fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni sie kończą?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-11-26 17:32:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wet za wet :)
ale jak widzę jakie komenty są pozostawione np. u Baroli czy Szoszona... nie będę udawać, że ich nie ma, każde takie obojętne przejście obok generuje kolejne takie zachowania.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2014-11-26 18:47:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może po prostu w takich przypadkach wypowiedzieć grzeczną formułkę "uważam Twoją wypowiedź za obraźliwą", a następnie skorzystać z symbolu KOSZ, który jest w linii każdego komentarza ?
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2014-11-26 18:54:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo na PW napisać ... co nie teges ...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2014-11-26 18:58:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie zawsze się da Krasnoludzie, bo niektórzy korzystają z funkcji "ignoruj" .

Znowu bez odniesień do konkretnego przypadku :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2014-11-26 19:42:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe - sądzę, że pisanie, że się jakąś wypowiedź uważa za obraźliwą i klikanie w kosz skutkujące jej zniknięciem, jest odrobinę nielogiczne.
Bo potem nie wiadomo, co było obraźliwe i w jakim stopniu,
a postronny obserwator może sobie potem wyobrażać niestworzone rzeczy (np. że lano gęste pomyje itp., a to tylko psiknięto radzieckim dezodorantem) ;)

Nota bene od ponad pięciu lat w moim pf znajduje się gorąca prośba do moderatorów, żeby nie usuwali żadnych obraźliwych wypowiedzi osób trzecich
lądujących w moim portfolio. Bo dopóki te wypowiedzi tam są, same w sobie świadczą o poziomie ich autorów, a mój komentarz do nich jest zbędny :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2014-11-26 19:51:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak, masz rację :) to w takim razie zostawmy samo stwierdzenie o obraźliwej wypowiedzi

Zresztą obojętnie jak, ale uważam że nie można pozostawać obojętnym wobec niegodnych zachowań, czy wypowiedzi. Zobacz Mordecai, niezależnie od naszych upodobań politycznych, na pewno jesteśmy przeciwni i krytykujemy poziom debaty publicznej, a sami do tego dopuściliśmy.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-11-26 21:45:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroku, Twoja odwaga nie dotrwała nawet do pierwszego razu? :) już mam ignora? :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2014-11-26 22:10:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jak tu żyć ???

:)

uśmiechu wszystkim życzę
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-11-26 22:16:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja również ;)
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-01-06 08:42:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zamykają Obiektywnych? Na stronie głównej wisi takie coś: "...Drodzy Użytkownicy,

jesteśmy z Wami już od 14 lat. To kawał czasu, żeby wyznaczyć sobie stałe miejsce wśród portali i dobrze rozeznać się w wymogach rynku. W związku z tym pora na zmiany. Od 20 listopada zawieszamy możliwość zakupu i przedłużania abonamentu na konto Premium. Dotychczas wykupione konta Premium wygasną po upływie ich okresu abonamentowego. Mamy nadzieję, że wprowadzona zmiana nie wpłynie na Waszą sympatię do naszego portalu i nadal chętnie będziecie odwiedzać Obiektywnych...". Nieczęsto zaglądam na stronę główną (najczęściej zaczynam i kończę na galerii) więc nie wiem o co chodzi. Nie mam konta premium więc mnie to nie dotyczy niby...ale takie coś może oznaczać albo zamknięcie albo sprzedaż serwisu. Ktoś coś wie?
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2015-01-06 11:09:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na onephoto wisi to samo, bo to jest ten sam właściciel.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2015-01-06 11:35:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie wpływy z wyświetlania reklam są niewiele niższe od tych z abonamentu, doliczyć do tego krzątaninę z formalnościami i pewnie niewielką ilość kont premium w ogóle i mamy odpowiedź...
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2015-01-06 11:50:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swoją drogą skoro likwidują zupełnie konta premium mogliby choć część funkcjonalności konta premium dać ludziom w standardzie...mi osobiście to niepotrzebne ale dla niektórych mogłoby to pewnie znacznie uatrakcyjnić bytowanie na portalu
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-01-06 12:18:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Konto premium oprocz braku reklam nie ma nic ciekawego a u mnie reklami zajmuje sie adblock. Ale pare osob placi a zadna kasa nie smierdzi. Dla mnie to znak ze portal nie chce zawiedac umow ktorych nie bedzie mogl dotrzymac - co ja interpretuje jako sprzedaz / zamkniecie
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2015-01-06 12:32:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
różnie z tym bywa jarku, ja tam jestem szczęśliwy gdy uda mi się zrobić jedną fotkę miesięcznie z której jestem zadowolony...5 fotek tygodniowo do publikacji dla mnie to aż nadto ale podejrzewam, że niektórzy mieliby chęci pokazywać znacznie więcej zdjęć...podobnie mam z ignorami, ulubionymi autorami/fotkami - nie korzystam z tego wcale a pewnie niejeden nie pogniewałby się na zwiększenie funkcjonalności w tej materii...skoro właściciel rezygnuje z możliwości dorobienia do wpływów z reklam innymi płatnymi profitami dla usera nie wiem po co miałby to komuś nadal blokować...zwiększając funkcjonalność portalu teoretycznie zwiększa jego atrakcyjność, generuje więcej wejść, wyświetleń i więcej pieniędzy z reklam...no chyba, że jak piszesz są to jakieś przygotowania do sprzedaży lub jakichś większych zmian o których nam jeszcze nie wiadomo
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-06 18:49:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarku, ja płacę i szkoda mi tych nieciekawych dla Ciebie funkcji. Nie chodzi mi o ignory :D
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-01-06 20:41:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Barola, nie o funkcjonalności mi chodzi. Ja się boję, że portal się kończy. Myślę, że przychody z reklam nie starczają na utrzymanie portalu (miejsce, przesył danych, backup itp). Przygotowują portal do zamknięcia, bo raczej tego nikt nie kupi. Tak mnie się wydaje. Jestem ekonomistą z zawodu, zrobiłem małą kalkulację ile można na takim portalu zarobić...i wyszedłem na minusie. Może mają tańsze utrzymanie serwerów niż to do jakiego ja mam dostęp. Ale nie widzę różowo.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-06 21:55:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj, toś mnie zmartwił, tym razem bardzo poważnie. :(
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-06 21:57:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może zacznijmy szukać szalupy ratunkowej
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-06 22:11:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To trzeba wiedzieć kogo w pierwszej kolejności do takiej szalupy ładować. Kapitan wchodzi ostatni, jeśli zdąży ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-06 22:13:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak się będziecie przepychać to uważajcie na rączki
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-06 22:14:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kobiety i dzieci ?

ale będzie jubel, jak się wszyscy zwalimy w jednym dniu na jakiś inny portal :)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-06 22:22:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No!!! :) o ile jeszcze jakiś będzie. Nie martwmy się, zrzutę zrobimy na zakup. Ja daję tyle ile za abonament. :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2015-01-06 22:24:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe - Ipernity wytrzymało exodus z Flickra, a jego skala była znaczna, oj znaczna!
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-06 22:25:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak będziemy chcieli tworzyć portal foto od nowa, to ja mam już początek, jakby co ... nawet z regulaminem :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Strona 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa