fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2012-10-20 09:12:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie było mnie przez jakiś czas, ale jak widać już wszystko jest OK :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2012-10-20 10:06:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
shamanta -> Od około 2,5 roku nie jest OK... Można czasem dodać: "niestety".
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-20 10:16:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drogi Archeo - przepraszam za moją nietrafioną inerpretację!

Prawa ręka nadal wyciagnięta...
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-20 10:20:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to na prezentowanym przez Ciebie zdjęciu to praca pt. "Fountain" Marcela Duchamp'a.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-20 10:53:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"A JEDNAK PROSZĘ SPOJRZEĆ... NA OB MOŻE BYĆ NORMALNY LUDZKI DIALOG..." to ważne słowa Ernola, bo wydaje mi się, że nie jest źle, póki my wszyscy rozmawiamy, nawet kłócimy się, nawet krzyczymy czasami, ale równocześnie potrafimy słuchać się nawzajem. Bo dialog to nie tylko wzajemne sobie przyklaskiwanie.

Archeo - to znana sztuczka; ja na przykład nie mogę zdzierżyć nazywania FOTOGRAFIĄ tego słynnego trójkołowca pod Lidlem, czy innym Carfurem :)

fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2012-10-20 19:41:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@jabe -> wyznacznikiem "jakości" portalu fotograficznego nie jest (niestety) "normalny ludzki dialog". Możesz być pewien, że jeśli dwóch garbatych czule gładzi się po swoich wypukłościach nie stają się przez to prości i strzeliści jak świerki masztowe, a ich dobre (w tym momencie) samopoczucie nie wpływa na standardowy wzorzec prostej sylwetki. Są mało przekonywujący...
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Obiektywnych i życzę cudownego światełka, pięknych plenerów oraz uroczych modelek!
:o))
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-20 22:02:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - hasło tylko dla odważnych jest deprymujące, przynajmniej dla mnie

poza tym to jakaś miniaturka w wersji tyci :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-20 22:05:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a mi się znudziły wszystkie portale,wystawiam foty z przyzwyczajenia,a tu na Ob z sentymentu - tak się kiedyś dziwiłem dlaczego ludzie odchodzą z portali...teraz już wiem :))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-20 22:12:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie tylko Tobie się znudziły ,
znalazło by się tu jeszcze kilku . . . szkoda czasu by ich wymieniać
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-20 22:31:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiesz Karpiu, każdy portal ma swoje wady i zalety. Trudno znaleźć w pełni wartościowy, bo jak nawet trzyma jakiś poziom nie dopuszczając zdjątek, to okazuje się być, prędzej czy później po prostu zblazowany. Kiedyś uwielbiałem Fototok, ale zamiera, Voal (jak dla mnie) jest pseudo intelektualnie przedumany. Obiektywni są chociaż weseli :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-20 22:47:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe - nawet na tych "najlepszych" cieknie wazeliną i wieje nudą...tam gdzie są sami "artyści" nic się nie dzieje... a tak w ogóle co można osiągnąc na portalach ?
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-20 22:50:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
se pogadać np z Karpiem :)

to bezcenne
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-20 22:54:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj jabe nie słódź bo zaraz będziesz w moim TWA i ci się dostanie :)))
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-21 07:02:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - jesteś odważny z tym digartem :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-21 12:58:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam z Twoimi pracami problem Archeo, bo przyznaję, że nie bardzo umiem się do nich odnieść. Nie jestem znawcą i autorytetem fotografii, mam swój osobisty sposób patrzenia i opiniowania, ale Twoje zdjęcia mi się wymykają, w tym sensie że tracę pewność co do własnych sądów. Nie dotyczy to tylko Twoich zdjęć, tak na szybko to jeszcze czasami z pracami Beniowskiego mam podobny kłopot. A ów kłopot polega na tym, że patrząc na zdjęcie, tak na szybko w pierwszej chwili dostrzegam po prostu gniota, ale równocześnie czuję, ze to byłoby zbyt proste, nawet zbyt prostackie takie zdjęcie podać pod publikę, że zapewne za tym coś się kryje. Podobnie jest z tą z ostatniego linku pracą; zabieg fotograficzny, forma wydają mi się dość infantylne, ale nie odważę się takiego poglądu wyrazić, bo jednak coś mnie w tym obrazie niepokoi. Co nie wiem. Uznaję, że w tym przypadku być może nie dorosłem, być może brak mi odwagi.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2012-10-21 20:29:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mysle, ze Archeo poruszyl sedno problemu. Pewnie kiedys byl to portal dla tych co zajmuja sie fotografia profesjonalnie, chca wystawiac i sprzedawac swoje prace. Teraz jest to portal, w ktorym przewazaja uzytkownicy - amatorzy, tak jak ja, bez wyksztalcenia artystycznego, nie chca sprzedawac, wystawiac, po prostu robia zdjecia, bo przeciez nie fotografie. Tzw. starzy maja klopot z zaakceptowaniem tego faktu, stad te teskne teksty o swietnosci portalu. Przestal byc elitarny. Wg mnie to dobrze, ze ludzie maja pasje a nie wystaja pod przyslowiowa budka z piwem. Przepraszam za brak ogankow, nie mam dostepu do polskiej klawiatury.


fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-21 21:26:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo podoba mi sie to podsumowanie. A może jeszcze szybka analiza takich dwóch podpunktów:

1. Istnieją tutaj dobrze zorganizowane grupy dobrowolnie włażących sobie w cztery litery.
2. Cześć juzerów chciałaby przejść z poziomu A(mator) na poziom Kotleciarz, lub z poziomu Koltleciarz na poziom A(rtysta) i w obu przypadkach potrzebują potwierdzonego dorobku. A skoro go nie ma to w ramach frustracji mogę ew. kopnąć innych w jaja.

A jako podsumowanie, pozwolę sobie na nawiązanie do ostatniego zdania przedpiscy i określę się jako amatora. I jeżeli już z aspiracjami, to raczej do poziomu zaawansowanego amatora.
;-)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-21 21:40:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola ma 100% racje .
muddy , a do której grupy ja należę ?
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-21 21:47:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tego nie wiem ;) Ja staram się nie oceniać ludzi. Szanuję wszystkich.
Ale podobnie jak ja i Archeo możesz się dookreślić. :-P
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-21 23:43:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ad. Ad.2. Bardzo się cieszę, że zarabiam gdzie indziej i w inny sposób...
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-19 16:03:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No nie, coś się zmieniło. Prorok pisze " barola ma 100% rację"? :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-11-19 16:53:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola to było w 2012 roku , chwalić Pana Boga mamy końcówkę 2013 . a ludż potrafi się zmienić z dnia na dzień . to Trybunał Konstytucyjny obciął emerytury , to znowu towarzystwo nie to itd , itd .
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-19 16:57:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) buziaki :) z racji wieku mogę posłać.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | Strona 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa