fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Salon Piękności
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2007-12-13 21:28:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Epos - pomyliłeś wątki. ;-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-13 21:35:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sound - 4 oczka wyżej niniejsze dzieło zostało już laureatem tej galerii... fajny podział tam widać... ;)
fotografia cyfrowa
Aania
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:02:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po raz pierwszy tu piszę. A piszę dlatego, że już kilka razy pojawiły się tu teksty dotyczące bezpośrednio mojej osoby. W tej chwili zauwazyłam też kpiny pod adresem mojego zdjęcia. Pytam więc piszące tu na mój temat osoby... jaką przykrośc WAM wyrządziłam, że drwicie ze mnie ? Czym WAS obraziłam, czy może uraziłam, że w sposób tak przykry dla mnie traktujecie moją osobę ? Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek sprawiła WAM przykrośc. I wiem, że NIGDY tego nie zrobiłam ani komentarzem, ani oceną .
Kończąc…podobno na obiektywnych pisze się o fotografii RZECZOWO I Z KULTURĄ.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:11:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi sprawiłaś przykrość... ale to było kiedyś... teraz mi wszystko jedno... :)
zablokowałaś mnie z niewiadomego powodu... chociaż nie... z wiadomego, niesprawiedliwego powodu...

więc mogę rozmawiać o twoich zdjęciach tylko tutaj... :)
mi tam to nie robi różnicy, dziwię się jednak że TY masz pretensje?!!... troszkę to przewrotne, nie uważasz? :/
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:13:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ehm, traktują osobę czy zdjęcie...?
No chyba Aniu, że Ty i zdjęcia stanowicie jedność...
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:14:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To tylko hasło.
Hasło fajnie mieć.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:18:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aaniu: nie dziwią cię dziwne oceny pod twoim zdjęciem? może jest coś nie tak? nie zauważyłaś, że czy zrobisz słabsze zdjęcie czy lepsze to OCENY ZAWSZE masz takie same? chciałabyś aby wszyscy ludzie w realu byli traktowani dokładnie tak samo COKOLWIEK zrobią? czy zrobi coś dobrze czy źle - ta sama reakcja znajomych ludzi?
czy kulawemu da ktoś 10 zł, czy go kopnie? ten sam poklask... itp. itd.
pomyśl, warto MZ...
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:34:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aniu, powtórzę za w/w wpisami, oceniamy zdjęcie NIE CIEBIE,
niskie oceny winny mobilizować do poprawy, bardziej kreatywnej... w konsekwencji lepszej pracy,
jeśli Ty wraz ze swoimi znajomymi nawzajem obsypiecie się czwórkami
(niezależnie od jakości pracy) ... wszyscy stoicie w miejscu.

Pozdrawiam,
czekam na kolejną, lepszą pracę,
- przyznaj sama, w tej omawianej nie wysiliłaś się zbytnio:)
fotografia cyfrowa
Aania
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:36:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oceny wystawione przez INNYCH pod zdjęciami nie podlegają dyskusji. To indywidualna sprawa komentujących. Administracja dała IM taką mozliwośc. Każdy MA PRAWO do własnych odczuc wywołanych zdjęciem. Nie oburzam się na oceny. Oburzam się na sposób komentowania...nietaktownośc, obrażanie. Dzisiaj pewna Pani uzyła pod moim adresem zwrotu bardzo obraźliwego. I domyslam się dlaczego tak postąpiła...szukacie, i gromadzicie listę "odwetowców". Nie sprowokujecie mnie. Proszę jednak o jednym nie zapominac. Pisząc publicznie obraźliwe teksty pod moim adresem narażacie się na przykre cywilne konsekwencje. Jest cos takiego jak " naruszenie dóbr osobistych". Dobranoc.
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:45:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A które to te obraźliwe teksty?

Acha OCENY wystawione przez INNYCH userów, to nie to samo co OCENY wystawione przez ZNAJOMYCH.

Głaskanie jest fajne, ale pamiętaj, że żeby być głaskanym trzeba stać w miejscu.
; )
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-13 22:46:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba nie poczytałaś regulamin przed zaakceptowaniem go...

"Zakazane jest wystawianie ocen odwetowych, zaniżonych i niezgodnych z wartością ocenianej pracy. "
to chyba wyjaśnia wszystko? łamiecie regulamin w ewidentny sposób, tu nie ma mowy o pomyłce jednej czy kilku...
dajesz sobie i swoim "znajomym" prawo do bezgranicznej zabawy psując jednocześnie sam portal i uczciwą zabawę innym... :/

jakoś nie chce mi się wierzyć, że z premedytacją w sposób niezgodny z prawdą oceniasz innych w realnym życiu...
jeśli zaraz stwierdzisz, że się na tym po prostu nie znasz to najlepszym wyjściem zanim się poznasz jest pisanie samych komentarzy, bez oceniania...

warto wszystko przemyśleć zanim się zacznie grozić sądem... ;)
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-12-13 23:59:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, najpierw sąd będzie musiał ustalić czy Ania i jej zdjęcia to ta sama osoba... ;-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-14 01:03:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pamiętam, że najgorętszym zwolennikiem sądów był Ennio... ;)
można sobie pooglądać też w TV jakie są wyroki sądu za pomówienia czy obraźliwe słowa... trzeba mieć zdrowie by sądzić się o grosze lub przeprosiny... :)

choć był jeden przypadek... bezdomny zdaje się lżył naszego ukochanego prezydetna... ;)
zdaje się postępowanie umorzono?
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-12-14 11:40:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aaniu patrzac na to w jaki sposob oceniasz inne prace odonosze wrazenie ze nie do konca rozumiesz skale ocen obowiazujacych na tym portalu. Ocena 4 to zdjecie prawie idealne, wrecz perfekcyjne. Wg Twojej osoby na tym portalu sa praktycznie same takie zdjecia. Czy tak jest naprawde? Odpowiedz sobie a to pytanie sama a pozniej pytaj o oceny pod swoimi zdjeciami.
fotografia cyfrowa
Aania
fotografia cyfrowa
2007-12-14 14:39:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowni Państwo. Przeczytałam co napisaliscie. I znow zapytam...Czy ja jestem osobą bezwolną i należy mi podawac receptę na "dobrą" bytnośc tutaj ? ...Czy ja nie mam prawa miec własnego zdania i czy nie mam prawa do sposobu wyrażania go ? Pouczacie mnie, podajecie przykłady jaka powinnam tu byc, nakazujecie wprost w jaki sposób mam oceniac i w jaki spsób komentowac, nad czym mam pomyślec. Zastanawiam się...czy tu panuje dyktatura?. Od ponad miesiąca widzę siebie na forum, mimo, że nigdy dotąd tutaj nie zabierałam głosu. Proszę Państwa, to nie jest honorowe zebrac się w grupę, wybrac kogos i mu dopiekac. Czuję się źle widząc co piszecie pod moim adresem. Dodam też, że nie prosiłam nikogo o takie rozsławienie mojej osoby. Na zakończenie ...PROSZĘ ZAPRZESTAC obrazania mnie, pouczania i nakazywania mi czegokolwiek. Więcej tu pisac nie będę. Powiedziałam co czuję i uważam, że wyraziłam się jasno. Moje zdanie na temat tego co tu się stało przedstawiłam w sposób łatwy do zrozumienia.
Mimo wszystko... życzę Państwu miłych, spokojnych ŚWIĄT i wszelkiej pomyślności w życiu....bądźcie szczęsliwi, i dobrzy dla SIEBIE I INNYCH. Z poważaniem...Anna P.
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:06:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dość długo to obserwuję - jeśli liczba postów w danym wątku na forum "dobije" do pełnej strony, to pokazuje sie w stopce link do następnej strony wątku, na której nie ma jeszcze żadnego posta! Często klikam, bo chcę przejść do ostatniego posta, a tam pusto. Błąd w skrypcie forum!

Już mnie to zirytowało na tyle, że sygnalizuję i proszę Administrację o poprawkę skryptu.

Pozdrawiam!


fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:09:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E tam. Ja już się przyzwyczaiłem. I nawet to polubiłem. Tak jak Ty, wchodzę...a tu dupa. Pusto. :)
fotografia cyfrowa
jan_nowakka
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:12:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ten błąd nie jest błędem, to urok obiektywn.pl forum, wyobraź sobie zycie bez tego czegos :)
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:15:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Separatysta, może już jesteś ofiarą "syndromu helsińskiego" i lubisz już swego "dręczyciela" ;-).
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:15:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokładnie. Bez tego jakakolwiek obecność na forum nie miała by sensu.
Powiem szczerze. Jeśli ten błąd zniknie to strzelę sobie w głowę. O! To mój postulat!
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:16:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
xrog - wielce prawdopodbne. ;)
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:30:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zglaszalem ten blad juz wczesniej. Chyba poprawienie nie jest takie proste.
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:47:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też to zauważyłem. Pojawia się na sporo wpisów przed ostatnim na poprzedniej stronie. Gdyby dało się usunąć - byłoby super!, ale z takim błędem też da się żyć ;-)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-14 16:48:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wujek - byłoby super???!!!
Czy Ty chcesz mieć mnie na sumieniu? ;)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-12-14 18:29:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sepa, nic przeciwko Tobie nie mam, ale jak usuną ten błąd to zwracam Ci za jeden nabój... :-)))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | Strona 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa