fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni sie kończą?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-26 23:13:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
urażony pisze listy sam do siebie
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-01-30 12:39:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ barola - pozy_ty_wizm? obiek_ty_wizm?
@ prorok - zbieraj wyimki korespondencyjne, aż zbiór przerośnie grafologa. tak wnioskuję z wklepanek klawiaturowych.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-30 13:14:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wordy - roztocze ma tę własność , że szkodzi odchodami - samym sobą nie . nie jest to odpowiedż Urażanych , na tym samym poziomie uszczypliwości, z zachowaniem elementów prawdziwych . niech urażony podmiot te wyimki sobie zakoduje .
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-01-30 21:45:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ogólnie: c.b.d.o. http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-683637.php
albo: i to by było na tyle. a ogólnie, ku własnej pamięci: \..../ czytaj: przesiewacz.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-30 21:51:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podmiot , działa podmiotowo i trudno mu się dziwić .
życie to nie tylko przesiewanie ludzi i na szczęście nie tylko .
a przesiewacz może być bardziej pożyteczny od tego szklanego dr , br .
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-31 10:49:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przepraszam Cię Wordy, ale czytając Cię często błąkam się. Choć cytat nasunął mi się automatycznie. Nie jestem pewna czy trafny ;)

"Bo mnie się wydaje, Hippiaszu, coś całkiem przeciwnego niż ty mówisz. Ci, którzy szkodzą ludziom i krzywdzą ich, i oszukują, i uchybiają prawu rozmyślnie, a nie mimo woli, ci mi się wydają lepsi, niż ci co mimo woli. Niekiedy znowu wydaje mi się wprost przeciwnie; więc błąkam się na tym punkcie: oczywista dlatego, że nie mam wiedzy." Sokrates
fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2015-02-01 10:05:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piękny cytat (ale przecież Ty lubisz cytaty...) :)

Brak wiedzy powoduje, że jesteśmy jak te dzieci we mgle... bywa czasem deprymujący... cholera, ja też się błąkam... :)

Ale niektórym to nie przeszkadza, i tak wypowiadają się ex cathedra... ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-01 13:01:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skoro myśli się schematami , to nieustanne cytowanie i zapożyczanie od innych nie dziwi -))
fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2015-02-01 15:16:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok, nie mam najmniejszych wątpliwości, że Barola dużo lepiej wyraziłaby tę mądrą myśl własnymi słowami, ale wiesz... Sokratesowi też się czasem coś z życia należy... :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-01 16:06:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sokratesowi szczególnie , a barola ?? - barola wyraża swoje myśli gdy ma obok siebie amu i jabe .
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-02-01 19:24:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) ::::::::::::::))))))))))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-02-01 19:28:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mój cytat na dziś, z lekka przeróbką, brzmi "z gówna bicza nie ukręcisz ".
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2015-02-01 23:54:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odpowiadając na pierwotnie postawione pytanie, po kilku latach przerwy też mam wrażenie "innej bajki". Mało zdjęć, mało komentarzy, mało ocen... A jeśli chodzi o publikacje nieograniczonych ilości fotek i tzw. "lizanie d..." to fejsBóg jest niezastąpiony i wyprze wszystko ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-02 01:24:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na facebooku zorganizowało się sporo grup fotograficznych , np - Galeria Street Dogs Of Poland , czy - Tkliwi nihiliści opanowujący pozycję dystansu .
osobiście wątpię by ludziom tam publikującym chodziło o lizanie . jak powiedziała jedna z Koleżanek tu publikujących - jest to miejsce szybkiej wymiany informacji . co , gdzie i kiedy . gdzie wernisaż , o której godzinie itd . natomiast na pewno facebook nie wyprze portali fotograficznych , co najwyżej je osłabi w nikłym stopniu .
natomiast co do tej 'innej bajki ' to proszę pamiętać , że czas nie stoi w miejscu . ludzie nie tylko się starzeją i nie tylko nabierają doświadczenia , ale też zmieniają zainteresowania . swego czasu jedna z naszych tu koleżanek napisała - gdyby w moim mieście była grupa fotograficzna , to moją obecność na Ob ograniczyłabym do dwóch wizyt w miesiącu . dlatego też pytanie - Obiektywni się kończą ? , zawsze będzie moim zdaniem pytaniem aktualnym .

pozdrawiam !!
fotografia cyfrowa
potworek
fotografia cyfrowa
2015-02-02 08:48:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale bzdury niektórzy piszą. Portal jest (był) nastawiony na zarabianie, a redakcja świadomie i celowo zaniża poziom prac. Mało jest kreatywnych prac, a ambitniejsi użytkownicy zrezygnowali, albo po prostu zostali zbanowani. Liczy (liczyła) się ilość a nie jakość... jest (było)więcej kasy z kont premium.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2015-02-02 16:37:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na facebooku poza grupami, które publikują zdjęcia, informacje są też konta użytkowników ale na zasadach firmowych stron. Nie ogranicza wówczas limit tygodniowy ani limit wielkości fotek. Zbierasz grono fanów, którzy lubią, komentują. Są takie konta nienachalne i znam kilka fajnych osób poznanych tu a kontynuujących działalność artystyczną za pośrednictwem fejsa. Ale są też prywatne konta na zasadach prywatnych - komentują sami swoi i się zachwycają wszystkim.
Portale foto mają kilka zadań - łaskotania ego, wymiany informacji, edukacyjny i tworzenia prywatnych galerii. Dobrze, że nie ma już kont premium. Dobre są portale, na których człowiek sobie musi wypracować limit wstawianych zdjęć. Ale moim zdaniem fejs czy instagram wypierają portal foto w każdym możliwym zakresie, może tylko poza edukacyjnym. Tutaj często bardziej doświadczeni ludzie pomagają mniej doświadczonym poprzez rady, publikację informacji o parametrach zdjęć. Tak przynajmniej było kiedyś. A dziś? Komentarzy mało, krytyk mało. Edukacji mało. A publikowane zdjęcia są statystycznie ani lepsze ani gorsze niż kilka lat temu. Tyle, że jest ich mniej. Dużo mniej.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-02 16:55:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt , fachowych krytyk brak . kiedyś było ich sporo i to takich konkretnych . brak też takich portali jak f2art.pl , na które z ulicy wejść nie można było .
ale tak jak już wcześniej pisałem - mija czas , zmieniają się ludzie .
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-02-04 19:14:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola: rozmyślnie - poprzez parcie zorganizowanej grupy; mimo woli - upublicznienie oceny, opinii ulotnej sprawiającej 'przykrość' odbiorcy.
fotografia cyfrowa
golum37
fotografia cyfrowa
2015-02-04 20:31:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wkurzają mnie te reklamy . Telewizja ,radio internet, czy w domu , na ulicy wszędzie tego g...a dookoła to gorsze od zarazy a najgorsze ze OB tez zainfekowane a jedyną szczepionkę odebrali , dlaczego łatwo się domyśleć . Trzeba pomyśleć o zmianie miejsca....
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-02-04 21:24:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
golumie...mi całe szczescie Ad blocker działa...:)
fotografia cyfrowa
golum37
fotografia cyfrowa
2015-02-04 22:13:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda ze nie działa jak droga jade ;)
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-02-05 11:27:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy tutaj http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-681093.php został wydeletowany komentarz o szanowaniu fotografii tradycyjnej? czy mi się wydaje? to w temacie wytrzymałości na "obiektywizm".
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-05 12:23:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z obiektywizmem bywa podobnie jak z wstecznictwem . ludzie którzy nic nie robią zazwyczaj minusy widzą u innych . to tak jak z tym szkłem w wodzie . wchodzisz i możesz się skaleczyć . ja się nie kaleczę , bo unikam zabrudzonych akwenów .
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2015-02-05 18:17:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziś, do teraz, aż 19 nowych zdjęć weszło od północy!
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-05 19:34:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miesiąc , dwa i zostanie tu tylko jabe ze swoimi ludźmi
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Strona 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa