fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-05-01 00:06:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe...to może od razu idziemy do sądu....to są tylko fora...
nikt nikogo od k....chu...itp... nie wyzywa....luzna rozmowa i prosze...
policje wzywają;)
ręce rozkładam...
ide sie trunkiem uraczyć...na rozluźnienie...polecam...co niektorym napewno by sie dziś przydało...:)
pozdrawiam i tu i tam..:)))
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-05-01 08:32:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fotoferia jest bardzo wrażliwa na krytykę.Będąc tam wielokrotnie pisałem ,gdy coś mi się nie podobało,co szybko zostawało z forum usuwane.Kiedy kilka razy oceniłem krytycznie prace ludzi ze statusem PRO na Fotoferii i ośmieliłem się mieć swoje ,odmienne od innych zdanie na temat kilku zdjęć też mi usunęli konto.
Tam pod fotą ,które jest w Galerii Wysokiej nie wolno napisac ,że akurat mi się ona nie podoba,a postawienie czarnej gwiazdki to niemal na bank blokada konta.
Teraz na Fotoferii robią larum ,że są ataki na ich portal :)) Żenada.Tam chyba Łukaszenko zarządza :)
fotografia cyfrowa
mireQ
fotografia cyfrowa
2011-05-01 09:28:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątek niby o wypalaniu się formuły OB, a od paru stron tego tematu piszecie o ff. Jaki jest sens robienia im darmowej reklamy?!
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-05-01 10:04:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
faktycznie ferie dopiero w zimie,nie ma co sobie głowy zawracac :)))
fotografia cyfrowa
alicjak
fotografia cyfrowa
2011-05-01 10:24:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a oni już tam się nakręcili, że tutaj portal zjechany jest i zapraszaja w związku z tym co tutaj sie dzieje do dyskusji. Glupota jakas
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-05-01 11:04:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a nazywanie Użytkowników OB "ukraińską dziczą" pozostawię bez komentarza ...
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-05-01 11:19:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ma co się dziwić - z OB odeszło tam większość osób, które co prawda robiły fajne zdjęcia, ale traktowały innych z pogardą i wyższością




fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-05-01 11:29:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm trudno by w wątku o kondycji portalu i jego formule nie pojawiły się odniesienia do podobnych serwisów...choćby dla porównania z "konkurencją" czy oceny kondycji portali tematycznych jako takich w ogóle...pojawiły się wpisy na temat fotoferii, więc opisałem swoje doświadczenia z nią...nie był to żaden atak, żadna próba dyskredytacji a tym bardziej wylewnie gorzkich żali :-)... wszystko co napisałem jest prawdą...mogę tylko dodać, że po jakimś tygodniu bytowania na ff "uhonorowano" mnie "autorem dnia" za aktywność i chyba sensowność wypowiedzi (bo raczej trudno honorować kogoś w ten sposób za pisanie bzdur czy "trollowanie")...po tygodniu za krytyczne uwagi na temat panujących tam zasad i wytknięcie nietrzymania się zasad (które tam podobno mają być świętością) przez wysokiego rangą usera usuwa się mi konto lub blokuje ja na amen (nawet tego nie wiem) bez jakiejkolwiek informacji dla mnie na temat powodu, jasności "kary" i "wyroku" itd itp...więc pisanie, że ja czy inni userzy, którzy mieli podobne doświadczenia z tamtym serwisem kłamią i uprawiają jakieś bezpodstawne, chamskie i nieprawdziwe ataki jest żałosne.......typowo komunistyczne nastawienie, każda forma krytyki systemu i jego nieprawidłowości staje się atakiem a każdy kto ośmieli się wypowiedzieć swoje zdanie staje się wrogiem ludu i zgniłym kontrewolucjonistą...no i wiadomo każda ręka podniesiona na partię musi zostać odcięta...tyle w temacie...............
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-05-01 11:35:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ludziska macie jakieś kompleksy? - bo ja nie ! - czego na fotoferii się nauczyłem? - niczego, jedynie trzymania języka za zębami i to nie długo...nie potrzebuję osób które będą mnie prowadzic za rękę - jeśli naprawdę chcę się czegoś dowiedziec i nauczyc są od tego inne strony,w moim przypadku przyrodnicze.

Nie jestem żadnym frustratem,na ff radziłem sobie dośc dobrze - jednak wszechobecna wazelina,odwety,kolesiostwo skutecznie obrzydziły mi tą stronę - żeby było po równo na Obiektywnych jest podobnie jednak jest zasadnicza różnica - mogę o tym dpokojnie napisac nie bojąc się tego że zostanę zbanowany (chyba)

Pozdrawiam wszystkich :)
fotografia cyfrowa
cudok
fotografia cyfrowa
2011-05-01 12:00:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
auto_joker,właśnie wyczytałem na forum FF co ichniejszy admin ma do powiedzenia...tu najlepszy psychiatra nie pomoże.admin na OB zachowuje się tak jakby nie istniał,admin z FF ma pewnikiem Łukaszenkę za idola.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-05-01 12:01:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
triodante - pewnie podpadłeś acruxowi,on jest tam "szefem wszystkich szefów" i tylko od niego zależy czy zostaniesz zbanowany czy nie - kryje się również pod nickiem fotoferia.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-05-01 12:32:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurcze ,a ja własnie kiedyś temu acruxowi coś o focie napisałem ,że mi się nie podoba i że awans do Galerii Wysokiej (tamteszej) to lekka przesada owego zdjęcia i kilka godzin później moje konto wyparowało.Teraz moge się domyslac ,że to ten jegomość ,ta "ważna persona" musiała zadziałać swoją mocą :)
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2011-05-01 12:55:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie macie innych pomysłów na majowy weekend? Idźcie może na pochód, włączcie beatyfikację w TV, pomalujcie w czynie społecznym klatkę schodową, pomódlcie się do św. Izydora... Jest tyle możliwości.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2011-05-01 13:17:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a czemu akurat do Izydora? :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-05-01 13:18:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dla tych co nie wiedzą - oto cały zarząd, plus grupa wspierająca :

http://www.fotoferia.pl/index.php?pg=club&sub=czlonkowie

emzet - jem obiad,biorę browary i idę porzucac na Szczupaka,w końcu zaczął się sezon :)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-05-01 13:30:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i dyskusja nam się rozmydliła...
ff mam centralnie w sempiternie i nie obchodzi mnie ten serwis ;P Za to obchodza mnie obiektywni i chcę by tu było jak dawniej!
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2011-05-01 13:52:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Svolken: wszak jest patronem internetu, więc do kogo mieli by wnosić modły pobożni Hellenowie? Zeus sam wszystkiego nie ogarnie, a czasy coraz bardziej skomplikowane i dziedzin przybywa.
fotografia cyfrowa
mireQ
fotografia cyfrowa
2011-05-01 14:06:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ka_tula ładnie to ujęłaś :)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-05-01 14:25:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za sempiternę chyba bana nie dostanę, nie?
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-05-01 14:57:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pozdrawiam Fotoferię za blokadę konta :)
no cóż krytykowanie musi kosztować więc płacę swoje i zapominam o Fotoferii.Niech zyje prawo do wypowiedzi na waszym podobno"prestiżowym"portalu.Tylko czy prestiż musi oznaczać blokowanie wszystkich ,którzy krzywo spojrzą na Fotoferię?toż to czysty fanatyzm drodzy zarządzający tą galerią.
Pozdrawiam acruxa -pewnie Twoi szpiedzy o wszystkim donoszą Ci co tu się wypisuje :)))
...kraina szpiegów ta Fotoferia :)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-05-01 15:08:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cudok - Też przeczytałem. Może jeszcze nie jest za późno? ;)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-05-01 15:34:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A teraz cytują prywatną korespondencję. Cool.
Coraz bardziej mi się podoba tamten portal - chyba w końcu założę sobie tam konto :)
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-05-01 15:35:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swoja droga zmieniam temat na poprzedni... ktos wczesniej napisał...OB to my, społeczność...ok.
zgadzam się....ale my mozemy polecic, doradzić, znaleźć nowe rozwiązania by usprawnic ten portal...
by wrocic mu dawną sławe....ale...no własnie...my mozemy tyle, a bez administracji i rządzącymi tym portalem więcej nie zdziałamy...
...to "chcieć"...musi działać obustronnie...
więc...............................................
pozdrawiam i zycze wszystkim słonecznej majowki :))
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-05-01 15:39:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heh no to mamy tym samym dwa identyczne watki, jeden tu i jeden tam...
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-05-01 15:42:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prywatna korespondencja?...nio ładnie....
nie warto komentowac...
wroćmy więc do OB...
:)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa