fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-08 22:49:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolego, czy skierowałem to do kogoś personalnie?
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-08 22:50:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedykolwiek nazwałem cię pseudofotografem, a może gniotorobem? Ty natomiast nie widzisz niczego złego w nazywaniu mnie i kilku innych pseudo reformatorami. Może od razu zacznij mi pisać per Ch...u.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-08 22:59:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
usiłujesz mnie sprowokować ,
tylko ja nie mam 17 lat ze mną ci to nie przejdzie

raz jeszcze zacytuję -



ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 10:23:50 fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zostawiam możliwość oceniania swoich prac by ci, którzy mnie nienawidzą mieli również odrobinę radości :) generalnie jednak jestem za blokadą. A jeśli ocenki znikną będę miał satysfakcję i zagram na nosie kilku znanym kolekcjonerom. :)


kierujesz te słowa rozumiem do wielu osób , a na pewno kilku . jak już ktoś wcześniej napisał - usiłujesz coś ugrać .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:03:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie muszę cię prowokować, sam doskonale się prowokujesz, zarówno tutaj jak i pod swoimi zdjęciami. Widzisz to co chcesz widzieć, czyli otaczające cię wokół zło i pseudoreformatorów dybiących na twoją prorokową (bo nie portalową) wolność zbierania ocen. Żal tylko, że w te gierki wciągasz niczego nie świadomych userów OB przybierając bezprawnie i bezpodstawnie pozę ostatniego sprawiedliwego, jedynego prawdziwego obrońcy praw i wolności OB.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:03:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok - Ty się także już zmieniasz , już ostrożniej się wśród zdjęć poruszasz

o nic więcej nie chodzi
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:13:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anty_z przeczytaj to co napisałeś , przeczytaj .
my tu o zmianie zasad , a ty - ty o moich zdjęciach .
czyli od samego początku miałem rację - tobie idzie tylko i wyłącznie o rozgrywki personalne .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:27:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie prorok, MY tu o zmianie zasad, a ty o ich utrzymaniu. Wybacz, ale czasami mam wrażenie, że intelektem znacznie ode mnie odbiegasz, a ja lubię prowadzić dyskusję z kimś kto rozumie o czym mówię.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:34:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a twoje teorie o rzekomych rozgrywkach personalnych są niezbitym dowodem, że cierpisz na jakąś manię prześladowczą. Nikt cię nie kocha, a ant cię nienawidzi. Nie prorok, mam cię gdzieś, nie znam cię i nic mnie nie obchodzisz jako osoba. Znam twoje zdjęcia i większość oceniam jako słabe (chociaż sporo lubię), znam twoje wypowiedzi, zwłaszcza te, w których czegoś usiłujesz dowieść, i ich nie lubię. W odróżnieniu od ciebie potrafię oddzielić proroka - nick na OB, od pana Jerzego (nie pomyliłem?), który mieszka gdzieś na śląsku i czymś tam się zajmuje. Możesz sobie personalizować mnie jako krwiożerczego potwora, który dybie na twoje fotki i tylko krucha ściana ignora broni je przed zbrukaniem plugawym jadem anta. To też mam gdzieś. Życie toczy się poza portalem i chwała tym, którzy to już pojęli.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:37:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o zmianie zasad w imię prywaty .
do ciebie nie dociera co piszesz tu i na portalu . nie dociera .
z prostej przyczyny nie dociera - prawda jest tylko jedna twoja . tak myślisz i chcesz by tak inni myśleli .
a kto nie z tobą to przeciwko tobie .

na dzień dzisiejszy proponowane zmiany wyjdą społeczności Ob tylko na złe .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:42:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jakież to ja czerpał będę profity z braku ocen? Zastanowiłeś się nad tym? Wybacz, ale szafowanie hasłami w rodzaju "A kto nie z nami, ten przeciw nam" jest właściwe raczej tobie, co - po raz kolejny personalnie - pokazujesz wielokrotnie pod swoimi fotami. Dlatego daruj sobie imputowanie mi poglądów, których nigdy nie wyrażałem. Nigdy nie twierdziłem, że mam monopol na prawdę (w odróżnieniu od ciebie czego dowodem jest ot choćby cytacik z powyższej wypowiedzi - "na dzień dzisiejszy proponowane zmiany wyjdą społeczności Ob tylko na złe". Od samego początku akcji mówimy jasno i wyraźnie, że decyzja o zmianach powinna należeć do userów.
A wracając do profitów. Punkty, które zostaną skasowane jeśli dojdzie do zmian, ja, jabe i przydomek, wyłudzimy od właściciela portalu i sprzedamy ruskim za ciężki szmal i nowy gazociąg.
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:53:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czytam i nie wierze! :-) no nie mogę!
zaczynam dochodzić do wniosku, że prorok ma zajebisty ubaw i nas wszystkich wkręca!
no bo jak to inaczej wytłumaczyć?!

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-08 23:53:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anty_z przeczytaj to co napisałeś , przeczytaj .
my tu o zmianie zasad , a ty - ty o moich zdjęciach .
czyli od samego początku miałem rację - tobie idzie tylko i wyłącznie o rozgrywki personalne
prorok , prorok i raz jeszcze prorok .
jak prorok publikuje to żle ,
jak prorok komentuje to żle itd , itd , itd

a może coś zrób pożytecznego dla społeczności Ob , np zorganizuj plener .
załatw ludziom tanie noclegi , rezerwację w kawiarni na ewentualne rozmowy .
ustal program pleneru itd . coś pożytecznego .
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-02-09 00:19:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.youtube.com/watch?v=loXOfTgGrjI

Cóż powiedzieć, Czcigodni Juzerzy:)? Jak słusznie nadmieniono na portalu jest kilka tysięcy aktywnych kont czyli społeczność małego miasteczka:)! Pośród tylu osób zawsze będą kółka zainteresowań,kręgi, koterie, TWA - nieważne jak to zjawisko nazwiemy. W najbardziej demokratycznych wyborach wyłonione zostaną stosowne organa prawodawcze i wykonawcze, ba - nawet i sądownicze wyłonić możemy. Ale nie zmieni to faktu, że "opozycja" taka czy inna również będzie, nawet zorganizować się może:). I tak jak w małym miasteczku - jedni lubią bilard w pubie, inni zajęcia w domu kultury - tak i tutaj tak wyglądać to będzie. Tak jak w małym miasteczku pojawi się lider (a raczej kilku), przeprowadzone zostaną kampanie poparcia, każdy kandydat wołać będzie "głosuj na mnie, ja wszystko uzdrowię, zaprowadzę do krainy szczęśliwości i sprawiedliwości".

Czy jest na to rada, jaka rada? Najprostsza z możliwych, z pewną nutką utopii: niech każdy czyni po swojemu, będąc przekonanym że robi dobrze, nikogo nie postponując:)! A bez swarów chyba ciut byśmy się nudzili;>
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-09 07:27:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok, a po co mam coś załatwiać? Będę wówczas lepszym, wartościowszym userem? Będę miał większy posłuch i grono adoratorów? Na cholerę mi to? Pożyteczne czynności wykonuję dla najważniejszej dla mnie podstawowej komórki społecznej, niestety nie jest nią OB. Tu bywam, a nie przebywam - chociaż ostatnio dobrze się bawię, więc nieco więcej czasu znalazłem - żyję poza siecią, chociaż spędzam przed monitorem 12-16 godzin dziennie.
Co do personalnych rozgrywek. Czy jak przyznam, że wszystko robię z powodów personalnych - nawet kupę - by zniszczyć twoją wirtualną egzystencję, to wreszcie przestaniesz o tym pieprzyć?
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-09 09:03:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli -

zajmij się tym co dla ciebie najważniejsze .
baw się z tymi najważniejszymi , tut społeczności pozwól po prostu być i nie traktuj jako zabawkę .
i tak jak napisał arturdy , pozwól by każdy czynił po swojemu .
portal oferuje kilka możliwości , bo jak już napisałem z założenia jest uniwersalny .
do ostatniego twojego zdania się nie odniosę , niech czytający wyciągają wnioski .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-09 09:16:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok, poczytaj sam siebie, czy kiedykolwiek zabraniałem komukolwiek czynienia co chce? wszystko interpretujesz tak jak ci wygodnie i tak by służyło twoim interesom. albo jesteś tak wyrachowany, i to jest żałosne, albo mało inteligentny i na to nic nie poradzę.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-09 09:34:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok - jesteś wyrachowany pisze anty_z ,
prorok - jesteś wygodny pisze anty_z ,
prorok - jesteś żałosny ,
wreszcie jesteś mało inteligentny pisze anty_z


zawsze musisz personalnie udowadniać swoją racje ?
z prostej zresztą przyczyny , udajesz tego jednego , jedynego .
ilu ludziom już tą swoją racje wciskałeś ?

ja o tym , że portal z założenia jest uniwersalny , bo oferuje kilka możliwości oceniania , komentowania , a ty personalnie .
bo prorok , itd
ciągniesz grę personalną , nie o dobro portalu ci idzie .
pozwól by portal żył swoim dotychczasowym życiem .
czekam na twój konkretny ruch w którym większe grono będzie mogło opowiedzieć się za zmianami lub też nie .
choć nie bardzo sobie to technicznie wyobrażam .
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-09 09:51:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wątek sztucznie rodmuchany przez userów przydomekdon i anty_z nie cieszy się zainteresowaniem ze strony społeczności Ob ,
co niezbicie świadczy o tym , że proponowane zmiany nie są konieczne . przynajmniej w takim wydaniu .
stąd też niech każdy robi w/g swojego uznania . ja będę korzystał z dobrodziejstw jakie portal oferuje . i innych też do tego zachęcam .
jest kilka opcji m.innymi blokada oceniania . każdy w/g swojego uznania z poszanowaniem drugiej osoby . myślę , że na tym warto zakończyć .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-09 09:56:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok, ANT_Z a nie ANTY_Z ogarniasz, czy za trdudne dla ciebie? ciebie jak widać wątek interesuje szczególnie. ciekawe czemu?
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-09 10:03:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o portalu pisałem od początku ,
nie personalnie .

nawet twój ostatni wpis to zwykła gra personalny i nic więcej .

każdy niech działa na portalu w/g swojego uznania z poszanowaniem drugiej strony - do tego namawiam .
każdy w/g swojego uznania niech korzysta z dostępnych opcji .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-09 10:59:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie widzę jak mnie szanujesz. :D
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-09 12:20:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cóż powiedzieć, Czcigodni Juzerzy:)? Jak słusznie nadmieniono na portalu jest kilka tysięcy aktywnych kont czyli społeczność małego miasteczka:)! Pośród tylu osób zawsze będą kółka zainteresowań,kręgi, koterie, TWA - nieważne jak to zjawisko nazwiemy. W najbardziej demokratycznych wyborach wyłonione zostaną stosowne organa prawodawcze i wykonawcze, ba - nawet i sądownicze wyłonić możemy. Ale nie zmieni to faktu, że "opozycja" taka czy inna również będzie, nawet zorganizować się może:). I tak jak w małym miasteczku - jedni lubią bilard w pubie, inni zajęcia w domu kultury - tak i tutaj tak wyglądać to będzie. Tak jak w małym miasteczku pojawi się lider (a raczej kilku), przeprowadzone zostaną kampanie poparcia, każdy kandydat wołać będzie "głosuj na mnie, ja wszystko uzdrowię, zaprowadzę do krainy szczęśliwości i sprawiedliwości".

Czy jest na to rada, jaka rada? Najprostsza z możliwych, z pewną nutką utopii: niech każdy czyni po swojemu, będąc przekonanym że robi dobrze, nikogo nie postponując:)! A bez swarów chyba ciut byśmy się nudzili;>


Arturze, a jaki jest Twoj stosunek do tego portalu, ocen i dobrowolnego ich blokowania ?
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-02-09 12:35:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo prosty, Przydomekdon - po prostu blokuję mozliwość oceniania swoich wypocin. Robię to z pełną premedytacją licząc na to, że wystawiona fota będzie zalążkiem choćby krótkiej dyskusji, choćby zebranego przeze mnie opr..., a nawet wpisania jednego słowa: "nie".

Na portalu spędzam "na podglądzie" dość sporo czasu, nie zawsze i nie wszystko komentuję, choć zdarza mi się też tylko kliknięcie cyferki. Lubię ten portal, szanuję Userów, choć niekoniecznie wszystkich lubię. Natomiast nie mam powołania do zbawiania świata i Obiektywnych, robię to co intuicja(?), sumienie(?), charakter(?), wyrachowanie(?) - wybór właściwego określenia pozostawiam czytającym - mi podpowiada:)

W mojej opinii "odgórne" narzucanie rozwiązań, nawet w postaci efektów "demokratycznego głosowania", zawsze napotka większy czy mniejszy sprzeciw. W jednej z wymian pogladów prowadzonych przez PW napisalem interlokutorowi: "Nic bardziej mnie nie cieszy niż pełny zakres ocen pod oglądanym zdjęciem" - a to temu, gdyż świadczy to o zainteresowaniu, o różnorodności opinii. Natomiast rozwiązania "odgórne" powodują niejaką homogenizację poglądów, ja papką być nie chcę:)
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-09 16:42:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
arturdy, spoko.
możesz mi tylko wyjaśnić gdzie nawoływałem do wprowadzania zmian odgórnie ?
bo obawiam się, że pranie mózgu przez proroka przyniosło skutek ...

narzucenie tego odgórnie doprowadziłoby do tego, że ludziska zamiast klikać w przygotowaną przez administrację kropeczkę (3) albo jakąś inną ocenę, wpisywaliby to trzy w treści komentarza. dlatego pomyślałem, że jakby do tej dobrowolnej akcji przyłączyli się autorzy z fajnymi pracami, którzy znają swoją wartość bo wystawiają prace też na innych portalach i przestaliby oceniać i poddawać się tego typu ocenie, a zamiast tego spróbowali wyrażać emocje słownie, to mogłoby to doprowadzić do ciekawych rozmów szybciej niż sucha ocena np 0, która jest często powodem agresji. a to mogłoby wpłynąć na jakość portalu.

i to wszystko.
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2012-02-09 18:31:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
umówiecie się lepiej na flaszkę bo tu końca nie widać :))))))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | Strona 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa