fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni sie kończą?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 18:36:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niech ludzie zobaczą jaki jest poziom twoich wypowiedzi, jak jesteś wychowany.
fotografia cyfrowa
BUDDABAR
fotografia cyfrowa
2015-06-21 18:51:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedyś dostałem taką wiadomość od blexena :)
cytuję:
"Co u Ciebie? Znalazłeś w końcu gdzieś miejsce? Czy dalej skaczesz z portalu na portal. Zajebiście focisz"

blexen czy ja ci kiedyś napisałem że zajbiscie focisz ? ??? :) :D ;D
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 19:00:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie przypominam sobie bym tak napisał. A jeśli tak, to właśnie opublikowałeś PRYWATNĄ korespondencję, na publikacje której nie dałem ci zgody.
Tym oto sposobem ZNOWU naruszyłeś prawo.
Dwa miesiące temu wygrałem sprawę bo podobną zagrywkę dokonano na FB.
Delikwenta sporo to kosztowało.
Czy ty naprawdę koniecznie chcesz, żebym dobrał ci się do dupy?

fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 19:10:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wali mnie co myślisz o mojej pisowni - w ubliżaniu innym ty akurat jesteś the best.
Ale wiesz co, tak sobie myślę, jeśli zacząłeś już wywalać na światło dzienne prywatę, to może pociągniesz dalej? Cio?
Może pochwalisz się opinii publicznej w jak "wyszukany i kulturalny" sposób wyrażałeś się o Ozie czy Mordecai?:-D
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-06-21 19:13:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O, rany! Jakiś Cuda do mnie zawitał, popluł i już go ni ma. Konto zablokowane. To nie ja nakablowałam, jakby co :D nie zdążyłam, a tak chciałam być grzeczna i odpowiedzieć :(
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-21 20:48:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen przeginasz. Jak bym mógł to za takie ...występy dałbym Ci solidnego banana nie tylko na OB ale i na oPh również.
Na luziku i bez zahamowań mogę nazwać czyjąś prace marnością lub foto śmieciem ale zawsze nawet do śmiecia odnoszę się z szacunkiem.
Zawsze to czyjaś praca, która dla autora może mieć lub ma jakąś wartość, choć nawet nie jest pstrykiem.
Nigdy nie pozwolił bym sobie na poniżanie dowolnej pracy w ten sposób nie wspominając o całej twórczości.

Wrzuć swoje prace na portale które podałem wyżej. Mało, to podam ci dziesięć kolejnych gdzie publikuje własne i wiesz co będzie ?
Wiesz co będzie gdy Michał wrzuci tam swoje, chcesz porównania klasy bez TWA ?

Tak czy siak miłego dnia wszem i wobec.
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2015-06-21 21:29:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeczytałem te posty - nie jestem w żaden sposób związany z Buddą - może oceniłem jego jedną pracę, może trzy na pewno nie więcej, nie wymieniliśmy nigdy żadnej PW, nie znamy się osobiście. Ale jestem za - dajcie mu władzę niech moderuje, uważam że temu miejscu niewiele może już zaszkodzić, dać mu władze niech określi czas jaki potrzebuje, wyznaczy kryterium czy kryteria oceny i niech pracuje, to cud że ktoś jeszcze chce pracować, nadal pojawiają się niezłe prace więc pewnie ma jakąś niewielką szanse na sukces (jeśli ma wizję i będzie ją konsekwentnie realizował) ........ tu mogę napisać wątpliwości ale się powstrzymam - jestem za.
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2015-06-21 21:32:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tymi kryteriami to miałem na myśli kryteria oceny "jakości portalu" a nie prac użytkowników - pisze bo pewnie jest lekko niejasne - czas i jakie kryterium spełni portal w tym czasie pod rządami moderatora :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2015-06-21 21:35:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niech ostatni zgasi światło.
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2015-06-21 21:38:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oby tylko światło nie zgasło samo z braku tego ostatniego :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-06-21 22:35:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Archeo - akurat 500px nie jest wyrocznią bo na pierwszej stronie trafia się dośc dużo gniotów,co do ruskich to faktycznie jest trochę trudniej ale beż przesady :)
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-21 23:11:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marności trafiają się wszędzie. Podałem te portale na których po pierwsze oboje nie publikują, po drugie TWA są bardzo skonsolidowane, po trzecie jest tam jazda bez trzymanki i multum naprawdę świetnych prac.
Jak podam naprawdę ostre to w 3 minuty wywalą im każdą słabą prace nie wspominając o dostaniu się na pełnoprawny status publiczny.

Twoim zdaniem jaki portal na świecie i w świecie fotograficznym uważasz za wyrocznie ?

Miłego dnia choć i wieczór bywa fajny.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-21 23:31:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobra pobawimy się na ostro. Oto praca ANONIMOWA widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników.
Jest tak w stylu jak i podobnej klasie dla obu autorów patrzcie na cyferki pod pracą.
Pierwsza pozycja to zachwyty, druga to ilość oczarowanych, trzecia to ilość tych co bez niej żyć nie potrafią.

Miłej zabawy. Czas start. -> http://www.artlimited.net/image/en/537338#www.obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-21 23:37:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, dajcie prawo moderacji urbe!

Fotografia Tygodnia - URBE.
Wszystkie w Vox Dei - URBE.
Wszystkie w Vox Populi - URBE.
Cała galeria - tylko URBE.
:-DDD
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-06-21 23:59:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolejny tchórzliwy czytacz.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-06-22 00:00:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Albo cuda zamienił na album :D
Sezon ogórkowy.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-06-22 00:08:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sprawdziłam :) nie pomyliłam się :D Pozdrawiam a gdyby ci konto zablokowali to zawsze możesz nowe założyć. Amu kiedyś pisała, że na fanów trzeba sobie zasłużyć, hihihi. Cze Amu, gdybyś wpadła :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-06-22 07:53:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dla mnie żaden portal nie jest wyrocznią bo na każdym jest TWA mniej lub bardziej elitarne :) - wiadomo na tych zagranicznych gdzie poziom jest dośc wysoki ciężko się od razu "wybic" ( chyba że pokazuje się naprawdę dobre prace ) ale jak ktoś jest uparty to i tam sobie poradzi.
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2015-06-22 08:17:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzę że moderacja jednak działa sprawnie, tylko czemu nie w galerii na gniotach? :) - jest takie fotograficzne powiedzonko - mniej znaczy więcej (ale w galerii a nie na forum) - i to dedykuję moderacji.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-06-22 09:15:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Janie, już mniej nie może być ;)
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2015-06-22 11:00:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@barola - facet grzecznie pytał to chciałem odpisać że ja również jestem tuzem, a budda to nawet jokerem ;)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-22 11:17:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Archeo, jakie zachowanie i dlaczego banan? I na Oph? Co ma Oph do OB? Może zablokowałbyś mi też www i kilka innych portali?
Prawie zawsze odnoszę się z szacunkiem dla drugiego człowieka! Prawie, bo Buddabar i Czarnobiały stanowią wyjątek!
Dlaczego tak jest i inaczej nie będzie? Wiedziałbyś gdybyś się bardziej zainteresował, gdybyś prześledził komentarze i zagrywki jednego i drugiego.
Długo pobłażałem/przymykałem oczy. Przyszedł czas, że całkowicie olałem i był spokój.
Natomiast obaj cały czas czuli i czują mięte przez rumianek - zaglądali/zaglądają systematycznie do mojego PF, ...w poszukiwaniu inspiracji?:-D
Buddabar jest do tego stopnia zainteresowany, że bez przerwy węszy w internecie w poszukiwaniu moich śladów.:-D Sam tu napisał, że jest ciekawy jak wygląda mój dom.:-D I on mnie podejrzewa o kompleksy???:-DDD Na szacunek trzeba zasłużyć, trzeba być CZŁOWIEKIEM - nie PODŁYM CHAMEM!!!
Jestem w tej chwili na forum dyskusyjnym - nie pod pracą jednego czy drugiego. Mam prawo zareagować na pewne zachowania. Buddabar jest wielce zawiedziony, że to nie jego foty zbierają laury - chciałby ustawiać wszystko i wszystkich. Żegna się z portalem licząc, że wszyscy będą za nim płakali? Koń by się uśmiał. Przy tym wszystkim wykrzykuje jaki to z niego równy facet a wiem DOSKONALE, że jest inaczej. Powtórzę raz jeszcze, jego dorobek mam głęboko w dopie i wali mnie co on myśli o moim! Są tysiące zdecydowanie lepszych od niego i przy tym nie nakazujących innym: słuchaj mnie, bo ja zawsze mam rację". Ustawiać, to sobie może modelki z Maxmodels, (jeśli mu pozwolą.:-D)!
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-22 18:12:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Grześ od zawsze gnębię chamstwo i wszelkie zachowania niezgodne z zasadami net etyki w tym, bezsensowną głupotę ludzką.
Twoje teksty, poniżanie prac i ich autora jest dla mnie skandaliczne, wykraczające poza wszelkie granice ostrej wymiany poglądów.
Osobiście nie znam ani Michała ani Marcina ani Ciebie ale cokolwiek myślę o autorze to zawsze potrafię docenić jego prace bez uprzedzeń osobistych.
Napisałeś sporo totalnych bzdur na temat Michała. Marcin widocznie taki się urodził, tak został wychowany wiec to przypadek nieuleczalny.
Zapewne kiedyś od kogoś solidnie oberwie po r...u to nauczy się słów proszę, przepraszam i dziękuje ale prace miewa bardzo dobre.
Możesz sprawdzić w ocenach i wpisach iż nigdy nie zaliczył nic poniżej 4 pkt. (w rewanżu za swoje -1 i zera).
Zapewne jestem wymierającym gatunkiem fotografa (głupiego człowieka choć głupcem bym siebie nie nazwał) z minionej epoki w której obowiązywała kultura osobista w każdej sytuacji.

Zapewne są setki tysięcy lepszy niż my sami i nasze prace.
Bynajmniej nie mam z tego powodu nawet odrobinki kompleksu. Wiesz czemu ?
Ponieważ jestem twórczym egositą. Gdy kiedyś zrozumiesz tą treść zobaczysz prawdziwy świat, a nie tylko to co Ci się wydaje widoczne.
Masz super sprzęt, modelki, czas, miejscówki, możliwości, ......, tylko totalnie brak ci elementarnej wiedzy o fotografii, sztuce i artyzmie.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-06-22 18:57:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Archeo: to bardzo proste - namów admina na całkowitą likwidacje mojego konta.:-D
Prosiłem go o to osobiście ale się uparciuch nie słucha.:-D
No właśnie, Budda taki się urodził i w wieku 41 lat za późno na jakiekolwiek terapie.:-D
Nie ma ocen niższych niż 4, bo każdy kto niższą by wystawić chciał jest zablokowany.:-D
NIGDZIE I NIGDY nie twierdziłem, że jestem artystą czy się znam na fotografii.:-D
Więcej, mam sprzęt który nie wiem jak funkcjonuje - jestem "fotoziutkiem" a moje wypociny to czysty przypadek.:-D
Z ostatniego Twojego zdania wnioskuję, że Ty Archeo jesteś obkuty w ABC fotografowania i reprezentujesz sobą mecenasa sztuki - zgadza się?:-D
I ja życzę miłego dnia/wieczoru.:-D


fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-06-22 21:54:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mylisz imiona autorów i ich osobowości. Osobowość jak i twórczość Michała radykalnie się zmieniła, natomiast Marcin vel Czrnobiały tylko nieznacznie poszedł do przodu choć wtórnie. Z trzy może czteroletnim opóźnieniem zaczął się bawić w stare foto techniki.
Niestety muszę Ciebie zasmucić, nie zaśmiecam sobie swojego i tak głupiego łba drobiazgami. Również nie byłem , nie jestem i pewno nie będę mecenasem sztuki ani histori sztuki, rysunku, fotografii, malarstwa, ceramiki, a nawet ...... Natomiast mam z nią bardzo wiele wspólnego, a jak wiele to zapytaj np. autorkę canoncat.
Tworzysz ruch w interesie więc ...nie ważne czy dobrze się mówi ważne że się mówi.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | Strona 25 | 26 | 27 | 28 | 29
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa