fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-15 00:55:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja nigdzie nie napisalem ze mundi wlazi w d.... :)


inni uzytkownicy tez dostali awans a tylko jeden przylecial sie bronic :)

a mowia ze tylko winny sie tlumaczy :)i ze najlepsza obrona jest atak :)

ale skoro chce pisac skarge do admina , to niech pisze :)
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-15 01:42:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wez daj sobie na wstrzymanie, o innych nie napisales, nie bronie sie, tylko ci pisze ze nikomu d.... nie lizalem, nie lize i lizac nie bede, nie znize sie do twojego poziomu, wez sie za pstrykanie, bo z nudow stales sie wielkoformatowym portalowym mieszaczem, lubisz konfliky, sam je wszczynasz, nawet raz chciales mnie w to wciagnac pod fota jakiegos portretu na Fanfoto, Sylwek zastanow sie nad soba, bo moze Ty poprostu nie widzisz tego co robisz, zreszta rob co chcesz, tylko daj mi poprostu spokuj, nie podobaja Ci sie moje foty, nie musza, nie wlaz i nie oceniaj, omijaj mnie szerokim lukiem, ja Ciebie juz dawno zaczalem
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-15 01:53:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przestan juz sie tlumaczyc ,

czy lizales czy nie to juz tylko twoja sprawa , a ze sie odezwales , no coz .... :)


a to co ja robie to jest tylko moja sprawa :) i ty mnie pouczac nie bedziesz co mam robic :)
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-15 02:04:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Geralttt teraz widzę, że tego wątku nawet Mojżesz ni Jezus nie powstrzyma więc ja się już nie produkuję. :D

Piszecie tu o wielu niesłusznie zbanowanych - ja nie wiem czy jest ich tak wielu - gdyby w słupku wypisać... bez obszernych referatów... hmmm nie wyglądałoby to tak groźnie jak wam się wydaje :) Ja nawet nie wiem ile ludzi odchodzi stąd, z plfoto, czy maxmodels, ile przechodzi z naszej klasy na facebooka - lecz kto się tym interesuje - takimi danymi można się obrzucać ale po co?

Jeśli FF jest dobrym miejscem to i tak obroni się samo - jeśli nie to nie - nic na to nie poradzicie, ani ja ani wy :)

Co wolicie CocaColę czy Pepsi? a może Zbyszko?
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-15 02:06:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aa i jeszcze jedno :) moze i jestem aferzysta , nie wiem , nie mi to oceniac :) ale ja przynajmniej nie prosze o publikuj i pozytywny komentarz :) bo jak ja wystawie pozytywny , to i inni tez to zrobia - czy tak to mowiles ?
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-15 02:13:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro ja tam wole tyskie :)

no i slusznie teraz napisales , popieram w stu procentach :)
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-15 02:53:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sylwek jestes poprostu klamca, nigdy nie prosilem ciebie o zadne pozytywne komentarze a tym bardziej o publikuj, natomiast mam pare naszych rozmow kiedy namawiales mnie na wszynanie burd, jesli jeszcze raz mnie w jakis sposob oczernisz nie powstrzymam sie przed wklejeniem ich tutaj, powtorze, jestes dla mnie klamca, jak ja bylbym Adminem jakiegos portalu, tez dostal bys bana za to co robisz, przyszedlem bo kazdy by przyszedl jak czytal by o sobie takie bzdury, jak bym nie przyszedl, napisal bys ze siedze cicho bo jestem winny, zalosny jestes, masz to pewne ze pismo do Admina pojdzie, jestem doroslym 48 L czlowiekiem i nie pozwole sobie na takie prywatne wycieczki, to jest moja ostatnia wymiana slow z toba, chyba ze masz cos jescze, to pozwole sobie na wklejenie naszej rozmowy ze skype jak namawiales mnie do jednych ze swoich wojenek z userami, mowie ci, daj sobie na wstrzymanie, nie bede sie powtarzal, zaczyna sie robic niesmacznie
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-15 03:13:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
LITOOOOOOOOOOOOOOSCIIIIIII :(Mundiiiiiiiiii zal mi ciebie , czy to sa jakies szantarze ???????? ty naprawde mimo swoich 48 lat zachowujesz sie jak dzieciak . wiedzialem ze starszym ludziom wraca dziecinstwo , ale ze juz w tym wieku , to mnie dziwi :) chyba sie pochlastam by nie dozyc tego wieku i nie przezywac tego , tej glupoty :) I NIE NAZYWAJ MNIE KLAMCA !!!!!!!!

ja tez mam skopiowane jak mnie prosisz o moje poparcie i dodam od siebie tyle ze moze z trzy razy pod twoim zdjeciem bylem za , a reszta byla na nie :)

jestes uczulony na krytyke i ja na to nic nie poradze i nie tylko ja o tym wiem i nie tylko ja sie o tym przekonalem :)

WIecej z toba nie dyskutuje wiec nie odpisuj :)a na ludzi uczulonych na krytyke nigdy nie lubilem i nie bede lubil :)
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-15 03:58:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
JESTES POPROSTU KLAMCA, ALE MI CIEBIE NIE ZAL. teraz ty mozesz nie odpisywac, bo rozmowe z toba skonczylem.
to nie jest bezosobowo
w sasiednim podworku rozdawane byly statusy :) bo za duzo niebieskiego bylo

tylko cos mi sie wydaje ze to nie od jakosci zdjec byly te statusy przyznawane :)

przyklad awansowany na PRO

http://www.fotoferia.pl/u/mundi

a tu inni co maja lepsze zdjecia jak i wyniki;

http://www.fotoferia.pl/u/patryko

http://www.fotoferia.pl/u/irass

http://www.fotoferia.pl/u/adamix

http://www.fotoferia.pl/u/banbig


tak wiec kolego MikoWhy nikt tego portalu nie niszczy , oni sami sie niszcza zanizajac poziom

nastepny post

zebym nie znal goscia ktory awansowal na pro , to bym powiedzial ze najjasniejszej gwiazdzie tak jasno jest w oczach ze nie zauwazyl innych dobrych fotografow, ale ze znam , to nic tylko moge powiedziec ze dobrze musial sie podlizac :)
troche szkoda ze zaczeli patrzec , zwracac uwage na lizanie d... , a nie na jakosc zdjec

jest jeszcze jeden portal FF i chyba oni daza w ich kierunku , a szkoda :)
fotografia cyfrowa
Geralttt
fotografia cyfrowa
2011-06-15 04:46:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

Nie wiem, czy połączenie dwóch oddzielnych postów stanowi tutaj koherentną całość. Ja nie wiedziałbym o kim mowa w drugim poście i czy w ogóle odnosi się ten post do pierwszego.

Zresztą statusy są mało ważne, ktoś tutaj już pisał, chyba czarnobiałykwadrat o zachwycaniu się wirtualnymi błahostkami. Fajnie jednak oddziałują na użytkowników, wiem po sobie - patrząc też zwracałem uwagę kto ma jaki status, choć nie wywierało na mnie presji kiedy otrzymywałem niepochlebny koment od kogoś wyżej, to lubiłem patrzeć i szukać potwierdzenia w fotografiach profilowych. Wiadomo, że nie ma obiektywnego kryterium - tak, jak admin banuje, tak samo nadaje - wg. własnego widzimisię. Dużo bardziej wartościowe były komentarze od doświadczonych fotografów - tego nie da się w żaden sposób oszukać - od razu widać kto aparatu używa, a kto go tylko nosi.


PS. Podoba mi się jak piszecie - mundi i sylwek do siebie. Treść - treścią, ale banana na twarzy wywołują te wstawki w trakcie lub na końcu wpisów: "Nie odpisuj", "możesz nie odpisywać" itd... :D:D:D

Weźcie na PW z takimi przepychankami się przenieście - proszę was o to. Bez urazy.

fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-15 04:58:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja przygotowalem linki dla pana mundiego :)czy klamca jestem ? hmmm jak nazywasz szczera prawde klamstwem , to niech Ci bedzie :)

Geralttt tymi widzi mi sie rozdawania statusami portal oslabl , a komentarze , uwagi faktycznie byly pouczajace , sam duzooo sie dowiedzialem na temat portretow :)

Geralttt nie lubie jak ktos mi kity wciska i wyzywa od klamcow a czy to moja wina ze gosc na krytyke uczulony ? , ot tyle na ten temat :)
fotografia cyfrowa
mundi
fotografia cyfrowa
2011-06-15 05:10:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Daj w koncu te link, Bo do sylwestra nam zejdzie
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-15 06:46:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co tam dużo mówic - na ff statusy dostaje za aktywnośc,a nie za poziom zdjęc :) - przecież one nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością - sam się śmiałem gdy zrobiono mnie PRO :))) - a ja zwykły pstrykacz - amator :)))
Mundi - nie trzeba byc za bardzo bystrym aby zauważyc że zrobiło się niebiesko na ff i Admini musieli załatac dziurę obdzielając wszystkich dookoła jak popadnie :)))
fotografia cyfrowa
iats
fotografia cyfrowa
2011-06-15 08:13:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale wracam ja, tetsuo
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2011-06-15 11:18:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może nie powinienem się odzywać, ale... nie chce mi się pracować więc poplumkam sobie...
1. paradoksalnie zgadzam się z anhro co do sensu 'pozytywnych uwag' w miejsce 'płaczek pokrzywdzonych'. Też mi się odechciewa powoli krytykować, jeśli nie mam nic pozytywnego do powiedzenia, a płakusiać - nie chcę...
2. postrzegając świat z punktu widzenia projektowania (rozumienia) działania autobusów i koncypowania ich modelów biznesowych/marketingowych - nie będę sie odnosił od uwag pasażerów tych autobusów krytykujących kolor siedzeń lub 'dosrywających' odwróconemu kierowcy :) Choćby dlatego, że znane na świecie 'Paljaczki' genetycznie lubią biegać do konkurencyjnego banku i 'dosrywac' w nim poprzednio odwiedzonemu - z wielu zupełnie praktycznych czy nawet emocjonalnych powodów... Trudno takie opinie komentować, migracja i preferencje to zupełnie normalne zjawiska, faktory... wystarczy zwyczajnie rozumieć ich genezę i mieć świadomość procesu.
3. Archeo, dziwię Ci się, kiedyś robiłeś na mnie wrażenie inteligentnego travellera, ale widzę, że emocje zaistnienia i personalne wycieczki przydusiły Cię do marnej gleby... Szkoda, nie lubię tracić szacunku do własnej umiejętności oceny osób. Ale bywa, cóż poradzić...
4. Zgodzę sie też z Jevel, znam zalety FF i umiem je widzieć mimo swojego krytycznego nastawienia do części samej koncepcji, konkretnych osób lub ich zachowań. Jedno drugiemu nie przeszkadza. Nie przyszłoby mi jednak do głowy - jak wielu szanownym przedmówcom lub bytom - siedzieć na forach internetowych i pingpongować sobie gierkami i komentarzami... ja zwyczajnie zapieprzać wolę, bo to lepsze moim zdaniem dla człowieka niż 'pieprz***nie głupot i naznaczone często lubością 'wrzucanie kup do ogródka'. Doradzam takim specjalistom zrobienie własnego ogródka i chętnie zobaczę jak im się on powiedzie biznesowo... a szczególnie chętnie zobaczę jakimi kryteriami będą się kierować, i jak będzie się to wtedy miało do ich punktu widzenia na konkretne działania konkretnych portali :)

a już podsumowując: Panowie (i Panie) zazdroszczę Wam cholernie modelu życia pozwalającego na przesiadywanie na forach obgadując i plotkując, płacząc i wypominając.... zamiast na przykład - robić ciekawe zdjęcia, na które tak chętnie zerkam... Kurcze, chciałbym mieć tak błogie życie i tyle wolnego czasu by się skupiać na tym czy jakiś wirtualny byt ma konto PRO czy konto SRO....
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-06-15 11:38:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian -> Ad 4 - uważasz, że trzeba być właścicielem piekarni, żeby zauważyć, że ktoś produkuje kwaśne buły z zakalcem? :o) Ukłony!
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2011-06-15 12:22:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witaj wowa. Nie, zauważyć bułę z zakalcem może każdy, w każdej piekarni. Ja zmierzam do krytyki świadomej, a nie jedynie nabywczej....
Wiadomo ze każda piekarnia wypuszcza zakalce. nawet najlepsza, ta tutaj, tamta, insza.... Takie ryzyko się zwyczajnie zakłada. kwestia tylko jak się umie z tego wybrnąć.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-06-15 12:36:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian -> No, okazuje się, że najlepsza jest sprawdzona i przez dziesięciolecia kultywowana metoda "kto nie z nami, ten przeciw nam" i w tiurmu! :o)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-06-15 19:43:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No dobra... to ja zadam to pytania:

co to jest to FF (aka fotoferia)?
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-15 20:14:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai :)

http://www.fotoferia.pl/index.php?pg=gn
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-06-15 20:23:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeśli idzie o FF to to jest mz ich najlepszy kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=7RJsRQOneMY
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-06-15 22:12:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwesterc70 (20:14:59) - a dziękuję!
Widzę, że to coś pomiędzy digartem (w wystroju) a Photoblinkiem (w liczeniu punktów).
I o co ten hałas? ;o
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-15 22:26:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai - bo to "najlepszy" portal w Polsce :)))
fotografia cyfrowa
Geralttt
fotografia cyfrowa
2011-06-15 22:41:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"mordecai - I o co ten hałas? ;o"

Uff dobrze, ze mam wyciszony głośnik w lapku...

A kto i po co hałasuje?
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-06-15 22:57:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp1225 (22:26:20) - jeśli "najlepszy", to nie dziwię się, że dotąd nie wiedziałam o jego istnieniu ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Strona 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa