fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni sie kończą?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-09-26 22:37:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu się nie da urządzić :) co przez to rozumiecie? otrzymywanie dobrych ocen za gnioty?
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2014-09-27 18:37:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i proszę , mamy tu spłaszczenie tematu - oceny i gnioty.
jednym w głowie tylko oceny i kto jakie gnioty produkuje.
przypominam że te gnioty to zdjęcia zazwyczaj najczęściej dyskutowane.
myślę , że katastrofą tego forum jest właśnie tak płaskie myślenie jak powyżej.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-09-27 19:41:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a zauważyłeś, że to było pytanie?
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2014-09-28 01:45:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo to jest proroku myślenie zgodne z linią ogólnie przyjętej standaryzacji internetowej :-) musi być płaskie. inaczej się w ramach nie zmieści :-D
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2014-09-28 09:57:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
być może masz Peterku rację
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2014-09-29 04:56:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obiektywni muszą ewoluować. Taki wymóg czasu. Nie mogą być kolejnym portalem foto o niczym. Prosty przykład - zjazdy spotkania OB. Gdyby tak organizować je ale tematycznie: krajobraz, portret, remastering, czy co tam jeszcze. Myślę, że więcej osób byłoby zainteresowanych. Trochę szkolna fomuła, która zabija faktyczną rozmowę o zdjęciach też chyba już się przejadła. Wiele portali o tej tematyce uległo zmianie (patrz fuji). Bo aparaty sprzedają się coraz lepiej.... Powiem więcej społeczeństwo mniej czyta a więcej ogląda (takie obrazkowe:)).
fotografia cyfrowa
klikacz
fotografia cyfrowa
2014-09-29 06:15:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sapphire, a byłeś chociaż raz na spotkaniu OB w Tarczku albo Jastrzębiej Górze?
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2014-09-29 11:57:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Klikacz - to "chociaż" świadczy o zaczepnym tonie pytania. Tak się właśnie tutaj rozmawia. Potem wszyscy się dziwią, że coraz mniej ludzi na OB. Niektórzy zwyczajnie są zmęczeni panującym tutaj brakiem kultury delikatnie mówiąc. Wielu, co odeszło chce się koncentrować na fotografowaniu a nie jakiś tam wojenkach.
Odpowiadając na pytanie poprzednika - nie byłem i nie wiem, co tam się działo. Ale czy to moja wina, że nie wiem? Jest może o tym reportaż, filmik na youtub-ie, obszerniejsza informacja? Wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi - chodziło mi o spotkania bardziej w formie warsztatów niż spotkań towarzyskich ludzi z aparatami.
Bo nawet jeżeli był jakiś temat ale przyjechali ludzie pofocili i tyle tylko z tego było to za mało. Czy zaproszono kogoś kto jest autorytetem w pewnych tematach? Nawet jeżeli trzeba by zapłacić temu komuś to to ma sens a koszty sensownie się rozkładają. No chyba, że przyjeżdżają sami geniusze, którzy uważają, że niczego już nie potrzebują... ale wtedy nic już nie będzie miało sensu. Jest w sumie od niedawna konkurs na OB - pisałem na ten temat kilka lat temu, że takie posunięcie ma większy sens niż oceny za zdjęcia. Konkurs sprawił, że ludzie zaczeli z zadowoleniem wstawiac fotki. Proszę zauważyć, że w ramach tego konkursu ludzie zupełnie inaczej się wypowiadają niż przy wystawianiu (walce) ocen. Zmienił się ton tych wypowiedzi. To tylko jeden z przykładów. Reasumując - jest szansa, że portal przetrwa ale wiele zależy od nas a także od jego właścicieli.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2014-09-29 17:44:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
klikaczu są też spotkania Obiektywnych w innych , równie atrakcyjnych miejscach .
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2014-09-29 19:35:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oceny nie mają sensu , a zbierasz je
fotografia cyfrowa
gruchot
fotografia cyfrowa
2014-09-30 09:34:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moda na aparaty się kończy. Ja już swój sprzedałem i kupiłem sobie perkusję i teraz jestem tu:
http://www.perkusja.org/index.htm
Przerzućcie się na perkusje bo jest super i zapomnicie o aparatach a nocne koszmary o gniotach i o minus-jedynkach przestaną Was męczyć
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2014-09-30 18:54:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moda, lol. A jak skonczy sie moda na oddychanie to co wtedy?

Ci co ulegali modzie i sobie kupowali aparat "bo wszyscy majo" szybko sie tu wykruszali, miazdzeni krytykami i ocenami typo -1, 0.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2014-09-30 19:11:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie tak
fotografia cyfrowa
gruchot
fotografia cyfrowa
2014-09-30 19:53:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak otrzymywali -1, 0 i pewnie kupili sobie fujarki ;0
Takie stwierdzenia można porównać do żab żyjących w studni, które dyskutują o morzu
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-09-30 20:06:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zamiast narzekać organizujcie spotkania i plenery, dyskutujcie pod zdjęciami to ob samo ożyje, od biadolenia poprawy nie przewiduje :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2014-09-30 20:22:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gruchocie Szanowny gdybym ja na samym początku bytności tutaj przejmował się ocenami i przytykami to wylądowałbym na psychiatryku .
fotografia to hobby , a hobby się zmienia .
fotografię trzeba nie tak polubić jak pokochać .
fotografia cyfrowa
gruchot
fotografia cyfrowa
2014-09-30 20:39:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sz.p. proroku, też lubię fotografie ale nie wystawiam w tego typu galeriach bo nie interesuje mnie to co ludzie powiedzą.
Jednak od czasu do czasu zaglądam do takich witryn bo bawi mnie to jak się userzy spinają gdy inny napisze że coś jest nie tak ze zdjęciem.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2014-09-30 20:43:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gruchot, myślę że robienie zdjęć perkusją nie jest niemożliwe, Aldieb Ci zrobi odpowiednią dziurkę :D
fotografia cyfrowa
suffo
fotografia cyfrowa
2014-09-30 23:47:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie przed chwilą weszłam na Fotoferię i zgrubnie policzyłam zdjęcia wstawione w dniu dzisiejszym oraz liczbę komentarzy przy nich (autorów wystawiających nie policzę, bo anonimowo ;-). Ok 50 zdjęć i tylko 18 komentarzy - to jest dopiero porażka. OB przy tym z ok. 70 zdjęciami wystawionymi, ok. 40 autorami i komentarzami/ocenami powyżej setki, to potęga ;-p
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2014-10-01 07:24:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@suffo - nie pisz tu źle o najlepsiejszym portalu w Polandii bo jeśli masz tam konto to Cię szybko zbanują :)))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2014-10-01 08:27:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karpiu Szanowny - to już nie ten czas . skończyły im się już kagańce . już rok temu pisałem , że taki portal jak fotoferia nie ma szans w konfrontacji z Ob i plfoto . polityka tego portalu od początku była nie do przyjęcia . a już sam termin - 'najlepsze zdjęcia w sieci' . . . komedia .
pozdrawiam !!
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2014-10-01 08:29:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie słyszałem wcześniej o fotoferii :-) Dzięki suffo :-). Rzuciłem okiem na regulamin - kilka rzeczy mają zdecydowanie fajnych - np brak możliwości oceniania przez osoby nie posiadające zdjęć. I chyba za płatne konto jest 1 MB na fotki - to już coś. W sumie nie wiem czy w płatnym koncie na obiektywnych jest więcej niż zakichane 300 kilo. Od paru miesięcy próbuję walczyć z widoczkami (zawsze "robiłem" ludzi) i widzę jak diabelnie trudno się zmieścić z tymi 300 kilami. Mój ukochany i powoli zasypiający portal (fotomoon) ma jeszcze mniej - tylko 200 kilo. Ale moonowi wszystko wybaczę. Nie chce mi się zakładać nowego konta, ale myślę, że obiektywni powinni przeanalizować co ta foteria daje....I to poważnie.
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2014-10-01 08:35:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zanim mnie koledzy zjecie tutaj (bo "nowy" i się wymądrza) powiem o co mi chodzi. Chciałbym mieć miejsce gdzie fotki mógłbym zamieszczać w dużym rozmiarze, gdzie mógłbym customizować wygląd mojej "galerii", a może nawet dostać subdomenę. Chciałbym móc zdecydować które z moich fotek są prywatne, które publiczne (ale tylko po wejściu do galerii - nie byłyby widoczne w obiektywnych - bo np są adresowane do rodziny i znajomych, a które fotki chcę wystawić w galerii obiektywnych. Za coś takiego byłbym gotów zapłacić. Może nie tylko ja.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2014-10-01 08:40:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jarku Szanowny wybij sobie fotoferię z głowy . tam tylko jedna osoba decyduje o wszystkim , możesz mieć polecenia , pozytywne komentarze a i tak nic z tego nie będzie . szkoda , że tutaj nie ma z nami naszego Kolegi kery . wiem , że tam jest i sporo dobrego wniósł swoimi mądrymi komentarzami i chyba tym samym przemówił do tego Pana od aktu , pejzażu , streeta i całej światowej fotografii .
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2014-10-01 08:48:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroku, z pewnością NIE założę już żadnego konta na żadnym innym portalu. Założenie konta na obiektywnych było dla mnie jak poczucie że "zdradzam" fotomoona. Prawie wszyscy mooniarze są tutaj ;-), ale wiadomo - pierwszej miłości się nie zapomina. Chciałbym natomiast by obiektywni się rozwijali - aby z tego mieli korzyść ci co tu zamieszczają fotki oraz właściciel (mierzoną w walucie). Dlatego podrzuciłem temat większego limitu na fotkę przy koncie płatnym. Obecnie konto płatne nie ma dla mnie większego sensu. Jednakowoż limit w rodzaju 1MB na zdjęcie przy np 7 zdjęciach na miesiąc - za to z chęcią bym zapłacił.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa