fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:14:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro i viceversa
Ktoś mądry kiedyś powiedział: "Jeśli nie masz nic pozytywnego do powiedzenia to lepiej milcz" -
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:15:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro: to chyba jakiś głupek napisał co polskich polityków nie widział...:) portal fot. jest produktem, który też podlega ocenie (wszak każą nam płacić za światło) więc skoro mam za coś płacić - to chcę znać opinie innych użytkowników, nie tylko te pozytywne....
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:17:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba sobie lepiej poplotkowac o pierdołach niż siedziec cicho jak mysz pod miotłą :)))
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:18:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tego co czytam to tu nie jest użalanie się tylko opisywanie zaistniałych sytuacji i nie dlatego że ktoś tu jęczy tylko dlatego że te sytuacje były sprowokowane zachowaniami nikogo innego tylko najjasniejszej gwiazdy i całego trzonu administracyjnego. Gdyby zamiast banów była rzeczowa dyskusja nad tematami które jej wymagały, gdyby acrux i reszta folwarku choć raz odpowiedziała rzeczowo na swoja prawdę jedyną objawioną, sprawa by się miała inaczej. Problemy zgłaszane przez usrów na forum od razu były traktowane jak ataki na portal na administrację i całą resztę ekipy. Takiej fobi się nawet kim dzong il by nie powstydził... Moje maile z pytaniami o usunięcie zdjęć nadal nie doczekały się odpowiedzi. Uważasz anhro że to w porządku że moje zdęcia nadal wiszą na serwerze, choć niewidoczne bezpośrednio (tylko z linka)? Nie przypomiam sobie bym uzyczył ich portalowi na dożywocie. Zacznijcie szanowni FF maniacy rozliczanie od siebie. Funta kłaków warci nie jesteście jako administracja, a wasz onanizm znaczkami, akceptacjami, medalami i wielkimi hasłami rodem z minionej epoki przyprawia mnie o zwrot treści pokarmowych. Nie da się z wami porozmawiać merytorycznie, bo każda próba dyskusji jest przez was traktowana jak ataki na najjaśniejszą gwiazdę mości nam panującego prezesa dywizji PSA.

Na koniec polecam serdecznie administracji FF, szczególnie refren:

http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:20:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo bez urazy ale patrząc na Twoje portfolio jak ty w ogóle możesz nazywać cokolwiek... w tym portal (i jego użytkowników) słowem "kiczowaty"? To jest dopiero niepoważne.
Gdyby Cię ktoś zbanował, lub wywalił to nikt by Twoich zdjęć nie pamiętał - byłoby "a kto to?" :)
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:22:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kiedy zaczyna brakować argumentów zaczynają sie wycieczki osobiste czyli standardy fotoferii hehe
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:30:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jevel to dziwne że nie zauważyłaś wycieczek osobistych które poczyniła osoba, której odpowiedziałem :)
Pomyśleć że miałem Cię za mądrzejszą osobę, która umie czytać między wierszami - najwidoczniej Ciebie również strasznie dotknął pobyt na ff - jak to było z Tobą? - głupia kłótnia, urażona duma i odejście? Czy broniłaś może kogoś, kto niechcący/chcący uraził kogoś kogo ty nie lubisz? Może opowiedz swoją historię?
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:39:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Arheo ale to ty stosujesz dziecinne igraszki - jak w przedszkolu - najpierw nazywasz ff "kiczowatym portalikiem" a jak ktoś ci odpowie na twoim poziomie, żeby się z tobą porozumieć jakoś, to stosujesz argument "kto się tak przezywa ten się tak nazywa" i tak w kółko można... :)
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:41:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I wy się dziwicie, że na FF banują bez podania przyczyny...
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:46:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I z czym się nie zgadzasz? :)
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:49:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro: Już to robię:)

nie pamiętam jaki link czy mail mnie tam zawiódl, ale w razie sprawy sądowej będę w stanie dojść i do tego...:)
w każdym razie baaardzo byłam pozytywnie zaskoczona poziomem komentarzy pod swoimi gniotami, które były bardzo pomocne i często wytykające błędy, których po prostu nie widziałam, a które to mogłam poprawić głownie dzięki fajnym i życzliwym uwagom wielu osób z FF (szczególnie maggie jest bardzo pomocna i dzieli się wiedzą, dzięki !!!) oczywiście czasem sie denerwowałam za zjebki (zasłużone poniekąd), ale sama też nie jestem pod tym względem święta, więc wszystko było w normie, dopóki nie poczytałam wypowiedzi acruxa na forum, i nie zapoznałam sie z jego wizją, polityką, zamiarami, wypowiedziami w stosunku do innych osób itd - stwierdziłam, że kurfa nie dam rady tego strawić i poprosiłam o skasowanie konta, później rozpętała się wojna pod fota jednego z założycieli portalu w której poparłam osobę krytykującą i wtedy acrux wsiadł na mnie oskarżając bezpodstawnie o kolesiostwo i coś tam jeszcze, jakies dziwne zmowy w tym itd
kasując moje wypowiedzi i zostawiając tylko swoje jazdy...
z ciekawości zaobserwowałam, że nie byłam wyjątkiem tylko regułą - a wiadomo że wszystko co odbiega od standardów, szczególnie w tą negatywną stronę zaciekawia, więc chętnie obserwuję i czynnie uczestniczę w komentowaniu tego zjawiska...:)

gwoli ścisłości - sam portal i jego założenia i ludzi którzy go tworzą odbieram bardzo pozytywnie, uważam jedynie, że acrux działa tam bardzo destrukcyjnie i daje nam przykład: kochani, nie róbmy tego w ten sposób, bo to prowadzi donikąd... pozdrówki:)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-14 21:51:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro - poczekamy jakiś czas i zobaczymy czy nadal będziesz bronił FF :)
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-14 22:01:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ale A nie tworzy tego portalu - tworzy go więcej osób. To dlaczego tłumaczysz się, ze odeszłaś z jego powodu?
Z tego co wiem usuwane są zazwyczaj komentarze, które prowokują do dyskusji innej niż fotograficzna pod zdjęciami - wiec jeśli skasowano jakąś wypowiedź której broniłaś a która mogła kogoś urazić (to jest kwestia do której admin ma prawo - zdecydować czy kogoś może coś urazić czy nie) to skasowano też twoje komentarze odnośnie tej wypowiedzi - wydaje się zrozumiałe. Ale w takich przypadkach ludzie postępują różnie - zazwyczaj żądają wyjaśnień, gdy ich nie otrzymują robią aferę.
Rzeczywiście można być poirytowanym ale gdyby ludzie nie wyładowywali swojej frustracji na innych byłoby zdecydowanie prościej.
Bo jaki interes miał ktoś, że usunął twoje komentarze? Zrobił to dla kasy? Dla popularności? Czy chciał zakończyć dyskusję, która szła w złym kierunku.

Nie mam już siły :) idę film oglądać :)
poZdrowaśki
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-06-14 22:05:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawe tylko dlaczego z równym zapałem nie wyrzucają swoich wypowiedzi niefotograficznych,
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2011-06-14 22:09:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro: właśnie ze a. (z małej) go tworzy i dominuje w moim subiektywnym odczuciu, więc odeszłam, w Twoim nie, więc tam jesteś...:)
reasumując: nie widziałam nigdy tak wielu krytycznych komentarzy pod adresem portalu fotograficznego, może nie patrzyłam uważnie, zdarza się, mogę też oczywiście się mylić
ale skoro pojawia sie taka fala krytyki to musi być coś na rzeczy - i albo się słucha tego i coś w sobie zmienia, albo po prostu olewa - bo być może my szaraczki nie rozumiemy nie czujemy nie ogarniamy idei FF, ale to wtedy też nie ma sensu dyskutowanie z nami... miłego seansu:)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-06-14 22:17:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak dobrze ze FF to nie radio z torunia tylko brama z kołobrzegu ;]
fotografia cyfrowa
szpilek
fotografia cyfrowa
2011-06-14 23:02:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli jest szansa, że po sztormie będzie daleko od brzegu ;)
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-14 23:29:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sylwek nie wyrabiaj mi opini jesli nie masz na to dowodow, zachowujesz sie jak placzace dziecko ktoremu zabrano zabawke, moge przytoczyc Ci komentarze pod fotkami nie tylko moimi tlumaczac ze jak Ci sie nie podoba na tym portalu, to wcale nie musisz tu fotek wstawiac, pisales o wysokim poziomie FF, a teraz masz najwiecej do powiedzenia kiedy juz tqm nie jestes, kto mieczem wojuje, od miecza ginie, tak jak Ci napisalem, nie wyrabiaj mi opini, przez bezpodstawne oczernianie mnie sam wyrabiasz sobie opinie, co z tego ze mnie znasz, ze ze mna rozmawiales, pytam sie Ciebie, masz podstawy zeby publicznie oczerniac moja osobe na tym portalu ? Jesli tak, to je przedstaw, jesli nie to przepros, samo to ze dostalem PRO o niczym nie swiadczy, ni lizalem nikomu d....., jak napisales, ale za to Ty jak byles na FF to robiles, a teraz wypisujesz bzdury, mialem Sylwek troche lepsze zdanie o Tobie, od pewnego czasu cos sobie nie radzisz z samym soba, pomysl czasami, zanim cos napiszesz, powtorze sie, jak masz dowody na to ze jak to nazwales lizalem d.... i za to dostalem PRO, to je przedstaw, jesli nie przepros za to co napisales, jesli tego nie zrobisz, napisze oficjalne pismo do Admina OB o publiczne oczernianie, Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-14 23:41:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dla twojej i innych scislosci napisze ze to ja odeszlem i prosilem adminow o skasowanie mnie z portalu :)a ze portal nie ma innej funkcji niz banowanie , dla tego figuruje ze mnie zbanowali .
przepraszac ciebie nie bede i nie mam zamiaru , bo nie ma za co , stwierdzilem tylko fakt ze duzo lepsi fotografowie ( linki umiescilem i moge jeszcze smialo dolozyc linki z autorami lepszycvh od twoich zdjec , byloby tego sporo )maja nizszy status niz PRO wiec wniosek powstaje sam .... pomysl jaki :)

tak owszem pisalem ze FF ma wysoki poziom , ale to bylo kiedys , kiedy mial wysoki poziom , teraz zmniejsza sie jego poziom , przykladem jest chocby twoje pro porownujac do innych fotografow , a szkoda , bo poziom BYL wysoki :)


fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-14 23:42:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AAA i jeszcze jedno :) spodziewalem sie ze zareagujesz na moj wpis , bo jak by nie bylo jak bys przezyl zeby mi nie odpisac :)
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-14 23:47:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sylwek zebym lzal d...... jak to napisales, musial bym byc Toba, a pismo do Admina i tak napisze, nie pozwole sobie na publiczne oczernianie, wnioski to Ty sobie zachowaj dla siebie, bo jak narazie z placzu w glowie Ci sie miesza, ja temat zakonczylem, nie pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Geralttt
fotografia cyfrowa
2011-06-14 23:52:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro:

"Ja pierdziele - po cholerę drążycie ten temat" - Kuriozalnie dzięki temu, że zaszczycasz swoją obecnością - wątek rozwija się lepiej. Nie twierdzę, że bez ciebie zniknie całkowicie, gdyż wg. tego co widzę MA sens i będzie trwał nadal, lecz dzięki tobie znacznie nabiera tempa. :D

"I wy się dziwicie, że na FF banują bez podania przyczyny..." - Fajnie, że :

1. POTWIERDZASZ, to o czym już wszyscy zainteresowani tutaj WIEDZĄ [lecz wiadomo - z ust (klawiatury)człowieka, który siedzi wewnątrz krytykowanego portalu może i lepiej to brzmi].
2. "A nie tworzy tego portalu - tworzy go więcej osób." - i zgadzam się z tobą, ale przecież nie jest tajemnicą, że zwerbował fotografów do tego projektu(jest o tym mowa na stronie Ffeeri w zakładce "About the club i nie tylko zresztą), gdyż potrzebował tychże fotografów do wygrywania w konkursach klubowych. Indywidualnie każdy może...
Wystarczy także spojrzeć na jego stronę na Facebooku, gdzie w miejscu, w którym wpisuje się własną stronę internetową ma jasno i czytelnie : http://www.fotoferia.pl
Nie rozumiem z czego tutaj robić tajemnice, skoro jest to publicznie dostępne...
A, że zalazł za skórę całej rzeszy fotografów to jego brocha, a nie piszących tutaj użytkowników.


Ja dla przykładu nie mam/nie miałem z nikim na tamtym portalu żadnego konfliktu(nawet z tobą, mimo, ze widzę - lubisz być bardzo aktywny, czyli hipotetycznie była szansa na wiele spotkań, w tym jakąś drakę - nigdy nie miałem). Z Marconim wdałem się w dyskusję, ale także ją dobrze wspominam - nikt nikogo mięsem nie obrzucał, lecz szukaliśmy konkretnej argumentacji. Nadal dobrze to widzę, gdyż przynajmniej facet starał się POROZMAWIAĆ(że emocjonalnie - ano norma, ja zdziwiony nie byłem i nigdy nie będę).
Zabawne, ale o wielu z tych "wspierających" mam zajebiaszcze zdanie, umiem docenić dobrych fotografów i niejednokrotnie nawet publicznie wymieniałem takie nazwiska jak Browko, czy Paradowski nie szczędząc pochwał, lecz tak jak napisał/a MikoWhy:

"Przerażające jest to, że grupa inteligentnych ludzi, nietuzinkowych fotografików pozwala na to aby jeden człowiek w kilka tygodni zniszczył to co oni starali się wypracowywać w miesięcy kilkanaście biernie się temu przyglądając (...)"


Chwilowo: log off :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-14 23:53:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pisz gdzie chcesz :) nawet i do admina FF :)

kazdy moze wyciagnac wnioski :)


fotografia cyfrowa
Geralttt
fotografia cyfrowa
2011-06-14 23:55:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A, że poziom Fferii spada... Cóż można dodać, ja już się wypowiedziałem - fajnie było na początku, teraz zaciera się różnica między tym, a innymi portalami...
fotografia cyfrowa
Geralttt
fotografia cyfrowa
2011-06-15 00:18:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mundi:

"Sylwek nie wyrabiaj mi opini jesli nie masz na to dowodów"

Sorry ale ja nie widzę dowodów na to, żeby Sylwek pisał o tobie obraźliwie.

Spokojnie Panie mundi, bo zaraz poważnie się jeszcze podrzecie i dojdzie do głupot, a jak na razie toczy się fajna, merytoryczna dyskusja...

Pozdrówki.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Strona 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa