fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni sie kończą?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2014-10-08 17:14:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no patrzcie jak ten Jarek dobrze prawi....:) radość z oglądania i tyle!!!! reszta to pikuś...:))
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2014-10-08 17:36:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba jednak Jarek za daleko idzie.. Rozumiem zmianę wielkości zdjęcia, modernizację możliwości na pf ale zmiana konwencji całego portalu to tak jak zamknąć ten, a stworzyć nowy i skoro gdzieś ktoś tam wyżej pisał, że na ob jednak jest ruch w porównaniu do innych portali to wniosek nasuwa się sam... Jest ruch, bo taka jest konwencja.. Zmiany pociągną za sobą niekoniecznie dobre skutki. Potem się okaże, że portal jest nudny jak reszta i będzie tylko oglądanie bez "ruchu"... a tak.. nie chce mi się pisać, bo mam ochotę pooglądać wstawiam suchą ocenę.. zostawiam ślad, że byłem. mam ochotę napisać to piszę.. to daje więcej możliwości, także moim zdaniem głupotą byłoby to zmieniać.. poza tym ile nie raz jest właśnie takich sytuacji, że z oceny wynika dialog, dyskusja, z której nie raz można wyciągnąć jakieś wnioski.. a o to właśnie chodzi na takich portalach i nie można tego zabić..

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2014-10-08 18:08:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czegoś nie doczytałam? Jarek jest za taką konwencją, jak jest poza wielkością zdjęcia.
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2014-10-08 18:12:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Korpa, a kto mowi ze ja chce cos w konwencji zmieniac?!! Odpowiadalem koledze ktory narzekal na brak odwiedzin! Ja bym chcial zmienic rozmiar pliku przez a/wykupienie wiekszego konta ; b/przez kumulacje (nie wystawiam jakis czas to potem moge wstawic wieksze). Formula portalu mi odpowiada. Chce to komentuje, nie to nie. Chce to oceniam, nie to nie.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2014-10-08 18:23:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przepraszam.. może źle zinterpretowałem to co napisałeś w pierwszym zdaniu i o samym oglądaniu.. Moja wina... Moja wina.
fotografia cyfrowa
pilek
fotografia cyfrowa
2014-10-08 19:00:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Radość z robienia i prezentacji zdjęć oraz dzielenia się doświadczeniami... jest to założenie każdego portalu i było by bardzo fajnie gdyby tak było. Niestety lecz jak to bywa w życiu zawsze się znajdzie ktoś lub coś co to popsuje. Za starego TWA chamstwo i "kolesiowstwo" zdominowało portal. W profilach użytkowników starej sitwy można było przeczytać kogo kto ignoruje i za co, np:
Użytkownik A pisze; ignoruję użytkownika B bo on jest bla, bla, bla, a ja jestem ble, ble, ble... itd. Za starego TWA polecanym autorem zostawał tylko ktoś z ich grupy, podobnie było z fotografią tygodnia. Wydaje się że po rozpadzie "starej sitwy" sytuacja się trochę poprawia...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2014-10-08 19:02:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tup, tup, tup ...
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-10-08 19:34:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jabe :) przyszedłeś czy wychodzisz? :)

pilek- radość większa jest wtedy gdy osoby z innego TWA dają Ci 2-3-4, wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że zrobiłeś/aś dobre zdjęcie :)
Śmieszy mnie to, że osoba zarejestrowana dziś pisze o starej sitwie :D Jestem zdania, że Twa widać przy słabych zdjęciach, przy dobrych nie ma to takiego znaczenia, dodam też, że zawsze mnie ciekawi kto to konkretnie "stara sitwa" :) nie jestem nowa a nie dane mi było poznać :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2014-10-08 19:44:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem duchem ino ...
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2014-10-08 20:18:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurcze, dwa razy bylem w polecanych autorach (w obu wypadkach zreszta gdy juz prawie nic nie publikowalem) a nigdy w zadnym TWA nie bylem. No chyba ze mnie zapisali pod ma nieobecnosc, oburzajace!

W kazdym razie zadnych skladek zaleglych placic nie bede!

Ale tez nigdy nie bylem tutaj w focie tygodnia, wiec to moze byc dowod niebycia w TWA... ? :)

fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2014-10-08 23:33:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli pamięć mnie nie myli to obiektywni.pl powstali pod koniec 2005 roku, to chyba był październik lub listopad, obserwowałem ten portal przez pierwsze trzy miesiące działalności jako bierny widz, po czym zdecydowałem się założyć tu konto, był to początek lutego 2006 roku i tak jestem tu do dzisiaj, choć fotografii już od bardzo dawna nie wystawiam bo nie odczuwam takiej potrzeby, co nie zmienia faktu że wciąż mnie ona pasjonuje i się nią zajmuje. Jestem tu średnio 4 razy na tydzień po ok. 30min dziennie, czasami coś skomentuje lub ocenie ale też bardzo rzadko, a upadek tego portalu był już tyle razy wróżony że straciłem rachubę, według mnie jest to portal który najprawdopodobniej przetrzyma wszystkie inne pomimo tych kasandrycznych wróżb na temat jego upadku, a w najgorszym wypadku będzie to ostatni portal fotograficzny który zniknie z polskiej sieci i bynajmniej nie dla tego że są tu jakieś niepowtarzalne i unikalne fotografie, bo tak nie jest, lecz ze względu na tą specyficzną atmosferę jak tu panuje.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2014-10-08 23:39:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/autorzy/index-0-0-data_utworzenia-asc-0.php
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2014-10-09 00:07:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na to nie jest tak źle z moją pamięcią ;-) pierwszy login jest z datą 2005-11-27, pomyliłem się jedynie co do siebie, to nie był początek ale koniec lutego, z tamtych czasów chyba najbardziej brakuje mi dyskusji między ennio a kerą ;-)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2014-10-09 11:35:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@KrisBe -> a pamiętasz, że wówczas wskakiwało do galerii ok. 300 zdjęć dziennie i to mimo sprawnie i surowo działającej moderacji? ;o) Zdjęcie wrzucone o 20.00 już o 20:50 było na drugiej stronie. O liczbie komentarzy i KK nie wspominam... :o))
fotografia cyfrowa
pilek
fotografia cyfrowa
2014-10-09 11:51:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@amu, ci ze starej sitwy pisali w swoich profilach kogo ignorują, albo kto ich ignoruje. Dodawali również krótką charakterystykę takiego oczywiście według własnego widzimisię. Obejrzyj konta.
Jestem tu dość długo, lecz zapomniałem hasła a nieużywany e-mail został zamknięty więc nie mam szans na odzyskanie konta. Zresztą i tak nie mam zamiaru się ujawniać bo ci ze starej sitwy mogą mi złorzeczyć na nieaktywnym koncie
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2014-10-09 13:02:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz na myśli @pilek listę "szybcy i wściekli" ? :-))

prawdę mówiąc nie ma chyba takiego drugiego portalu, który by zaakceptował prowadzenie podobnego rankingu. jest tam chyba ponad setka nicków z krótką charakterystyką za co . to taki jeden z elementów przyjemności z wystawiania prac i dzielenia się doświadczeniami :-)
fotografia cyfrowa
pilek
fotografia cyfrowa
2014-10-09 14:57:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Peterex, nie chodzi o listę bo tam jest dużo fajnych użytkowników
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-10-09 15:31:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiedziałam o istnieniu tej listy :) uśmiałam się czytając :)
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2014-10-09 19:52:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@wowa, pamiętam, niektórych wydarzeń z OB, oraz osób i fotografii nie sposób zapomnieć
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2014-10-09 20:23:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2005...no to w przyszłym roku świętowanie 10-lecia!!! Ależ będą imprezy okolicznościowe zorganizowane przez Administrację (tą z Alternatyw 4...)...przy tej okazji proponuję niekończący się konkurs "Fotografia nocna i przy słabym świetle"...;)
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2014-10-10 21:50:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak naprawdę koniec Obiektywnych nastąpił gdy kot więcej napłakał niż człowiek napisał pod ostatnią fotką z Qrczakiem :-(
fotografia cyfrowa
mogway
fotografia cyfrowa
2014-10-10 21:55:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie śledzę ten wątek biernie od dłuższego czasu....
Czytam te różne smęty... I powiem Wam, moi Drodzy, że w nich jest SIŁA!!!
W tych smętach katastroficznych i w tych pocieszeniach spolegliwych też...
Bo z tego wynika jedno...
Jeszcze OB nie zginęło,
Póki my żyjemy!...
fotografia cyfrowa
FLOGISTON
fotografia cyfrowa
2014-10-11 08:26:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro tak patriotycznie to ja dodam:

" Nie rzucim OBiektywnych skąd nasz Ród..."
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2014-10-11 10:54:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
he he he :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2014-10-11 20:53:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
amu [2014-10-09 15:31:25] - ile razy odczuwam nostalgiczną potrzebę powrotu do czasów domniemanej świetności OB, tyle razy wracam do tej listy, a raczej do poświęconego jej wątku i zaczynam czytać go od pierwszego postu założycielki - maniaszewskiej :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Strona 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa