fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-12 21:36:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"...który twierdzi, że zawarta umowa jest "ważniejsza" niż ewentualne, potencjalne sprzeczne z nią, przepisy zawarte w jakichś ustawach - choć tu mogę się mylić."

Dokładnie tak jest, to znaczy prawdą jest, że się mylisz.

Gdyby istniał taki akt, to nie miałby zasadności Trybunał Konstytucyjny na przykład.

Każda umowa musi być spisana tak, by była zgodna z najwyższym aktem prawnym oraz - stopniowo - aktami niższego rzędu.
Najwyższym aktem prawnym w naszym kraju jest Konstytucja.
fotografia cyfrowa
szpilek
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:00:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Neojmx, a co z Dyrektywami Unijnymi? ;))

A co do ff, to przypną sobie kilka blaszanych medalików i dadzą radę. Wszyscy wielcy z ff wywodzą się i tak z OB. Fakt, że portal ten charakterny jest. Coś pomiędzy dulskością i kwasiorą z kością. ;)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:11:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro - to nie Ja napisałem o Adminie :)))
a tekstem acruxa się nie przejmuję,również jestem wędkarzem - swoją drogą ładne te Karpie :)))
Bardziej mnie ruszyło to że nazwał mnie "prawie - moderatorem" na fotokurierze i to że dowiaduje się dlaczego zrezygnowałem z funkcji moderatora - czyżby szukanie jakiegoś haka ?
Straszenie Policją mnie akurat nie rusza,nie napisałem ani jednego maila do Admina z ff więc się nie obawiam.
fotografia cyfrowa
przybor
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:14:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja czytałem, że Pana wywalili z fotokuriera
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:20:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a w moskwie samochody rozdają...
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:48:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@szpilek, jest jeszcze Kodeks Międzygalaktyczny i Dyrektywy Gwiezdne oraz Kodeks Honorowy Jedi. :)))
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:48:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@szpilek, jest jeszcze Kodeks Międzygalaktyczny i Dyrektywy Gwiezdne oraz Kodeks Honorowy Jedi. :)))
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:48:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@szpilek, jest jeszcze Kodeks Międzygalaktyczny i Dyrektywy Gwiezdne oraz Kodeks Honorowy Jedi. :)))
fotografia cyfrowa
bartf
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:49:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Neojmx,
myliłem się w momencie, gdy pisałem o prawie cywilnym. W tym przypadku właśnie Ustawa o prawie autorskim może dać to "pole manewru" - co do tego zgoda.

Czy w tym przypadku daje, tego nie wiem, bo rzeczoną ustawę znam hm, na wyrywki i to baardzo drobne, ale jak rzekli Rzymianie - "Pacta sunt servanda", co pozostawiam pod rozwagę, zwłaszcza - że nie jeden artykuł niejednej ustawy kończy się: "(...) chyba, że strony umówią się inaczej".
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:49:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I system OB, który po trzykroć potwierdza. :)))
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:49:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I system OB, który po trzykroć potwierdza. :)))
fotografia cyfrowa
nikodem_s
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:50:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie wywali z OB z 3 razy, z ferii juz 2 raz , chociaz poza lekko złośliwym tonem wypowiedzi nie zrobilem tam nic złego - żadnych przekleństw, gróźb, wymuszeń na administracji, żadnych PW, ani emaili :(
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:52:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@bartf, to znaczy, że możemy, wg Ciebie sporządzić umowę, na mocy której sprzedasz samochód kradziony i unikniesz odpowiedzialności karnej?
W końcu strony mogą ustalić, że wg nich kradzież nie jest przestępstwem i dokonać transakcji.
Na szczęście jest jeszcze KK, który w tym przypadku jest tym wspomnianym wcześniej aktem wyższej rangi.
EOT, jak dla mnie. :)
fotografia cyfrowa
nikodem_s
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:53:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ach zapomniałem dodoać że poprzednio wyleciałem za zdjęcie nie pasujące programowo do profilu portalu ( że niby prowokujące)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:55:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przybor - jeden z Userów naubliżał mi,więc poprosiłem o usunięcie mojego konta,Administracja nie reagowała więc aby przyśpieszyc ich decyzję oceniłem kilka zdjęc nazywając gnioty po imieniu,w końcu zareagowali :)))
fotografia cyfrowa
przybor
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:56:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzięki za odpowiedź, czysta ciekawość, w mailu z fotokuriera wyglądało to inaczej, a ja z reguły jestem ciekawski :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 22:59:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
smiech to zdrowie , polecam isc poczytac :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-12 23:01:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przybor - zaprotestowałem również przeciw promowaniu zdjęc na których męczy się chronione zwierzęta,zresztą i tak nie byłem tam aktywny :)))
fotografia cyfrowa
przybor
fotografia cyfrowa
2011-06-12 23:04:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mówisz o jaszczurkach ? :) co tak ładnie pozują :) sylwesterc70 ma rację, warto poczytać, jazda na maxa :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-12 23:13:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak wiadomo o kogo chodzi - na kilku portalach walczę z tym "magikiem" :))
fotografia cyfrowa
przybor
fotografia cyfrowa
2011-06-12 23:18:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
coś się chyba tam popsuło :)
fotografia cyfrowa
bartf
fotografia cyfrowa
2011-06-12 23:20:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak "umówić" się nie możemy tak samo, jak nie możemy umówić się, że ja oddam Ci swoją nerkę, a Ty mi za nią zapłacisz.

Zarzut o działanie sprzeczne z prawem pojawił się w kontekście niemożności skasowania swoich zdjęc z portalu przez ich autora, o czym lojalnie - jak wynika z tego wątku - uprzedza regulamin. I do tego ja odniosłem swoją wypowiedź.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 23:21:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie popsulo , tylko zablokowali by nie wchodzic na portal :( a szkoda , bo teraz na zachodzie jest popoludnie i duzo waznych osobistosci z roznych klubow fotograficznych nie bedzie moglo wejsc :(
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-12 23:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeszcze troche to bedzie to portal za ddzwiami zamknietymi :) jedyny w Polsce :)
fotografia cyfrowa
nikodem_s
fotografia cyfrowa
2011-06-13 00:26:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nibawem zlikwidują galerię niską i ciemnie , bo Ci co zostaną obligatoryjnie będą mieli prace w Galerii wysokiej .
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Strona 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa