fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:06:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo za mała pałeczka :)
fotografia cyfrowa
miro72
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:11:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok, można być i śmieciarzem ... żadna praca nie hańbi.
Ważne w tym wszystkim, by robić to dobrze.

I pozwolisz, że tylko napiszę, nie jest dla mnie partnerem do rozmowy.
A teraz włączam stoper: biegnij!

:D
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:20:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przychodzisz i Wisłę kijem zawracasz . zacznij coś mądrego pokazywać , a nie tylko udawać . dobrze grasz .
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:26:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jednak Lem miał rację.
fotografia cyfrowa
miro72
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:27:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szybkiś :DDD

Proroku, ja nie mam potrzeby dzielenia się tym co robię.

Ostatnio wstawiałam najprostsze ćwiczenia z kompozycji, elementarne podstawy - ty nawet tego nie kumasz, więc o czym mamy rozmawiać?


fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:31:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://sarkazmer.pl/img/upload/280220122232-26268_396992246186_396990896186_5286714_8268203_n.jpg
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:34:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie . ja nie kumam . ty za to ciągle w tym swoim spalonym teatrze grasz .
fotografia cyfrowa
miro72
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:34:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To zasuwaj do książek!
:D
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:36:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie chce mi się gadać z tobą . nuda i ziew .
fotografia cyfrowa
miro72
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:40:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok - pisałam tobie na prywa, nie zawracaj mi głowy, człowieku swoją osobą. Nie interesuje mnie nic co z tobą związane.
Zapomnij, wymaż ... no nie wiem co jeszcze mogę zaproponować.


Skoro nie chce się tobie gadać ze mną to po kiego grzyba zaczynasz klepać.

Myśl kurna człowieku - logika!
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:46:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tą logiką to faktycznie kiepsko u ciebie . mam na priva spokojnie 40 wiadomości . jednego tylko dnia na onephoto wysłałaś mi ich 15 .proszę nie pisz więcej .
nie pisz !!
bez odbioru .
fotografia cyfrowa
miro72
fotografia cyfrowa
2012-05-28 22:50:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:DDD
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2012-05-29 09:37:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miro 72 > zacytowałaś część mojej wypowiedzi wyrwaną z kontekstu . który notabene wcale nie jest pieśnią pochwalną dla owych barków komentarzy pod zdjęciami. ale jak inaczej to nazwać , gdy oglądaczy jest dajmy na to 40 a wpisów pod zdjęciem 1 lub 2 , albo wcale, co częstokroć się zdarza.

Tak napiszę jeszcze raz, nie chce się nam komentować > z bardzo wielu zapewne przyczyn i nie jest to wątek by go rozwijać /tu i teraz/ bo pisać pewnie by o tym można całe strony ... piszmy raczej o tym jak to zmienić ,,,co zrobić by ludziom chciało się owe komentarze czy KK pisać ,,, by tym co naprawdę znają się na fotografii chciało się dzielić swoją widzę z innym > nie tak jak Ty piszesz ,że nie warto bo inni chcą na tacy > może i tak nieraz jest ,ale nie zawsze i nie w każdym przypadku /> nie generalizujmy tego/ > części chodzi po prostu o podzielenie się tych najlepszych swoim doświadczeniem > które na pewno wielu osobom było by pomocne

apropo cyferek Ty też szastasz nimi na prawo i lewo bez komentów > wiec dziwnym się wydaje , .zważywszy na fakt ,że no patrz> chciało mi się policzyć u Ciebie >od 19maja wystawiałaś 40 pustych cyferek i jak się to ma do tego o czym piszesz?? gdzie większość z nich to 0 a tu już moim zdaniem powinnaś napisać co jest nie tak > zważywszy ,że wiedzę o fotografii posiadasz > by owych błędów nie powtarzali > NIE CHCIAŁO CI SIE czy był inny powód?

A na koniec zacytuje Twoje słowa > Krytyka jest po to, by uczyć się a nie dąsać. ..... napisałam przecież wtedy/bez obrazy/ a jednak Cię to uraziło > wiesz
o czym piszę :)

A jeszcze zapomnieliśmy o jednym o ODWETACH prawda ,że dobrze się mają tutaj ?? żyją sobie swoim życiem jakby w cieniu wszystkiego ... ale zauważalne jest nieraz jak jedno 0 czy -1 pociąga za sobą sznureczek takich ocen > poplecznicy wszak nie mogą mieć innego zdania nuż guru.
dobre oceny u innych nas niejednokrotnie rażą a -1 mam wrażenie ,że u innych cieszą > czy aż tak się mylę ???

To tak po trosze bo zostałam wywołana do odpowiedzi > cytatem z mojej wcześniejszej wypowiedzi ,,, z pozdrowieniami :)

fotografia cyfrowa
Joker49
fotografia cyfrowa
2012-05-29 11:44:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To co czytam ... To w większosci objawy ksenolalii.Umiejetność pisania o sprawach ,które sa /bywają wytworem własnej fantazji i pobożnych życzeń .
Podbudowane zdeformowanym ego własnych stanów postrzegania.Jedynie słusznych - "moich opini".
Silnej presji zakodowanej jako syndrom pouczania.I kiepskiej kondycji psycho-socjalnej.
Kolejne bleblanie.
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-05-29 13:30:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W 100% zgadzam się z miro72.

fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-05-29 20:24:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jaka jest idea portalu ? Moim zdaniem jest nią możliwość publikacji zdjęć i rozmowy o nich. Jeśli wie się wszystko, robi się doskonałe zdjęcia które do poziomu galerii pasują jak kalosze do sal Luwr-u i na dodatek nie chce się słuchać słów krytyki to poco publikować? -> pije tutaj do Miro.
Karcisz brak umiejętności przyjmowania krytyki - sama jednak nie potrafisz żadnej przyjąć, wiele razy dostałem za to po uszach.
Oczywiście rozumiem że moje uwagi nie mają sensu, nie posiadają wartości merytorycznej i ogólnie są do bani, no ale inaczej nie umim........:-)

Oczywiście że dzisiejsze pokolenie chce dostać wszystko instant, ale to nie oznacza że jeśli ktoś ma chęć dzielenia się wiedzą, lub w moim przypadku brakiem tejże to powinien dać sobie na wstrzymanie i karcić e-generacje skazując ich na mękę.....cccciiiiiiiiiii....milczenia.

Mam radę Miro, zbliżoną do twojej rady dla nowych użytkowników - przed publikacją komentarza , KK, postu lub PW spytaj się trzykrotnie "czy jestem hipokrytką ? "
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-05-29 20:36:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jaka jest idea portalu ??

na pewno nie taka by w galerii publikowane były tylko 4 zdjęcia i do tego jeszcze pod dyktando miro72 .
tu jest miejsce dla każdego .
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-05-29 20:41:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zapomniałem dodać - Miro72 - tak wiem biegam za tobą jak dzieciak z gilem w nosie, ale wiesz ciągnie swój do swego. Ja też jako ten ostatni sprawiedliwy, rozdarty Werter, cierpię za miliony.

Próbuje z dystansem i spokojem czytać twoje wpisy, ale jakoś po każdym z nich trafia mnie szlag, a jak będę tłamsił w sobie to w ten sposób nie dociągnę do Tuskowych 67.
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-29 21:51:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja jednak polecam czytanie ze zrozumieniem. TO co tu sie wyprawia naprawde jest śmieszne i tragiczne. Zupelnie nieważne jakie są zdjęcia, ważne kogo :D
Pod fotkami miernymi wazelina wybełtana z głupotą, ślepotą i niewiedzą tylko śmieszy. Nie podoba się co pisze Miro? Pewnie że nie będzie się podobało, prawda bywa gorzka. Życzę pieknych foteczek i ślicznych zachodów słonka, buziaczki :D
fotografia cyfrowa
szoszon
fotografia cyfrowa
2012-05-29 22:20:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łyżka dziegciu zawsze bywa gorzka, więc trudno się dziwić, że niektórym bardzo ciężko ją przełknąć.
Szczególnie tym, którzy lubią poklepywać się po pleckach i szafować czwóreczkami dla kumpli.
Mówienie prawdy raczej kończy się ignorem, albo obśmianiem przez Towarzystwo.
Odmienne zdanie często bywa nazwane "tuptaniem".
Jeśli o to chodzi w dyskusji o fotografii, to faktycznie "buziaczki".

fotografia cyfrowa
Joker49
fotografia cyfrowa
2012-05-29 22:22:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
>>>..a ja jednak polecam czytanie ze zrozumieniem. TO co tu sie wyprawia naprawde jest śmieszne i tragiczne. Zupelnie nieważne jakie są zdjęcia, ważne kogo :D
Pod fotkami miernymi wazelina wybełtana z głupotą, ślepotą i niewiedzą tylko śmieszy. Nie podoba się co pisze Miro? Pewnie że nie będzie się podobało, prawda bywa gorzka. Życzę pieknych foteczek i ślicznych zachodów słonka, buziaczki :D...
fotografia cyfrowa
Joker49
fotografia cyfrowa
2012-05-29 22:27:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tuptusie. Pijcie mleko. Będziecie Wielcy.
I nózki będa mniej boleć.

Qrde...Celebryci portalu fotograficznego Obiektywni.

Nieustanny bełkot.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-05-29 22:31:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja szoszon chciałbym abyś wreszcie napisał kto kogo tymi czwóreczkami tak obsypuje .
osobiście byłem cały czas przekonany , że Towarzystwo to Ty . czyżbym aż tak się mylił .
a tuptanie - to przecież Twoje słowa . to Ty posługiwałeś się tym zwrotem . czy tu też się mylę .
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-29 22:33:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uderz w stół - Joker49 się pojawił -ślepy kreator bełkotu fotograficznego, starszy krewniak etisa :) to zaszczyt być w oczach Jokera tuptusiem :)
fotografia cyfrowa
Joker49
fotografia cyfrowa
2012-05-29 22:50:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karamba.Jesteś nad wyraz przewidywalny.
Jak pokażesz swój warsztat foto. I będziesz potrafił uzasadnić jego prezentację rzeczowo jak "rzeczowo" opisujesz i oceniasz innych , to byc moze uwierze w to co soba reprezentujesz.
Narazie posłuzę sie systemową oceną Twej aktywności na ob:..>>>0 - Słabe, autor usiłował coś powiedzieć, ale nie za bardzo mu to wyszło
Wiesz Joker jest cierpliwy. Nieustannie odnosisz siemm personalnie do mych ocen.Moich komentarzy.
Deprecjonujesz.Obrażasz.Próbujesz ośmieszać. Nie tylko mnie.

A że brak Ci kultury i rzeczowości synek? To nie moja wina.O spytaj mamusię. Jestem przekonany ,że jest jej przykoro.
>>"ślepy kreator bełkotu fotograficznego, starszy krewniak etisa "
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | Strona 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa