fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Salon Piękności
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2007-10-08 22:37:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-214402.php

Poziom tego portalu staje się coraz bardziej żenujacy.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-10-08 22:45:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, jak zwykle nasz geniusz portalowy sobie wlepia linki w cudzym wątku. Tak jak napisałeś pod pierwszym swoim zdjęciem "przewrotność i kontrowersyjność z racji niepopularnego, malkontenckiego i krytycznego sposobu opiniowania zdjęć ".

Można się przyzwyczaić, chociaż czasami ciężko zrozumieć, dlaczego niektórym ciężko rozumieć. Ale myślę, że to po prostu indywidualizm oglądających.
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2007-10-08 23:00:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M - nigdy nie przyzwyczaję się do TWA.
Tak bardzo żenującego jak u Ciebie, Kobry i wielu innych.
Za bardzo cenię sobie dobrą fotografię,
żeby czytać takie bzdety, a właściwie czasem tylko oglądać suche ocenki
pod kiepskimi fotami.

Nie jestem oszołomem. Mam jedynie inne spojrzenie na tą naprawdę dobrą fotografię.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-10-08 23:13:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powiedział ten co jako jedyny na tym portalu nie ma TWA ;)))))

Wiesz co jest najgorsze? Że w swoim ślepym pędzie krytykujesz Autorów jakby oni byli odpowiedzialni za to, że ktoś im zawyża oceny.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-10-08 23:13:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... maskując to pod pozorem poszukiwania dobrej fotografii, jakbys zapominal, ze to portal internetowy
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-08 23:22:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wypowiedzi niektórych również stają się coraz bardziej żenujące. Miej inne spojrzenie, ale nie opluwaj innego u innych, bo to jest głupie i chamskie, a można inaczej. W rzeczywistości tez byłbyś taki chojrak? Wątpię.
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-10-09 05:49:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cyt.: "Za bardzo cenie sobie dobra fotografie"koniec cytatu. :))))))))))))))))))))))))))))))))))) cha, cha, cha, cha, :)))))))))))))))))))))))))) swietny ten zart, swietny!
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-10-09 08:26:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sound a jak tak bardzo cenisz dobra fotografie to moze oceniaj tylko dobra fotografie, taką dobrą według Ciebie a nie pluj jadem na taka, ktorej nie rozumiesz. Bedziesz zdrowszy, milszy, ludzie pozdejmuja Ci ignory i swiat stanie sie kolorowy - pomysl o tym, nie warto latac wszędzie z siekierą i wrzeszczec do Pana Boga - NIKE MNIE NIE ROZUMIE, bo wkrótce jedyna osoba , ktora bedziesz mógł komentowac będziesz ty sam....no i dodam, że skoro tak bardzo lubisz dobra fotografię to może jakąś wystawę np. Cyberkowi zorgranizuj żeby wreszczie jego dobra fotografia, ktorą (co wynika z Twoich komentarzy) bardzo sobie cenisz wyszła na światło dzienne...no nie ? Pozdrawiam porannie...
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-10-09 09:18:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
soundchaser-zeby oceniac dobra fotografie trzeba najpierw znac sie na fotografii; zacznij od podstaw ignorancie. Fotografia, ktorej linka zamiesciles zrobiona byla na CZARNO-BIALYM NEGATYWIE bez jakiejkolwiek obrobki graficznej i nie byla rozmyta ani zamazana tylko zrobiona na czasie, ktory nazywa sie-ignorancie-Bulb.
Dodatek specjalny-jesli kochasz tak bardzo dobra fotografie to wstaw choc jedna do swojego portfolia, chociaz z cyfry, bo o tradycyjnej fotografii to pewnie nie slyszales.
Co z Toba jest nie tak, czlowieku? Mowie o rzeczywistym swiecie, bo cos musi ci doskwierac i uwierac skoro jedyna kontrole masz w internetowym swiatku. Biedny z Ciebie czlowieczyna i chyba zacznie mi byc ciebie szkoda, albo nie...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-10-09 09:34:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co Was tak boli ten zgryzliwy Sound? :)
Sa rzeczy, ktorych mozna nie rozumiec, ale dosc latwo je polubic, chocby z racji ich walorow humorystycznych ;)
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-10-09 09:36:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widocznie mam inne poczucie humoru ;)
fotografia cyfrowa
pattom1
fotografia cyfrowa
2007-10-09 09:44:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anta_K-> pozostawmy tych co pychę nad miłość przedkładają.
BernArt-> humorystyczni tak :)
sound-> myślisz, że wiesz?
pattom-> ty durniu, więcej pokory, nie jesteś bez winy

czego i Wam życzę

od dzisiaj nie oceniam złych fotografii jedynie piszę, docenię na pewno te dobre, przy tych, które mnie przyprą do muru, powiem więcej.
Wiecie czego można się nauczyć od innego człowieka? Oczywistości o samym sobie.
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:13:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm, jeden z komentarzy sounda wlasnie dziwnie sie ulotnil; ciekawe dlaczego zostal wymoderowany akurat ten post, w ktorym widac jego brak wiedzy o fotografii? zastanawiajace; a swoja droga to teraz moj post nie robi sensu, nie ma linka mojego zdjecia, ktore sound okreslil jako wymachlowane(?) i przerobione na b&w w ps-ie, itd, itp
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:19:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pattom - a Ty co? Na jakiejś pielgrzymce na Świętą Fotę byłeś, że śluby czynisz? A może na mandat liczysz, bo deklaracje ideowe składasz? A może misję edukacyjną zakładasz? 'o)
A co do soundowej "recepty na dobrą fotografię" - to ma on wiele racji. Panoszy się error-art® (nazwa i znak zastrzeżony przez wowa), a ktokolwiek wyrazi się o nim mało pozytywnie - ten obskurant, matoł i woda na młyn imperializmu. Nie rozumie, nie zna się i ma poczucie estetyki jak koń dorożkarski. A jak mu się jeszcze kilkoma klasykami w oczy zaświeci - to da się usprawiedliwić dowolne maziaje.
Nie da się. Paw pozostaje pawiem.
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:21:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no proszę, post Sounda znikł :P
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:27:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa - też masz wiele racji:) A co soundowej "recepty na dobrą fotografię" to chciałbym, żeby sound sam zaczął ją stosować. W końcu najlepiej uczyć się od Miszczów;)
fotografia cyfrowa
pattom1
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:31:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa-> wiesz jak jest, świętym chcę zostać
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:42:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa-co dokladnie masz namysli, piszac "Panoszy sie error-art"? Stol i nozyce...niech bedzie; w koncu pytam poniewaz robie duzo "maziajow" i nie chcialabym byc uwazana za "panoszaca sie"
fotografia cyfrowa
pattom1
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:46:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anita_K-> spać miałaś iść :) ja nie uważam, że jesteś "panoszącą się" więcej, jesteś skromna i wrażliwa i jeśli ktoś uważa, że Twoje zdjęcia to error-art®, będę zniesmaczony.

error-art® to 4 liście dębu i fotografia gówna psiego na trawniku
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:46:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken - ja myślę, że się stara, jak wszyscy, albo przynajmniej większość. A że Ty tego nie dostrzegasz, cóż...
pattom -> pomnij na losy świętych: oni zazwyczaj w mekach rozstawali się z tym łez padołem. A to stos, a to pal, a to łamanie kołem... Może Ty najpierw chcij zostać błogosławionym, co?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-09 10:52:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa - sound stara się jak większośc? - ok. Ale większość nie wywleka jego zdjęć ze złosliwymi komentarzami. Więcej skromności a mniej pychy - to też jest dobra recepta i nie tylko na dobre zdjęcie. A że nie dostrzegam, to cóż....widać mam złe szkła.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-09 11:02:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podchodzę do dysput z dystansem. Egzaltacja w jakiejkolwiek postaci jest mi... obca i jej nie lubię.
Się wycofuję. Nie jestem niczyim adwokatem.
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-10-09 11:14:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa, czyz i Ty w tym wypadku nie starasz sie, niczem ten meczennik, bronic jednego z uzytkownikow tego forum? Pamietaj o tych stosach i lamaniach kolem ;) pomijam juz fakt, ze probujesz bronic kogos kto wulgarnie, dosadnie i czesto zaczepnie komentuje zdjecia innych. W jednym zgodze sie z Toba...kazdy z nas stara sie robic te zdjecia tak jak potrafi najlepiej.

Pattom-dziekuje :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-09 11:27:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anita -> Już powiedziałem: nie jestem niczyim adwokatem. Nikogo nie bronię. Nie lubię chamskich odzywek niczyich i w stosunku do nikogo. Odróżniam ironię, dosadność, a nawet drwinę, zaczepkę i prowokację od wulgarności i buractwa. Nie twierdzę, że sound to wzór cnót i dobrych manier. Zauważam jedynie, że miewa rację. To dwie różne rzeczy. Treść i forma.
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-09 11:34:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Dodatek specjalny-jesli kochasz tak bardzo dobra fotografie to wstaw choc jedna do swojego portfolia, chociaz z cyfry, bo o tradycyjnej fotografii to pewnie nie slyszales. "

nie wypowiadajac sie na tematy zwiazane z osiaganiem swietosci, doskonaleniem warsztatu i rodzajem krytyki/-anctwa stosowanego na forum, zabiore moj skromny glos na temat zacytowanego fragmentu, odrywajac sie od jakze pasjonujacej pracy.

otoz, anito k, nie oceniajac twojej fotografii, nie zagladajac nawet do twojego pf (och, jestem pewna ze jest doskonale!), i w ogole nie "majac nic do ciebie"-osmielam sie zauwazyc, ze taka uwaga jest nie tylko w bardzo zlym guscie, jest rowniez fotograficznie rasistowska (jesli ktos wie, co mam na mysli) i swiadczy o olbrzymiej ignorancji jej autora. tak, anito, ignorancji, ktora zarzucasz innym.

posrednio (za to bardzo wymownie) dajesz bowiem do zrozumienia, ze jedynie tradycyjna fotografia, wykonana analogowym aparatem, swiadczy o profesjonalizmie fotografa.sound powinien pstrykac cyfra, bo analog to dla niego za wysokie progi...

wiecie co, powiem dosadnie: rzygac mi sie chce, gdy slysze/czytam podobne teksty o wyzszosci analoga nad cyfra.
100 lat temu powiadali, ze dagerotyp zabije m,alarstwo i prawdziwa sztuke. teraz analog jest jedyna prawdziwa sztuka...och, zapomnialam o pinholu, szkielkach etc.

czizes krajst, ludzie!!!!!!!!

anito k, byc moze zle zinterpretowalam twoje slowa-jesli tak, to popraw mnie, a ja z gory przepraszam i szczerze sie kajam. ja cenie wszelkie mozliwe techniki, czy to cyfrowe, czy to tradycyjne, ktorych efektem jest DOBRA fotografia...

ale gdybym jednak miala racje-moj dodatek specjalny: jestem w stanie wyprodukowac ci takie "tradycyjne" zdjecie moim d200 i PSem, ze umrzesz z zachwytu nad cudowna holgowatoscia tego niezwyklego maziaja. i za chiny ludowe nie poznasz, czy rzeczywiscie byla to holga.

...

fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | Strona 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa