fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-17 15:49:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat ale nikt zadnych bojow nie toczy :)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-17 16:34:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
triodante mnie nie chodzi o brzydkie wyrazy ale brak sensu i treści w wypowiedziach. najlepiej zwalmy wszystko na karb tv i uprawiajmy dzicz. w tv czasem jednak zdarzają się wartościowe programy podczas oglądania których nie narażę nikogo na styczność z odgryzaniem sobie łbów i wyścigiem szczurów ( na jedno i drugie mają czas) generalnie chodzi mi o to żeby każdy się 3 sekundy zastanowił zanim cos napisze. w myśl zasady: kochanek wybaczy, ksiądz rozgrzeszy a wyszukiwarka google nie zapomni nigdy.

sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-17 15:49:48 fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat ale nikt zadnych bojow nie toczy :)

taaaa na jednym portalu piszą że na drugim ktoś na nich napisał, w sumie masz racje to nie bój a pojedynek na miarę piaskownicy.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-06-17 16:55:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm...nie chodzi tutaj o zwalanie na tv i okolice budki z piwem...chodzi mi raczej o realność i prawdziwy świat...widzisz, mz to nie do końca słuszna droga wskazywać uczniom skanseny, pustelnie i raje na Ziemi...oni czasem wychodzą ze szkoły czy ze swojego pokoju...i nie jestem pewien czy na różowo zabarwia się im wtedy widzenie...to bardziej kwestia nauczania ich wyborów i znajdywania sensownych dróg...klosz jest dobry dla żarówki...jak wiesz taka bez klosza na deszczu pęka i przestaje świecić...a człowiek z dobrym nastawieniem mimo deszczu potrafi...musi jednak wiedzieć nie tylko co to uśmiech ale i deszcz......
dobrze przygotowane same odsieją ziarno od plew...
...
a tak na marginesie pamiętam jak moja wychowawczyni w technikum mówiła do nas 18-latków "kochane dzieci"...sorry, ale miałem wtedy wrażenie, że mam do czynienia z kimś, kto przeniósł się w czasie...i jeszcze jedno wpisz może w google "forum nastolatków" przejrzyj kilka najpopularniejszych pod kątem stylu języka i treści......ja zaniemówiłem ;-)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-06-17 17:24:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zresztą możesz im zawsze podlinkować inny portal...i w trosce o ich rozwój nawet nie wspominać, że szczerość wypowiedzi jest tam umowna :-)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-17 21:08:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzisz i dlatego trzeba im pokazać inny świat niż ten, który widzą na forum dla nastolatków. każdy z nas jest odpowiedzialny za siebie i innych czy jest nauczycielem czy nie. czasem mam wrażenie że przez ten nadmiar bodźców są coraz bardziej zagubieni i nadwrażliwi niż ich rówieśnicy z poprzednich dekad. dorastają o wiele później i dłużej są/uważają się za dzieci. z jednej strony wszystko widzieli i nudzą się z drugiej widzieli bardzo mało i niewielu jest takich ludzi, którzy byliby kompetentni do rozbudzania ich ciekawości. w sieci, każdy czuje się anonimowy a takim nie jest, czas wziąć za to odpowiedzialność. nie mam na myśli tylko małolatów ale też tych, którzy znajdują w fotografii nowe hobby, nową fascynację. nie straszmy ich na wejście. większość i starych i nowych i brzydkich i ładnych zdaje sobie sprawę że net to bagno ale miło by było znaleźć gdzieś fajnych i ciekawych ludzi do których można się po ludzku odezwać. nieprawdaż?
fotografia cyfrowa
Wojtek47
fotografia cyfrowa
2011-06-17 22:22:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prawdaż :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-17 22:25:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-552133.php

gosc mnie szybko zablokowal , bo mu chyba 4 nie wstawialem , a tu chcialem mu 1 postawic z komentarzem to juz ignor wyskoczyl






zbyt masywny badyl jak dla ptaszka ,
zbyt ciasny kadt , prawy pazur ledwo co sie miesci ,
tlo tez nie zbyt mile w odbiorze ,
sa:m model ladny )
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-17 22:31:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tu autora chyba najbardziej ubodlo :)

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-561366.php

dziwia mnie te oceny , juz nie mowie o tym zdjeciu , ogolnie dziwia mnie sypane oceny 4 pod prawie kazdym zdjeciem przyrodniczym
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-17 23:44:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo ludziska lecą na "ptaszki" :)))
fotografia cyfrowa
chemix
fotografia cyfrowa
2011-06-18 00:05:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam propozycję. Niech każdy 25 czerwca (to najbliższa sobota) umieści swoją najlepszą fotografię, jedną z tych zupełnie ostatnich (może być bis, to nieistotne). Nich to będzie znak tego, że Obiektywni jednak się nie wytarli i nie pogubili po świecie. No a jeszcze autor jak znajdzie chwilę dla innych słowem konstruktywnym.

Co Wy na to?
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-18 00:16:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
. . . a my na to jak na lato
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2011-06-18 12:00:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem Tu od zdaje się ~5lat i wiem że bywało różnie, ale to co się teraz wyrabia to jakieś paranormal :@
Nie to żeby znowu portal działał na tak twardych żelaznych zasadach że aż w mróż pękają - jak to jeden dobrze znany, bo to też do końca zdrowe nie jest i prędzej czy później zacznie ewulować w znany sposób, ale można by popracować nad "dawną szczerością obiektywistyczną" chociażby w kwestii ocen, które to są filarem tej galerii.
No to tyle ;)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-18 12:28:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PoulN - popieram.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-19 19:11:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-532800.php

a co z takim cczlowiekiem zrobic ?

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-532273.php

czy to ja jestem glupi ?
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-06-19 19:41:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwesterc70 (19:11:10) - zrób rachunek sumienia, bo musiałeś nagrzeszyć... ;)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-19 20:50:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-19 19:11:10 fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-532800.php

a co z takim cczlowiekiem zrobic ?

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-532273.php

czy to ja jestem glupi ?"


dobra poddaję się.... w obliczu powyższego ręce i nogi mi opadły.
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-19 23:34:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzisz Sylwek, jak tak dalej pojdzie, to bedziesz mial wlasny watek zatytuowany " linki do ludzi ktorzy mnie zablokowali " i tam bedziesz sobie wklejal i komentowal, bo pod fotkami juz nie bedziesz mogl, tylko lazisz po stronkach i zadymy szukasz, moje wypowiedzi kopiujesz i wklejasz tutaj, Sylwek czemu to ma slozyc, ludzi obrazasz, zastanow sie nad tym co robisz, robisz piekne fotografie, duzo mnie nauczyles za co jestem Ci bardzo wdzieczny, ale swoim poztepowaniem i szukaniem zwady zrobilo sie to co sie zrobilo, za wszelka cene chcesz byc medialny, mielismy ze soba kontakt telefoniczny, prosilem Cie nie o pozytywne komentarze jak napisales, ( miales je wkleic, ale nie wkleiles, bo nigdy czegos takiego nie bylo), a jedynie zebys po kolezensku powiedzial mi przez telefon lub na sype co jest zle i co powinienem zrobic zeby bylo ok, ale nie, Ty wolales wyciagac wszystko na swiatlo dzienne i pokazac jaki to Ty jestes dobry, z co raz wieksza iloscia ludzi popadasz w konflikt, ale to Twoj wybor, jestes dorosly i chyba wiesz co robisz, Pozdrawiam
ps. nie pisze tego po to zeby znowusz popadac w polemike bez sensu, tylko po to zebys przemyslal to wszystko i zebysmy moze kiedys wymienili swoje poglady.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-20 00:54:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mundi kur...a ty to jestes jak ten smod w gaciach jak sobie baka puszcze , tylko chodzisz za mna i piszesz , co cie kur,,, wa to obchodzi?zajmij sie zdjeciami i ff, jeszcze raz odpiszesz mi to pokaze linki co mnie prosisz o moj komentarz a jak cosd negastywnie napisalem , to zaraz bylo bombardowanie na mnie na prv bym tylko ci mowil co jest zle , ze po moim komentarzu nikt juz ci nie glosowal za , tak wiec zamknij morde i rob zdjecia

ja juz na ciebie to cierpliwosc stracilem , dobrze mi mowili zebym ciebie omijal z daleka
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-20 00:59:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ty munbdi , gryzli i jeszcze by sie kilku znalazlo co nic tylko 4 potraficie postawic i same achy pod zdjeciem , czemu ? albo nie macie pojecia na temat fotografii , albo po prostu tworzycie TWA i zbieracie pkt , albo lubicie wazeline

moze i lepiej jest postawic wysoka ocene i cieszyc sie zyciem czekajac na wzajemne poparcie taka sama ocena , ale to nie jest dla mnie ,

fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-20 01:18:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu jest przyklad twojej wiedzy na temat fotografowania i jednoczesnie przyklad by tobie nie stawiac nizszej ocweny niz 4 bo to dziala jak plachta na byka

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-560880.php

na FF mozesz zbierac same zlota i nosic status art , mi to wisi , ja widze i oceniam zdjecie a nie autora

http://www.fotoferia.pl/photo/30229/s/najnowsze/p/2

ktoz to wie moze trafi do GW , trzymaj kciuki , ale odemnie trzy ch.... je w bok prosze
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-20 01:49:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masz racje, nawet cztery.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-20 02:12:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-560571.php

a tu pokaZAne jest jak jestes uczulony na oceny :)

na FG tam takich akcji sprzeczek jest sporo , i nie to ze to ja wystawilem ocene , tylko inni :)

p.s. tam tez prosiles o wsparcie.
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-20 03:05:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolego linki mozesz sobie wklejac, ale ze slowami uwazaj, ja z toba skonczylem, a ty lepiej nie zaczynaj
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-20 03:13:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widze ze juz czesc zdjec z FG pokasowales , czyzbys sie wstydzil swojej racji ??? swoich sprzeczek ? i kto tu zadymy szuka ??????//
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2011-06-20 12:58:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panowie, Panowie! dajcie spokój - chyba nie warto ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | Strona 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa