fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-04-30 09:59:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
triodante
2011-04-30 09:04:56
>hehe z fotoferią jest troszkę inaczej...ja dla przykładu bytowałem tam sobie może ze 2 tygodnie
>i po wypowiedzi (całkiem rzeczowej, popartej przykładami łamania zasad przez wysokich tam rangą,
>bez wulgaryzmów i jakiegoś nadmiernego krytykanctwa) na forum w podobnym wątku...cóż, bez nawet
>najprostszej informacji na maila czy jednego ostrzeżenia usunięto moje konto ;-)))
>wcale nie jest tam tak różowo, lub może jest nawet zbyt różowo :-)

w takich samych okolicznościach i mnie usunięto konto. napisałem krytykę pracy morfiego :-)

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-451097.php

staram się teraz gdzie tylko mogę przymilać, to może bana usuną :-D

fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-04-30 10:07:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm jak dobrze się przyjrzysz (koniecznie bez różowych okularów) to zauważysz pewien drobny szczegół, dość irytujący szczegół - cała tamta galeria to w istocie szeroko zakrojona akcja promocyjna kilku autorów, cała reszta to tylko "wypełniacze" i ewentualni abonenci... ;-)
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-04-30 10:27:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też to triodante, zauważyłem :-)

podobna akcja była kiedyś w w Fotigo ... FotigoProfi. nie udało się portalu z powodzeniem rozkręcić. pozostała do pooglądania galeria.
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-04-30 10:41:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... do pooglądania, pod warunkiem, że dokopie się do fotek z przed 2-3 lat co nie jest takie żmudne.

przestroga dla fotoferii. każdy sztuczny twór szybko ginie.
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2011-04-30 10:42:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"- cała tamta galeria to w istocie szeroko zakrojona akcja promocyjna kilku autorów, cała reszta to tylko "wypełniacze" i ewentualni abonenci... ;-)"

piękne podsumowanie...:)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2011-04-30 10:48:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeszcze kilka dni tego wątku i pointą będzie, że na wszelkie zło OB najlepsze ;)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-04-30 11:10:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken aż tak optymistycznie bym nie postrzegał tej formy rzeczywistości ;-)
OB na serio jest na równi pochyłej i widzi to praktycznie każdy...ale, że ciągle jest to twór "demokratyczny" nie ulega chyba wątpliwości...dla jednych to zaleta inni wolą by trzymać ich za ryj lub trzymać za ryj ich oponentów by w ślepym spokoju iluzji "wolności" z klapkami na oczach sobie w "szczęściu" bytowali...
cóż, dobrze nie jest ale...dość prawdziwie mimo wszystko :-)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-04-30 11:25:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I tłoczenie wazeliny nie jest obowiązkiem... :o)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-04-30 11:27:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"hmmm jak dobrze się przyjrzysz (koniecznie bez różowych okularów) to zauważysz pewien drobny szczegół, dość irytujący szczegół - cała tamta galeria to w istocie szeroko zakrojona akcja promocyjna kilku autorów, cała reszta to tylko "wypełniacze" i ewentualni abonenci... ;-)"

Tak to prawda,jest kilka osób które się promują na "międzynarodowych konkursach" inni mogą sobie jedynie poczytac o ich "sukcesach" i bic pokłony :)))
Ja tam jeszcze konto mam, jednak jestem coraz bardziej zniechęcony - na początku portal mi się podobał,był mały ruch można było porozmawiac o fotografii.Teraz promuje się tam przesaturowane gniotki z blikami, na dodatek polewane spryskiwaczem :)


fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-04-30 11:27:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"hmmm jak dobrze się przyjrzysz (koniecznie bez różowych okularów) to zauważysz pewien drobny szczegół, dość irytujący szczegół - cała tamta galeria to w istocie szeroko zakrojona akcja promocyjna kilku autorów, cała reszta to tylko "wypełniacze" i ewentualni abonenci... ;-)"

Tak to prawda,jest kilka osób które się promują na "międzynarodowych konkursach" inni mogą sobie jedynie poczytac o ich "sukcesach" i bic pokłony :)))
Ja tam jeszcze konto mam, jednak jestem coraz bardziej zniechęcony - na początku portal mi się podobał,był mały ruch można było porozmawiac o fotografii.Teraz promuje się tam przesaturowane gniotki z blikami, na dodatek polewane spryskiwaczem :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-04-30 11:29:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Polewane raczej mieszanką lukru i lubrykantów. :o)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2011-04-30 11:39:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
musi być poślizg, żeby dalej zajechać ;) Idę trochę rowerować :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-04-30 11:51:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Stopy wody pod! :o))
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-04-30 17:10:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
he he he - chyba ktoś z możnych z fotoferii czytał tą dyskusję - dostałem bana :))))
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-04-30 17:57:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp 1225 - pewnie o Fotoferii nie wolno nic krytycznego pisać ,mówić itd,zupełnie .Klimaty niczym z Bialorusi :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-04-30 18:32:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70_ - wcześnie już kilka razy podpadłem Adminom :) - na początku zabrano mi "pomarańczowe pagony" za to że ośmieliłem się napisac prawdę o wkładaniu jaszczurek na patyki,potem zrobiłem kilka akcji,gdzie specjalnie wrzucone przeze mnie gnioty trafiały do GN obnażając mechanizmy panujące na portalu:),ostatnio zaś podpadłem MISZCZOWI od spryskiwaczy i PS-a który miał widocznie plecy w generalicji... :)
Kilka dni temu napisałem pod jakimś zdjęciem aby mnie stamtąd usunięto jednak Admini milczeli... do dzisiaj ;)
Tak naprawdę nie żałuję, od jakiegoś czasu nie widziałem tam dla siebie miejsca - zresztą są inne strony w sieci co prawda nie "NAJLEPSZE W POLSCE" ale gdzie można się swobodnie wypowiedziec.

fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-04-30 21:48:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeśli szpiedzy z ff tutaj węszą,to z Obiektywnymi nie jest jeszcze aż tak źle :)))
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2011-04-30 21:57:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp, masz u mnie duuuże piffko, co prawda mnie tam jeszcze nie zbanowali, ale też miałem dość promowania jaszczurek na grzybach i innych mechanizmów tam rządzących:)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-04-30 22:37:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek4791 - spodziewaj się bana :)))
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-04-30 22:40:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co to jest ta fotoaferia? ;)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-04-30 22:58:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uwaga Monitoring :)
http://www.fotoferia.pl/index.php?pg=forum&forum_id=1&topic_id=281&pgn=0

Do Maggie - zgadza się,na początku portal bardzo mi się podobał,ale były ku temu powody - teraz jednak strona podupadła.Niestety mam taki wredny charakter że nie umiem sidziec cicho i piszę to co myślę.
Jeśli nadal będziecie kneblowac usta Userom i ich zastraszac to zastanie was garstka założycieli portalu plus gromadka "niebieskich" klakierów.
Mi tam nie zależy na portalach,to świat wirtualny nie mający nic wspólnego z rzeczywistością - spokojnie sobie bez nich poradzę.
Mimo wszystko pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
mireQ
fotografia cyfrowa
2011-04-30 23:11:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tam to dopiero musi być "bryndza" skoro czytają posty z OB
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-04-30 23:22:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bryndza, ale doprawiona http://pl.wikipedia.org/wiki/Maggi
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-04-30 23:53:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prosze jak poruszyc mozna (tylko nie tych co chcieliśmy;DDD)
...my tu sobie gadu gadu....a na fotoferii...hmmm...nie mają nic innego do roboty jak tylko rozmawiać na temat naszej społeczności OB...
sławą pachnie....ale gdzie te oskary?;P
chyba nikt tam dziś nic sensownego nie opublikował;)
a to się ubawiłam...to juz sobie dyskutować nie wolno...wolność słowa?tiaaa;D
normalnie zabawne;P
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-05-01 00:01:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przytoczę wypowiedź przedstawiciela FF na tamtejszym forum.

"Fotoferia będzie rozmawiać tylko na drodze Właściciel-Właściciel, w tej sytuacji w następnym tygodniu będziemy kontaktować się w tej sprawie z Właścicielem Serwisu Obiektywni.pl z zapytaniem, czy te działania są celowe i mają godzić w wizerunek naszego Portalu, gdyż oskarżenia tych użytkowników są nieprawdziwe a są upowszechniane publice w sieci. "


ja bym polecał pierwej ... skontaktowanie się z psychiatrą :-)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa