fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-12 16:11:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiecie co :D - "anchro jest człowiekiem administracji" - to jakiś argument, czy co to ma być? Zabrzmiało jakbym nie mógł mieć własnego zdania :)

Chciałbym wam podać kilka innych spiskowych teorii dziejów - niektóre są naprawdę ciekawe (poszukać w google wystarczy):
- masonieria w przemyśle muzycznym
- koniec świata w 2012
- zeitgeist (wszystkie części)

może coś zaciekawi... można podawać też inne ciekawe... za nie długo spisek "FotoferiaGate" trafi obok nich :)

fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 16:19:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp widocznie honor im nie pozwalal na to by naspisac ze odeszlem na swoja prosbe , no ale coz ... takie zycie :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-12 16:32:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo z ff nie da się normalnie odejśc,każdemu przypinana jest łatka zadymiarza,trola i sabotażysty :)))
a swoją drogą to co zrobili z harbem to przegięcie.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 16:47:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie to ze obgaduje ten portal , bo duzo ciekkawych rzeczy mozna sie dowiedziec , duzo mozna sie nauczyc , ma kilka plusow ten portal , ale tym dopinaniem latek to oni nie komus psuja reputacje , tylko wlasnie sobie , bo np ja Ciebie karp znam dluzej niz ten portal , znam Twoje prace , pisownie itp i nikt mi nie powie ze ty jestes jakis tam np chamski czy Bog wie co jeszcze bo w to nie uwierze .
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-12 17:52:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzisz sylwesterc70 - za określenie "Admin olewa portal" dostaje się bana,mnie tam jeden z Userów nazwał publicznie "zerem" i nadal publikuje - a tylko się grzecznie zapytałem dlaczego przykleja Jaszczurki do patyków - hihihi :)))
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-12 18:34:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp1225 gdybym był adminem i napisałbyś mi "Admin olewa portal" też bym ci dał wykopa :D - nie ma co... jak robić coś za darmo w czynie społecznym (nie mów, ze admin tam nic nie robi) i słuchać takich tekstów z d.. wziętych. :)
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-06-12 18:45:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może już nie piszmy o Fotoferii i nie róbmy im darmowej reklamy.Ten portal ma swoje problemy i albo przetrwa,albo padnie szybciej niż sami jego sternicy sobie wyobrażają.Co nas to powinno obchodzić?
Mnie bardziej martwią problemy techniczne OB ,jakie od jakiegoś czasu srogo utrudniają korzystanie z serwisu niż jakaś Fotoferia :)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2011-06-12 18:48:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris to prawda, ze wyleciales dzis na fotoiku ???
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-12 18:51:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
głową w mur / czym to się ludzie nie interesują
fotografia cyfrowa
nikodem_s
fotografia cyfrowa
2011-06-12 18:53:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@anhro "karp1225 gdybym był adminem i napisałbyś mi "Admin olewa portal" też bym ci dał wykopa :D - nie ma co... jak robić coś za darmo w czynie społecznym (nie mów, ze admin tam nic nie robi) i słuchać takich tekstów z d.. wziętych. :)"

Ja bym sie zmotywował do dzialania - bo wkońcu takie portale są dla użytkowników i to jak się na nich czują decyduje o losie portalu, chyba że bym faktycznie go olewał i czekał na rychły koniec
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-06-12 18:59:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rex - nie ,nie wyleciałem
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-12 19:02:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nikodem_s no ja właśnie nie uważam, że admin, czy administracja olewa portal bo robią co mogą... tylko też nie mogą się pojawiać jak dychy na każde wezwanie bo komuś bezczelnie zdjęcie usunięto do ciemni.

model frustrata sposób postępowania:
- wystawia zdjęcie które ląduje do ciemni
- pisze kilka obraźliwych komentarzy pod innymi zdjęciami
- pisze wiadomość do admina
- admin nie odpowiedział w ciągu 5 minut
- pisze wątek na forum
- znów pisze do admina ("co on kurde robi?" - myśli) tym razem grozi że odejdzie z portalu
- admin nie odpowiedział w ciągu 5 minut
- pisze ponownie, że chce zrezygnować a jego zdjęcia powinny zostać usunięte, bo nie zamierza nimi reklamować portalu

itd.

:) tak to jestem w stanie sobie wyobrazić
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 19:06:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro nie wiem kto jest tam adminem , ale za to tez bym dal kopa w d....

http://www.fotoferia.pl/photo/29563/s/najnowsze/p/1

i cytat spod zdjecia ;

2011-06-11 01:27:03
acrux
Dedykuje to zdjęcie wszystkim karpiom z obiektywami

no ale sa tacy gdzie wszystko mozna :)

nie atakuje i nie bronie portalu bo ma swoje plusy :) przynajmniej sie nie zawiesza jak np OB


nikodem_s z tego co mi pisza na prv to uwazaj bo tezzostaniesz zbanowany :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 19:17:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nikodem_s a co do zdjecia Twojego w ciemni , to popieram wypowiedzi napisane na FF , masz owiele lepsze :)
fotografia cyfrowa
nikodem_s
fotografia cyfrowa
2011-06-12 20:01:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a pewnie mam , ale zdjęcia od ciemni wcale nie bronię , jednak nie lubie bez sensownych uwag od tzw. "guru" :)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2011-06-12 20:12:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nikodem, nie kop sie z koniem, bo naprawde Cie zbanuja, a znajac zycie ja wylece przy okazji :/
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2011-06-12 20:25:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o i wylecialem. Dzieki Nikodem :)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2011-06-12 20:32:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jako, ze zdaje sobie sprawe, ze watek ten jest obserwowany przez FF, to przy okazji Pozdrawiam administracje FF, acruxa i maggie rowniez :) Milo bylo pokomentowac i powrzucac co nie co, dowiedziec sie opini o tym zdjeciu czy o tamtym i powymieniac pare privow. Pozdrawiam :) I mniej spinek zycze
fotografia cyfrowa
nikodem_s
fotografia cyfrowa
2011-06-12 20:41:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powinienes wysłac maggie kolejną marcheweczke bo moja była wyraźnie robaczywa :-)
fotografia cyfrowa
nikodem_s
fotografia cyfrowa
2011-06-12 20:44:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swoją drogą to w pierwszej kolejności powinni wywalic osoby chodzące pod zdjecia i prowokujące (a z uwagi na swoją funkcję bezkarne) acruxa i maggie - moze to by wyleczylo ten portal, a nie zwolywanie ludzi na wątek "niemcy mnie biją" , poczym besztanie tych osób
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2011-06-12 20:45:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jaka marcheweczke ?
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2011-06-12 20:45:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobra ide stad, bo strasznie wszystko zmula a w galerii niewiele sie dzieje.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 21:08:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buchahaha :) Rex :)


przeczytalem ostatni post napisany przez FF :) nie zapomnijcie aruxa podac za obrazanie innych :) i smialo wnioskuje ze coraz bardziej sie sami blaznicie :) traktujecie portal jak swoja piaskownice i sami buntujecie przeciwko innym portalom . Znam sporo osob nalezacych do PSA i wcale az tak o FF nie slyszeli , tylko na durnia wyszedlem pytajac sie , moze to jest tylko jakas wasza przykrywka , no aler nie wnikam , powodzenia zycze :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 21:14:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nikodem_s jestes juz zbanowany :) tylko moze juz Tobie latki nie przypna tak jak Robert to nazwal :)
fotografia cyfrowa
nikodem_s
fotografia cyfrowa
2011-06-12 21:24:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ech, w sumie to nie moja strata - to FF aspiruje do miana galeri pokazującej przekrój polskiej fotografii - a co to za przekrój będzie jak mnie tam nie ma :)))) to jak by kelner zupe bez wody podał w restauracji ;)))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Strona 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa