikt tego foto nieporozumienia nie ocenił?
Ciekawe ile zer dostałby za coś takiego debuitant?
Autor nauczył sie postrzegać przypafkowe kadroweanie tam
gdzie go nie ma.
Tutaj niczego nie widzi :-(" -1 ErNOL 2012-11-14 08:13:37

Serdeczności i miłego dnia Wszystkim na OB:-) Może kiedyś będzie lepiej...

PS.
To tylko 2 przykłady spod moich zdjęć:-)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa