fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ocenowa katastrofa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:07:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rzeczywiście śmieszne ,zdaje sie ,że zacytowałeś nawet moje slowa ,ależ poświęcenie z twojej strony.A czy możesz przytoczyć tez dla kontrastu inne bardziej rozwiniete moje wypowiedzi? pewnie zauważyłeś ,że i takie są.Ale przecież łatwiej zaszydzić wybierając ta konkretną.
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:10:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prawda jest taka że ludzie nie potrafią mówić a co dopiero pisać o swoich własnych pracach, uzasadniać swoich wyborów, toteż nie potrafią ani mówić ani pisać o pracach innych nie mówiąc już o poradach. poza tym wraz ze wzrostem użytkowników forum wzrasta ilość użytkowników na początku swojej drogi w fotografii. jest to częściowo wina wzrostu dostępności sprzętu fotograficznego, ponadto braku zacięcia do poznawania tego, co już było (historię sztuki mam na myśli) wobec czego każdy odkrywa swoją własną amerykę i nie potrafiąc uczyć się na błędach innych. pojęcia takie jak : kompozycja, walor, nasycenie, światło, nasuwają skojarzenia nie z obrazem a z funkcjami aparatu albo programów graficznych i tracą wobec tego na głębszym znaczeniu...
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:10:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już się robi, chwilka
fotografia cyfrowa
Marioz
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:14:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo ładnie CannonCat :) Jeżeli się za coś bierze, przydało by się mieć o tym chociaż trochę pojęcia... zainteresować się tym - poczytać na ten temat i najlepiej więcej niż ma nam do zaoferowania strona pt.: fotografia w jeden weekend :P Jeżeli już się czymś zajmować, to od początku z pasją, a nie na zasadzie: hura! mam aparat w telefonie i wio :P
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:15:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo mi sie to zdjęcie nie podoba.
Nie podoba mi się. Brak pomysłu.
Debiuty bywają trudne.To zdjęcie sprawia ,że nie będzie to udany debiut.
Kiepsko.

i tak dalej

fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:20:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee -gdybym zniżył sie do twojego poziomu to teraz zacytowalbym kilkanaście Twoich komentarzy bardzo zreszta "rzeczowych" i "fachowych",ale po prostu obchodzą mnie one tyle co zeszła zima. Dlatego prosze wara od moich ocen i moich komentarzy. Daruj sobie te bezsensowne przytaczanie moich wypowiedzi.Myslisz. No chyba ,że takie coś dowartościowuje Twoje ego -wtedy powiem ok.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:21:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70, koniec przerwy...
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:22:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
druga sprawa miło by było uzasadniać też pozytywne komentarze nie ryczeć z zachwytu : rewelka, za*@&ste, super, spoko.... jak już się zachwycać to tez ładnie:) i pełnym zdaniem. to pomaga w życiu, jakby się na przykład komuś trafiło wystawę robić żeby bronić swoich racji, żeby po prostu na cywilizowanym poziomie porozumiewać się z ludźmi... mnie tego uczono od małego najpierw w szkole plastycznej, potem w LP, teraz kończąc studia i chcąc organizować swoje życie artystyczne zdaję egzamin z tego czego się nauczyłam, zadawane są mi pytania " a co pani sądzi o panu ... " i trzeba sobie poradzić, nie mogę ryknąć "rewelka" "słabe" albo "ocena -3"...
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:22:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jakiej przerwy?
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:25:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no dowaliłeś mi, poddaję się
no i zachciało mi się z profesorami dyskutować...
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:31:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ,wcale Ci nie dowalilem ,ani nie zamierzałem. Ani tez nie poczuwam sie za kogos typu profesora. A do dyskusji to potrzeba poza zarozumialstwem jeszcze czegoś.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:33:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobranoc.:)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:34:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bijcie się będzie mięso....
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:35:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tam bijcie sie ...to tylko wymiana poglądów :)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:36:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AnnonKot,
Ty nie pisz takich rzeczy, bo jak ja napisałem coś w tym stylu, to okazało się ,żem niedoedukowany zarozumialec ;))
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:36:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AnnonKot,
Ty nie pisz takich rzeczy, bo jak ja napisałem coś w tym stylu, to okazało się ,żem niedoedukowany zarozumialec ;))
fotografia cyfrowa
Marioz
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:37:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat, po raz kolejny się z Tobą zgodzę. Masz rację w 100%. Nawiążę teraz do tego co MartaW nam powiedziała, że pisząc 90s o zdjęciu piszemy jakościowy odpowiednik zdjęcia, któremu autor poświęcił półtorej minuty. Więc czy dając 4 tudzież 5 zdjęciu, któremu autor poświęcił cały dzień nie należałoby napisać coś więcej? Nawet niech to zajmie 15 minut, albo więcej, ale niech daje wyraz temu, co sobą prezentujemy sposobem w jaki doceniamy owoce czyjejś czasochłonnej pracy. A jednocześnie czy przypadkiem nie pisząc nic tylko wstawiając suche 3 zdjęciu, które właśnie na taką ocenę zasłużyło nie pokazujemy przypadkiem naszego prawdziwego stosunku do pracy? To tylko takie moje przemyślenia na podstawie wypowiedzi CannonCata... i tylko moje zdanie ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:40:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha... i teraz w końcu wyszło na jaw, dlaczego nie stawiam czwórek i piątek ;-D
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:40:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee - czy niedoedukowany to juz Ty napisałeś. Zarozumiały ,owszem ,taki mi sie nieco wydajesz ,ale moge sie przecież mylić :)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:44:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mylisz się, od dziecka mi to zarzucaję ;)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:46:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee to się do edukuj :P uczymy się całe życie.... podobno:)
Ja czasem łażę cały dzień po mieście żeby znaleźć jakieś ciekawe ujęcie, włażę w błoto, znoszę obelgi dresów(zostałam dzisiaj wyzwana od żydówek, w sumie nie uważam tego za obelżywe ale widocznie) potem siedzę przed komputerem i wyciągam smaczki, sprawdzam czy wszystko zgadza się co do piksela... jeśli się już znajdzie ktoś komu się podoba (w sumie nawet 3 to nie jest tak źle, za to 4 jest bardziej intrygujące przez: "+4 - Bardzo dobra fotografia. Zasłużyłaby na maksymalną ocenę, GDYBY,NIE... ") ja bym chciała np wiedzieć czego brakuje że 4 a co jest takie wyjątkowe ze aż 5....
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:51:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonKot,
mam ten problem notorycznie, zakres ambicji może nieco mniejszy, ja się zastanawiam, czego moim gniotom brakuje do 2;)

Nie istnieje zła, czy dobra fotografia, istnieją natomiast fotografie spełniające pewne normy. Najciekawsze jednak są te, które się z norm wyłamują ;)


fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:54:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co niektorzy swoimi ocenami okazuja stosunek do innych autorow, do ich zdjec, do ich pracy...
Troche tu brakuje szacunku dla innych..
Nie sluzy to wyciaganiu wnioskow ale swiadczy o wystawiajacym ocene.
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:58:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie przesadzajmy, ta praca to w wielu przypadkach nieprzymyślany pstryk,
wrzucanie pstryku do galerii jest także okazywanie braku szacunku
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-02-19 22:59:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee ja Ci mogę powiedzieć, ale najlepsza nauka, to nauka na błędach innych:) im więcej będziesz oglądać zdjęć, obrazów, obrazków, grafik itp. tym większa będzie Twoja samoświadomość :) tak patrząc po Twojej galerii : kop sobie zenita:) tani i prosty w obsłudze full manual:)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa