fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ocenowa katastrofa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-02-22 17:32:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk- nie miałczę.

macie problemy, takie ignorowanie każdego kto postawi mniej niż 4 obróci się przeciwko ludziom z takim podejściem... mnie ostatnio zaproponowano prawdziwą wystawę w prawdziwej galerii z żywymi odbiorcami, mam ją przygotować w całości od początku do końca, nigdy tego nie robiłam dla siebie i na taką skalę wyzwaniem też jest fakt że ma być w pomieszczeniach starej elektrowni w łazience, umywalni szatni i kiblu... poza tym ma być przy okazji moją wystawa dyplomową- to jest prawdziwy egzamin! a fora... lubię sobie z ludźmi pogadać:)
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-02-22 18:55:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeraża mnie to Wasze gadanie, zwłaszcza o tym, że każda fotka musi mieć przesłanie i takie tam.... Popieram więc hobbyzm ((-:

W tej galerii jest kilkanaście kategorii. Poproszę więc osoby, które tak wielki nacisk kładą na przesłanie, wręcz dyskwalifikują fotografię bez przesłania, żeby podały przynajmniej po jednym przykładzie przesłania, jakie można wpleść w fotografie w poszczególnych kategoriach...

np. makro albo pejzaż.... Jakie tu mam wstawić przesłanie?

Wracając do tematu wątku, to pozwolicie, że pominę temat szeroko już omawianego tematu TWA. Chciałbym wspomnieć jednak o ludziach, którzy otwarcie twierdząc, że nienawidzą określonej kategorii, nagminnie oceniają ich zawartość stawiając noty z najniższych półek. Nasuwa mi się analogia kipera z nienawiścią do alkoholu, lub sędziego rasisty decydującego w sprawie murzyna.... Nie uważacie, że to jakaś bzdura? Mógłbym wymienić kilka takich osób, ale po co...

Jestem osobą bardzo wrażliwą na piękno przyrody. Lubię więc te wszystkie "pszczółki" "kwiatki" i pejzaże. Czy nie można przyjąć przesłania, że przyroda jest piękna.... "patrz, jaki świat jest piękny", nie przegap tego. Albo "nie potrzebuję tych wszystkich materialnych zbytków, aby dotknąć piękna i szczęścia - ono jest wokół"...
Jestem wdzięczny autorom tych zdjęć za to, że zatrzymują dla nas to piękno, które często jest ulotne, jak światło zachodzącego słońca....
CDN
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-02-23 00:03:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
matematolek - ogólnie zgoda, ale co gdy hobbysta chce robić zdjęcia z przesłaniem? ;P
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-02-23 13:49:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czym prędzej umówić na wizytę u psychiatry ;-p
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-02-23 14:22:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...nie długo będzie Tu plfoto :(- ba już prawie jest,bez urazy jak toś tam coś ;)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-02-23 15:49:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
schranzee : bez urazy, ale obejrzyj zdjęcia dzisiejszej galerii plfoto i tu obecnej, raczej na korzyśc tej pierwszej...
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-02-23 22:24:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obawiam się że corazon ma rację.... z drugej strony ja czasem wolę bardziej plfoto, bo nikt tam nie wymądrza się na siłę żeby zdobyć punkty a tym samym miejsce na koncie...
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-02-23 23:51:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
plfoto jest zdecydowanie przeludnione
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-02-24 03:24:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
matematolek
chcesz przyklady dobrych zdjec macro , widoczki , zwierzeta ? tylko z tego forum oczywiscie :)
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-02-24 09:53:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale z podaniem przesłania, bo mogę nie załapać :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-02-24 13:30:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tzn ze nawet jak bym mial ci pokazac , to i tak tego nie zrozumiesz , sam musisz dojrzec do zdjec , a poki co , to kazde czerwone zdjecie ze sloncem bedzie ci sie podobac :)
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-02-24 15:04:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie, nie każde. Poproszę więc o wspomniane przykłady, spróbuję się do patrzenia przyłożyć :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-02-24 17:41:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wystarczy tylko ogladac zdjecia i da sie odczuc roznice :)
zdjecie bdb-
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-269035.php

zdjecie slabe-
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-271527.php
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-02-24 19:10:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam się z Tobą w stu procentach, co do różnicy wartości obu fotografii. Nie masz natomiast racji w zdaniu "a poki co , to kazde czerwone zdjecie ze sloncem bedzie ci sie podobac :)". Oceniłem już wiele podobnych fotografii na zero, ale nie w tym rzecz...

Moja refleksja dotyczyła osób, dla których piękno przyrody nie stanowi wartości fotograficznej. Oceniają jednak uparcie fotografie z tej kategorii, wyrażając w ten sposób dezaprobatę dla kategorii w ogólności.

Komentarz spod fotki, którą padałeś jako dobry przykład nie obrazuje tego, ale mimo wszystko pozwolę sobie przytoczyć:

"soundchaser 2008-02-17 00:53:17 | ocena = 2

Niesamowity orgazm oglądaczy.
Niewiele do szczęscia potrzeba, bo nie widziało się lepszych tego typu fotek. ;-)

Ładne miejsce, dobry moment, ale niezbyt dobrze wykorzystany.
Drzewa po lewej powinny być w całości. Wtedy 3
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-02-24 19:36:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale kazdy ma prawo do oceny i do swojego pkt patrzenia :)
sound uwaza , ze sa jeszcze duzo lepsze fotografie , lub ze autora stac na duzo wiecej :) nie wiem co myslal i mysli sound :) jak chcial , to tak ocenil :)
ogolnie ocena 2 , to nie jest zla ocena :)
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-02-24 19:41:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlatego zaznaczyłem, że nie o tę ocenę i osobę mi chodziło w mojej wypowiedzi.....

A czy to napisałeś, że jeśli czegoś nie czuję lub nie rozumiem, to mam oceniać na zero lub -1?
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Strona 12
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa