fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"Techniczne dziadostwo podkreśla znaczenie przekazu (...)"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-06-17 10:30:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
..."Celem zaś (...) jest miłość, płynąca z czystego serca, dobrego sumienia i wiary nieobłudnej. Zboczywszy od nich, niektórzy zwrócili się ku czczej gadaninie. Chcieli uchodzić za uczonych w Prawie, nie rozumiejąc ani tego, co mówią, ani tego, co stanowczo twierdzą.".
List do Tymoteusza 1:4-7, Biblia Tysiąclecia
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2010-06-17 10:44:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaraz naprawdę się okaże, że na OB jest... kilka osób ;D Nie dziwota, że właściciele położyli krzyżyk na galerii...
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-06-17 11:06:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe - UBU - klasa tekst, stylistyka też niczego sobie!
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-06-17 11:07:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimba -> nie popadaj w paraliteracką egzaltację... ;o)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-06-17 11:08:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Doceniam tylko inteligencję i dystans ... ale jak chcecie to ze mnie też zróbcie głupca. Ja tylko byłym wykładowcą jestem...
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-06-17 11:54:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, własnie... Dystans. :o)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-06-17 14:08:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czasami mam tak duży dystans, że nawet z telefonu nic nie widzę :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-06-17 14:18:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To Ty raczej o odległości... :o)
fotografia cyfrowa
sulek
fotografia cyfrowa
2010-06-17 15:15:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@wowa - dopóki długość > odległość, nie ma problemu ;)))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-06-17 15:26:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takiej, że nie dorzucę ;)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-06-17 15:40:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sulek -> świntuszek z Ciebie... ;o)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-06-17 16:34:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i takie kobiety lubimy :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-06-17 16:37:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
WICKER (10:14:35) - Aurea dicta!
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-06-17 16:42:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken -> a są takie, których nie lubimy?! To muszą być podróby... ;o)
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-06-17 22:31:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blizniaki zle sie kojarza.....
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:07:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
WICKER - UBU - llkkw - czy jak ci tam. Ponieważ zaszczyciłeś mnie i z wyróżniłeś z nicka w swoim monologu czuję się zobowiązany odpowiedzieć.

Wiesz dlaczego to napisałem 2010-06-15 23:20:51?

Bo to się może wydarzyć tylko tutaj. Pisząc tutaj mam na myśli Polskę. Zapomniałeś do cholery co potwierdzałeś zakładając konto? Skoro umiesz pisać to umiesz też czytać. Czytałeś regulamin.
Oczywiście, że czytałeś i nawet do dziś pamiętasz. Ale przecież ty te konta to tak dla jaj, nie oceniałeś swoich zdjęć i nie stawiałeś sobie poleceń, to tylko dla zabawy było. Tak samo dla zabawy jak wpisy w Onecie, gdzie byle zasraniec może obrazić połowę kraju i nic, bo to przecież dla jaj a nie na poważnie. Tak samo dla jaj, jak ta przejażdżka kilka tygodni temu synka dilera motocyklem z taty salonu. Finał policjant zabity na służbie – 27 lat jedno dziecko. Ale tamten tylko dla jaj, on przecież nic złego zrobić nie chciał.

Publikuję na pewnej niemieckiej galerii. Moja fotografia wisi tam od dwóch lat w maksie. Maks ustalany jest na tym portalu na podstawie średniej ocen. Pewnego dnia zaglądam a moja fota ma średnią jak fotki wordyego i szukać jej trzeba na 250-tej stronie. Zdziwiony faktem jak fotografia z taką ilością ocen (oceny anonimowe) może w tak krótkim czasie tak stracić na średniej napisałem do admina galerii. Nie trwało długo by ustalić, że w jednym dniu od jednej osoby, która założyła x-kont otrzymałem całą masę najniższych ocen. Dzięki pewnemu młodziakowi o mózgownicy Billa Gatesa udało mi się ustalić namiary na tego typka. Wiesz kto to był? Rodak, nasz kochany rodak. Jeden z tych co mają wszystkie zasady w dupie. Jeden z tych co myśli, że jak w Internecie napisze Ci, że jesteś debil to Ciebie to nie zaboli bo to Internet a on tylko dla jaj. Jeden z tych co w wymienionym już wcześniej Onecie pluje kretyńskimi komentarzami na Małysza, na Kubicę, na Justynę Kowalczyk. Przecie mamy demokrację, nie?
Chcesz być bohater, chcesz żeby ktoś Cię słuchał? Załóż jedno konto pokaż się kim jesteś i wtedy możesz odważnie głosić swoje poglądy i pokazywać swoje fotografie. Wstydzisz się tego co focisz, że musisz chować się za różnymi nickami?
A jak chcesz robić jaja to załóż kabaret.

Mordecai – „Aurea dicta!” – nie myl złota z gównem.
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:11:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[oklaski] (na poważnie)
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:15:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a mnie post @marconiego smuci. wylana gorycz prawdy, ale co z tego, ze prawda? znajomi tu czesto sobie stawiaja noty wiec nawet kont nie trzeba zakladac.
lkkw mial smieszny pomysl (fakt, niezgodny z regulaminem) ale po co sie tak napinac? pół Polski nie obraził...
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:24:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zastanowiliście się dlaczego WICKER? czyżby UBU był tak przezorny i założył sobie konto już 2008 roku?

Nie sądzę !!!

On przechwycił martwe konto. Wielu ludzi zakłada konto z hasłem: 123 albo qwert albo abcd i tym podobne duperele.
Ile potrzeba czasu, żeby takie konto przechwycić? Szacuje maksimum godzina i będę marconi II albo jeszcze lepiej marconi Mark II.

Apeluję do administracji by zablokować wszystkie konta nieużywane. Jeśli właściciel się obudzi i będzie chciał ponownie konto używać zawsze można je odblokować ale nie można zostawiać takich dziur.
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:32:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mavic - skoro już bardzo przesadziłem to napiszę jeszcze kilka słów. Jedna z tych postaci stworzonych przez naszego nieznajomego wzbudzała moją sympatię. Chyba nawet coś tam kiedyś do siebie pisaliśmy. Teraz jak to sobie wszystko zestawiam nie czuje się z tym najlepiej.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:32:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Martwe dusze do kosza, bo inaczej UBU przejmie tożsamość ;)
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:41:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i duszę
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:42:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kogo? ;)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-06-17 23:50:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi -> masz rację jak cholera i na dodatek - niestety.
mavic -> elementarną uczciwość nazywasz "napinaniem się"? Pogratulować...
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-06-18 00:14:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa - to nie tak. ja nie twierdze, ze zrobil dobrze tylko ze jego czyn "mial niska szkodliwosc" - roznica miedzy chamstwem a kultura jest widoczniejsza niz miedzy kulturalna prowokacja a regulamniowanym postepowaniem. nigdy nie przeszedles na czerwonym? nigdy nie zaplaciles pozniej rachunku? a moze zawsze parkujesz tam gdzie jest to dozwolone? uwazam ze nie ma co wytaczac dzial na takie cos.

poza tym co do martwych kont - kumpel chcial sobie zkliwidowac konto to mu admin powiedzial ze nie ma takiej opcje - marketing koleżeństwo - w końcu tylu tu zarejestrowanych userów...

Marconi- może gadałeś z tym "prawdziwym" ;-) rozumiem jednakże niesmak
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Strona 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa