fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"Techniczne dziadostwo podkreśla znaczenie przekazu (...)"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2010-06-20 21:01:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@mavic - wiele było przypadków, gdzie llkkww i UBU głosował na tę samą fotkę nabijając komuś punkty... zamieściłem tylko jeden link ale było więcej takich rpzypadków - wystarczy pogooglać na ob...
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2010-06-21 09:34:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
EPHMOC, musisz wsiąść pod uwagę że llkkww i UBU glosowali na te same fotki w bardzo wzniosłym celu, czyli podniesieniu poziomu na OB ;-) ponadto, jak to już któryś z nich napisał, nie było tu zbyt wile osób z którymi mogli podyskutować na odpowiednio inteligentnym poziomie, więc musieli wspierać się nawzajem ;-)
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-06-22 12:12:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam ochote podgrzac watek...

user: renault clio: http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-27139-0-0-0-0.php

poziom techniczny w "stylu word'ego " ale i ocen pozytywnych wiecej...
ciekaw jestem Waszych opinii. Na koncu rozdaje palki i pistolety :-)
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-06-23 08:10:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wg mnie - renaultclio ciężko porównać do word ego. Wordy technicznie ma zjechane foty od początku a renaultclio masakruje je potem. Zdecydowanie wolę word'ego. który oprócz 3-4 fot które były przyczynkiem do tego postu ma kilka "mogących być" ujęć. A renówka to zupełnie nie moja estetyka i wrażliwość. Trochę takie tandeciarskie suwanie raz w lewo , raz w prawo. Wielu znajdzie w tym art i wielką sztukę ja raczej wakat dla moderatora :)
Poproszę o pistolet'a ... nabit'ego.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-06-23 11:19:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ostatnio coś się rozregulowało w tym portalu... ja też poproszę o pistolet, muszę sobie palnąć w łeb jak widzę takie komentarze [urlhttp://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-500962.php[/url]
to samo pod genialną fotką Ireny Julii o porannej trawie... mam ochotę dwa razy do siebie strzelić...
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2010-06-23 11:21:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe - więc zgłoś do moderacji komentarz. Przecież można.
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-06-23 13:01:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimba - osobiscie taki koment i ocena w sosie TWA wzajemnej adoracji jest zenujaca, ale coz - moze ktos ma niespelniona milosc....merytoryczne to to nie jest

vilgefortz - zabawki na koncu :-) ja wole renault'a bo tam mz widac paskude techniczna ale kadry jakies bardziej przemyslane

ka_tula - aczemu sama nie zglosisz - uwazasz ze Twoje zdjecie na takie cos zasluguje? a moze szczerze napiszesz na ile dobrze sie z Archeo znacie?
fotografia cyfrowa
sulek
fotografia cyfrowa
2010-06-23 13:06:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oceny za nic-k nie są niczym nowym :)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2010-06-23 13:07:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie znam Archeo, chyba wiecej komentarzy od niego nie otrzymałam (nie pamiętam)
a komentarz zgłosiłam do moderacji - razem z ostatnimi komentarzami zimbabwe pod moimi zdjęciami - jako "bicie piany"

Atmosfera na tym portalu jest szczególna...
miłego dnia.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-06-23 14:00:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale wszystkie trzy oceny oceny są szczere i pozytywne.
Pozdrawiam siostry z Archeo!
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2010-06-23 14:01:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
toteż nie prosiłam o usunięcie ocen tylko komentarzy (tych bez ocen), które umieściłeś potem.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-06-23 14:02:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
osoby, które oceniły to zdjęcie http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-500961.php
powyżej 1 pkt. proszę o omijanie moich zdjęć
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-06-23 14:03:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-> ka_tula: ok, nie chciałem żebyś myślała, że oceniając kieruję się jakimiś złośliwościami
co innego w komentarzach - zdarza mi się kiedy widzę tyle wazeliny... tak jak w linku powyżej
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-06-23 14:20:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale zimba - ja nie widzę w tym zdjęciu dziadostwa technicznego , chyba że posta pomyliłem. Daj linka do foty dziadowskiej technicznie z dobrymi komentami.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-06-23 14:29:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
racja, to ta wazelina mnie wkurzyła... mam ignora u Siostry Ireny więc postanowiłem się wyżalić tutaj :)
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-06-23 18:48:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimba - tez przyznam sie, ze mi czasem gula skacze jak sie narobie, a fota w takim stylu dostaje tylu punktow. ale to nie oznacza, ze nie moze.jesli publika chce to ma. poza tym niektorzy do focenia podchodza przez pryzmat wywolania emocji a technika i kadr jest tu wtorny. i tak jest wlasnie jest z ta fota. Zdjecia Ireny/Julii sa dość specyfincze ale wg mnie to dobrze - gdybyśmyw szyscy robili np. otworkiem to w pewnym momencie (i to raczej szybciej niż później) byśmy na nie już patrzeć nie mogli.

Ka_tula - wybacz zatem moje przypuszczenie o TWA z Archeo, bije sie pokornie w niedobra glowe :-) ale przyznasz raczej ze ocena 5 do tej (milej dla oka ale nie wolnej od wad technicznyh) foty nie przystoi...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Strona 17
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa