fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni sie kończą?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-19 16:48:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ku chwale OB -> http://www.obiektywni.pl/forum/watek-2693-3125.php

Szanowna Redakcjo może byś tak połączyć w jedno wszystkie konta Michała B.
...Polskiego strusia... od pierwszej publikacji ...., a nigdzie nie trafiam.
Polecam uwadze ...
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-689963.php

W obrazkach widzę to tak...
03.11.2013 -> http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-651387.php
29.05.2014 -> http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-654895.php
02.05.2015 -> http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-688077.php

Miłego dnia.

Ps.
Ciekawe czy link będą aktywne, ostatnio były blokowane. Coś się sypało z ...https... w linku wiec zablokowano wszystko. ;)....
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 00:11:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Buddabar żegna się z portalem,
bo to nie jego tylko Ustyny praca jest fotografią tygodnia? :-DDD
Dobre, naprawdę dobre.:-DDD
Buddabar żegna się z portalem, bo pod jego pracami nie toczą się dyskusje całymi dniami,
bo za mało jest poświęcanej mu uwagi,
bo za mało jest ochów i achów.
Buddabar żegna się z portalem,
bo nie ma już komu dokopać,
z kogo się naśmiewać,
z kogo szydzić,
kogo nauczać,
na kim przeprowadzać swoje chore testy,
kogo publicznie pomawiać...

Ja pożegnałem się z portalem ze względu na takich jak Buddabar - z żadnego innego powodu!
Piękna sprawa gdy fotografia (wspólna PASJA) ..."łączy ludzi.:-D

@Michał, prawie się rozpłakałem.:-DDD



fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-21 03:15:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przyganiał kocioł garnkowi ....
Blexen ile razy to Ty żegnałeś się z OB, ile razy wywalałeś swoje prace, w ilu ...zadymach brałeś czynny udział, ile razy .... ile razy ..... ..... ?

Doskonale wiesz gdzie i w czym tkwi problem który wcale nie jest taki prosty do rozwiązania jeśli SzaRaczki mają to tam gdzie mają, a mają wiadomo gdzie.
Wszystkie foto portale marnie przędą więc i na bezrybiu i rak ryba, a że praca Ustyny jest fatalna to i oberwał portal, po prostu jest tragiczna. Pikseloza plamiasta tak w światłach jak w cieniach, nos, broda, policzki, .... Aby nie było iż jest to tylko moje subiektywne niepochlebne widzenie tej pracy, to w konkurencji wygląda to tak http://www.fotoferia.com/portfolio/snowyday/photo/144114&status=pub#www.obiektywni.pl
Dodaj do tego mizerny poziom wiedzy i obycia w sztuce fotografii tych którym dano tu prawa i mamy to co mamy. Przykrym jest że tylko im coś czasem się chce.
Michał publikuje nie na jednym, na dziesiątakach, a może i nawet setkach portali. Stara się ale i tak nie przebije ...Twojej ulubienicy nie tylko od pożegnań http://www.artlimited.net/user/0/0/2/1/8/1/8/artlimited_img517357.jpg#www.obiektywni.pl z jej tysiącami kont i statusami na portalach publicznych http://www.fotoferia.com/fotos/9/7/c/9732c239ee15365209cd2743aacb0620_pan.jpg#www.obiektywni.pl.
TWA receptą na wielkość małości.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 08:39:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Archeo, jak to mówią - do trzech razy sztuka.:-D

Buddabar publikuje na setkach portali? No właśnie.:-D Nie mówi Ci to nic?:-D
Mi mówi jak szerokiego poklasku oczekuje wspomniany.:-D
Pamiętaj, ŻADEN szanujący się autor nie publikuje swoich prac na portalach społecznościowych.
Nie mam racji?:-D Podaj mi chociaż jedno jedyne znane i szanowane nazwisko.:-D
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-06-21 10:02:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@blexen - ale żeś walnął,wejdź sobie na fb :)

Jeśli chodzi o fotografię przyrodniczą to na portalach fotograficznych publikuje może z 1 % "znanych i szanowanych" pozostali publikują tylko na fb,ewentualnie na stronach prywatnych lub na przyrodniczych.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 10:28:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Karp, no nie wiem, czy tak walnąłem.:-D
FB służy autorom bardziej jako reklamówka, poszerzenie skrzynki pocztowej, miejsce na rozmowy o dupie Maryni
i PRZEDE WSZYSTKIM możliwość dostępu do potencjalnego klienta.:-D Na pewno nie jako wernisaż.:-D
KAŻDY szanujący się autor posiada swoją własną stronę web (i nie pisze tu o ...blogusiach) - nie myl tego z platformami społecznościowymi,
gdzie jury-laik ma możliwość oceniania Twojej pracy.:-D
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2015-06-21 10:29:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mieszałbym do tego ustyny, każdy ma lepsze i gorsze dni, użytkownik pokazuje pracę i jego wpływ na dalszy los tej pracy jest niewielki (no może z wyjątkiem kiedy posiada się grupę wsparcia), praca funkcjonuje w jakimś otoczeniu i w tym przypadku otoczenie było słabsze (a przynajmniej słabsze w oczach oceniających) - więc praca wylądowała na FT, widziałem już w FT różne prace, czasem są lepsze, czasem gorsze mógłbym przytoczyć ale nie chcę pognębiać autorów :).
Budda ma zwyczaj czepiania się prac tygodnia, a to słabe, a to perspektywa niemożliwa, a to photoshop, a to Buddzie się nie podoba, Budda usiłuje zająć pozycję arbitra i mistrza, może nawet najwyższego arbitra, a nie jednego z wielu autorów prac na portalu - Budda tak po prostu ma.
@blexen - nie wiem po czy oceniasz autorów ale np. czy taki Marc Adamus (pokazuje prace na 1.x) jest znanym i szanowanym się autorem? wiem dla jednych to kicz dla innych najwyższy top, mógłbym poszukać więcej przykładów tylko nie wiem wg. jakiego klucza, na pewno poddanie się ocenie jest trudne szczególnie w przypadku uznanych autorów, ale mz takie publikacje są częste. Prace szanowanych autorów nie publikujących na portalach tez bywają żenująco słabe, prace autorów których nazwiska pojawiają się w encyklopediach też bywają żenująco słabe, prace wyróżnione na wpp też bywają słabe - taki klimat - osiągniecie sukcesu to niekoniecznie wynik świetnych prac, zaangażowanie i przełożenie działały i działają niezależnie od klimatu - "nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera".
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 11:48:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Badziewka, a czyim Ty wcieleniem jesteś?:-D
Ten portal NA PEWNO nie jest dla takiego "fachowca" ja blexen - źle jesteś poinformowana/y.:-D
PS.: posiadasz niesamowicie wyszukany nick.:-D
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 12:09:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
budda to budda tamto, fajnie :) pleteczki, ploteczki :)
Zazdrość, zazdrość, zazdrość :)




fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 12:16:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
budda nie klepie po plecach, budda pisze pod zdjeciami wystawionymi pod ocenę co o nich myśli. Budda dobrze radzi. Posłuchaj buddy a odniesiesz sukces.
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 12:20:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przerwa na reklamę :D

www.michal-buddabar.blogspot.com

blexen się przejęzyczył :)
nie wystawiam zdjęć na setkach portali tylko setki zdjęć na blogu :D
Dajcie mi link do kogos innego kto jest tak produktywny jak ja.
Naprawde jestem ciekawy tego
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 12:27:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Polecam znalezioną w necie stronę jednego niemca http://ponikowski.de/gp/ zawsze można porównac z moją :)
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 12:29:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administratorze, daj mi moderację na tym portalu a gwarantuję że tkne zycie w ten portal i podniose jego poziom. Sam nie będe tu publikował ale ręcze że inni dobrzy fotografowie będą.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-06-21 12:43:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@URBE - już za późno na reanimacje trupa...
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 12:48:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie jest za późno:) mam siłę przebicia :) tylko potrzeba kogoś kto jest odważny i gdzies ma TWA.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-21 13:21:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Generalnie zgadzam się w nieomal w całości tylko z wypowiedzią autora Jan. Nie zgadzam się z zarzutami do Michał w temacie PT. Cokolwiek napiszecie Michał jest jednym z nielicznych którego od zawsze ...serce boli gdy widzi marne prace promowane przez SzaRaczków.

Blexen nie masz zbyt wiele racji aby nie napisać że się poważnie mylisz. Po pierwsze każdy portal i jego status, poziom tworzą SzaRaczki i jego użytkownicy. Jeśli część redakcyjną można wymienić to mentalności, bezguścia, braku wiedzy czy osobowości już nie.
Michał dokładnie tak samo jak Ty bywa nerwowy. Również ma swoje za uszkami (nie on jeden) ale i pomiędzy również ( tu to tylko nieliczni) o czym bardzo wielu zapomina. Cokolwiek nie napisał to i tak nie umywa się do ...występów bardzo licznej gawiedzi. W tym jednego z autorów który ma bardzo dobre prace, a jednocześnie totalny brak kultury osobistej.

Publikacje w sieci na dowolnym portalu, w dowolnej galerii to tylko reklama i zabawa.

Blexen wybacz ale poważnie pomyliłeś pojęcia ilości portali, własnej strony z statusem twórczym czy powiedzmy uznanym dorobkiem twórczym, foto czy artystycznym.
Zdecydowana większość tych najlepszych twórców, nie ma ani czasu ani wiedzy by się bawić w własne stronki. Mają, ale najczęściej są tylko założone, opłacane i martwe.
Dwa, żaden z tych naprawdę bardzo dobrych, powiedzmy wielkich uznanych twórców nie będzie (niech mi będzie wybaczone) szmacił wszystkich własnych najlepszych prac w sieci dla punktów, gwiazdek itp. badziewia.

Sieć to tylko zabawa i reklama, żyje się w realu i tylko to jest ważne i tylko to się liczy.

Trzy ponownie jesteś w błędzie co do publikacji powiedzmy uznanych. Sporo publikuje pod pseudonimami tylko dla hecy, zabawy, wyczucia publiki, wyszukania własnych błędów, tendencji rynku. Sam publikuje jednocześnie w kliku portalach choć też pewno i setka spokojnie by się uzbierała więc łatwiej napisać gdzie mnie nie ma. Nie ma mnie na Flejsie i Ferii. Szkoda mi czasu i drobinę cianki z angielskiego jestem za to z rosyjskim daje rade. ;)
http://https://500px.com/upcoming#www.obiektywni.pl
http://35photo.ru/#www.obiektywni.pl
...
Niestety tych wielu pseudo wielkich z OB, oPh, plfoto, SO, Ferii, VO, ............................, itp. itd. ani tam ani nigdzie w świecie nie spotkałem.

Zapomnij, bynajmniej nie będę linkował, opisywał kto jest kto, gdzie i co publikuje. Dla mnie od zawsze liczą się wyłącznie tylko prace, a nie ich autor jego status, wykształcenie, nazwisko, itp itd.

Każdemu twórcy życzę uznania, wernisaży i cudzych gwoździ.

Miłego dnia.

Ps.
Widzę że moja ulubiona emerytka ba ... ba... ba... la, ponownie troluje.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-21 13:37:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Korekta aktywnego linku do 500px. Błąd skryptu OB, nie lubi adresów https:// ...bezpiecznych.
http://500px.com/upcoming#www.obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 14:00:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
archeo - wielcy tu byli, zostali zablokowani przez adminów.
Praktycznie cały Voal był na tym portalu ale został zaszczekany przez TWA i poblokowany przez koleżęństwa.

Co do mojej kultury osobistej? Trzymam się domeny dla pana bądź panem, dla chama chamem.
W rzeczywistyścią wygląda to tak, że jak spotykam ludzi w realu i jak mnie widzą, sa dla mnie mili wiec ja tez jestem miłym dla nich.
Ostatnio spotkałem face to face Darka Bareyę który powiedział: Uprzedzali mnie że jesteś bucem, a Ty jesteś zajebistym człowiekiem. Tak samo było z Adamem Polański itp. - Zapytajcie kogokolwiek, kto mnie poznał osobiście jaki jestem.

Referencje również znajdziecie na stronie www.buddabar.maxmodels.pl

Naprawde nie jestem taki zły, walcze tylko o jakość w fotografii a nie o poklask. Moje zdjęcia też są słabe.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-21 14:30:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Michał no prawie że zgadzam się, byli i kilku jeszcze jest, a nawet i czasem bywa.
Natomiast trudno ale musisz się pogodzić z faktem iż tak naprawdę to każdemu portalowi zależy wyłącznie na ...ruchu w interesie. Co jest totalnie sprzeczne z rzeczywistym poziomem i realnymi wartościami jakie prezentuje.

Co z tego jak wywalisz marne prace, gdy odblokujesz osoby które mają własne zdanie z realu ?
Moderacja prac od lat jest martwa ponieważ portal świecił by pustkami.

Michał zmień tylko druga część swojej domeny i po prostu totalnie olewaj chamstwo i głupotę ludzką. Sama zdechnie tak jak trole.
Admin jest jeden, moderatorów kilkudziesięciu z czego bywa tu w miesiącu ledwie kilku.

Pytanie.
Czemu SzaRaczki nie promują dobrych i bardzo dobrych prac które były i są tysiące od zawsze na tym portalu ?
Czemu dopuszczają do głosu TWA i marność ?

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 14:47:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trudno totalnie olać chamstwo gdy samemu jest się eksponentem tej "zalety"...
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-21 16:34:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blex... przesadzasz, uważasz mnie i Michała za chama ?
Michał po wejściu na OB bardzo często zachowywał się jak cham i prostak, faktem jest iż niektórym to zostało po dzień dzisiejszy. Tylko za to wylądował w moich pomijanych.
Za czasem nabrał ogłady, a jego prace stawały się lepsze, ciekawsze. Niestety po pierwszych sukcesach przesadnie urósł i nagminnie ...deptał maluczkich, może nie po chamsku ale przesadnie.
Nigdy nie nazwałem go głupim (którym sam jestem) chamem ani bucem itp. lecz bufonem za gnębienie nowicjuszy własna wielkością. W między czasie były zadymy z SzaRaczkami i właścicielem portalu.
Wszystko to prawda ale ....to dawno miniona przeszłość.

Nie znam Michała osobiście ale idę o zakład iż co najmniej 100 razy więcej ja z nim koniaczków/piw wypije niż Twoich prac wisi w miejscach które wymieniłeś pod PT autorki Ustyna. Blexen wielokrotnie powołujesz się na własny światowy dorobek poza RP. Wiesz jakoś nigdzie poza OB i oPh nie spotkałem Twoich prac, a Michała prace spotykam często również w realu. Widzisz Blexen nigdy nie podasz adresów tych miejsc, ponieważ one nie istnieją. Tylko Twoje prace istnieją i być może żyją tylko na ścianach Twoich modelek.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 17:13:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To jakie ty masz chłopie kompleksy, świadczy jak mnie (i innych) potraktowałeś.
A na twoje foty siusiu ciepłym moczem - NIGDY nie byłeś i nie będziesz mi mentorem.

Archeo: czytaj uważnie i ze zrozumieniem.
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 17:15:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen ty jeszcze robisz siusiu?

W przeciwieństwie do Ciebie ja oddaje mocz w toalecie :D
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 18:29:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podaj jeszcze mój adres, nr. tel. do domu i na komórkę.:-D
Karmisz google moim nazwiskiem i nickiem? Jesteś śmieszny człowieczku.:-D
Z OB łączy mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.:-D
A im więcej nazwiska w necie tym bardziej jestem znany - na czym akurat nie powinno ci zależeć. :-D
Pomyśl inteligencie.:-D
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 18:36:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A strona web, którą tutaj podałeś jest od jakichś pięciu lat nieaktualna.:-D
Słabo szukasz, słabo węszysz.:-D
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Strona 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa