fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-10-16 22:44:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dodatkowo onephoto też ten sam właściciel:-P

jabe - napisanie posta nie jest powrotem... I biorąc pod uwagę całokształt ostatnich tygodni na OB pozwolę sobie napisać tak: pamiętam jak zacząłem wstawiać zdjęcia... Doradzałeś w normalny sposób... Teraz... Piszesz przy komentarzach, że są bez podtekstu, czy złośliwości... Ale i z "dobrego serca"... Może i są z dobrego serca, ale na pewno zmieniłeś sposób udzielania wskazówek. Podkreślę, że nie piszę, że Ty się zmieniłeś, ale Twój sposób bycia... Choć z drugiej strony może to iść ze sobą w parze... A jak jest... Nie oceniam Ciebie, ale zrób to sam... Niech każdy to zrobi...

A serwis? Z niewiadomych mi przyczyn mam sentyment do tego miejsca... I dlatego ciężko mi nie wpisać adres www.obiektywni.pl i nie zajrzeć tutaj...

Spokojnej nocy wszystkim życzę.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-16 22:49:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na początku słuchałeś słów o fotografii Ernolu, (co nie znaczy że byłeś posłuszny :), ale po prostu słuchałeś, co mówią inni), a im dalej w las, tym bardziej skupiłeś się dobrej zabawie ze znajomymi, a nie na fotografii, stałeś się drażliwy na krytykę, a łasy na cne pochwały

szczerość za szczerość Ernolu
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-10-16 22:56:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oceniasz mnie, w przeciwieństwie do mnie. Ja nie oceniłem Ciebie... I taka różnica między nami. Słucham dalej, ale jestem i bardziej świadom własnego ja. Poza tym nie odważyłbym się oceniać człowieka, którego nie znam...
Weź poprawkę i przypomnij sobie co napisałem pod jednym ze zdjęć - drażliwy nie na krytykę, ale na pierdzielenie o niczym... Ale najwyraźniej nie doczytałeś tego, albo nie na to zwróciłeś uwagę...
Piszesz, że portal żyje użytkownikami... No jak docinanie innym i wyśmiewanie ich nazywasz życiem użytkowników, to wybacz... Dla mnie to śmieszne co napisałeś... Napiszę dla wszystkich to, co wczoraj było dla Ciebie - za dużo wszystkiego i ucho od dzbana się urwało, woda się wylała... Kto lał tę wodę... Na to pytanie, jak chcesz oczywiście, odpowiedz sobie sam...
Możesz także "olać" to wszystko co piszę ja, K.S.N.S i jeszcze kilku innych i dalej postępować tak jak teraz... Twój wybór. Ja dokonałem innego i tyle. I nikomu tego oceniać poza mną samym...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-16 22:58:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzisz ErNOL -

takie jest myślenie usera jabe ,
kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam .
teraz zacznie Ci wymyślać znajomych itd .
pewnie i ja się szybcikiem znajdę w tym gronie .
i po co była nam ta gruba kreska , po co ?
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-16 23:16:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widać inaczej patrzymy na te same sprawy Ernolu. Każdy z nas dokonuje wyborów; racja i tak przez całe życie, raz dokonując lepszych, raz gorszych wyborów, ale co najważniejsze zdobywając w ten sposób doświadczenie. Nie wdając się w szczegóły, kto kiedy o kim i co mówił, powiem Ci, że jestem z siebie zadowolony, że potrafię widząc zło o tym głośno mówić.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-10-17 06:44:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe napisał też moje odczucia. Dlatego też uważam takie ożegnania za miałkie i słabe. Bez względu na to co wyniosłem z domu...
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2012-10-19 19:47:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S.: Owszem, Obiektywni suną siłą bezwładu, wciąż w dół. Od 2007 liczba zdjęć publikowanych tygodniowo spadła z około 3500 do 700. Co oczywiście wynika ze zmniejszającej się liczby aktywnych użytkowników...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-19 20:13:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt aktywnie fotografujących jest coraz mniej , za to wzrosła liczba kreatorów stylu i smaku tzn tych od nieustannej krytyki.
czasami wydaje mi się , że jesteśmy w ukrytej kamerze .
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-19 20:35:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Każdy trend można odwórcić...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-19 20:45:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
każdego dnia to robię. omijam oszołomów i nierobów .
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-19 21:01:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To jest ciekawe zresztą zjawisko socjologiczne - grupa dorosłych przecież osób, w większości o ustabilizowanej sytuacji majątkowo-zawodowo-rodzinnej, zaczyna boksować się na słowa. Sam zresztą temu czasami ulegam, ale jak już wielokrotnie u siebie doświadczalnie stwierdziłem (jestem namiętnym kibicem piłkarskim spod znaku Białej Gwiazdy - co nie jest takie proste ostatnimi czasy) łatwo ulegam presji tłumu...

Problem jaki ja tutaj identyfikuje jest taki, że jeszcze jakiś czas temu gadało się tutaj o fotografii. A teraz raczej to kto z kim, jak i dlaczego...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-19 21:17:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak się siedzi od rana do nocy na portalu i nie publikuje zdjęć tylko pisze i pisze . . . to szajba musi odwalić
fotografia cyfrowa
remigiusz_o
fotografia cyfrowa
2012-10-19 21:25:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
muddy - mentalności nie zmienisz, zawsze znajdzie się jakiś gumofilc komentujący komentarze i komentujących, zamiast zdjęcia, z retoryką trybuna ludowego.
Zawsze znajdziesz naprawiaczy świata z certyfikatem nieomylności i to jest właśnie oszołomstwo. Nie to, że ktoś może mieć inne zdanie na temat fotografii, niż całe, choćby całkiem pokaźne, stadko pobekujące w zachwycie. To, że 15mln siuśmajtek piszczy z wrażenia na dziełami Michała Czerwonowłosego W. nie oznacza, że jest on znakomitym muzykiem ;DDD To, że ma on swoich fanów jest dobre. To, że są ludzie, którym on powiewa i nie trawią jego muzyki, jest dobre. Najważniejsze, wg. mnie, to mieć świadomość tego, gdzie w kulturze znajduje się miejsce wspomnianego Michała...

fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-10-19 21:36:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ErNOL uwazam ze powinienes byc zadfowolony z jakich kolwiek komentarzy pod swoimi zdjeciami a zwlaszcza te ze wskazowkami dotyczace zdjecia , bo o ile pamietam a jestem tu juz dlugo , to malo komu tyle komentarzy na temat zdjecia pisali , tak samo powinienes byc zadowolony z komentarzy jabe , bo jak by nie bylo to on Cie wsp[ieral i podpowiadal w rozny sposob
Ch...j by cie strzelil na miejscu jak pod wystawionym zdjeciem bys dostal ocene 0 i komentarze GNIOT , wiec uwazam ze nie strzelaj fochow badz wdzieczny za te rady ktore Ci akurat pisali pod zdjeciamni , bo naprawde malo kto mial taka szanse by poprawic swoj warsztat w tak szybkim czasie , a przy okazji i inni mieli okazje sie uczyc :)

tyle odemnie
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-19 21:41:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mamy zdecydowanie tendencję do kategoryzowania siebie i ludzi wokół. To może być zła cecha (jeżeli nie mamy opracowanych mechanizmów właściwej oceny) ale prawdopodobnie pozwoliła nam przetrwać jako gatunkowi (ustaliliśmy już jakiś czas temu kto nas je, a kogo my jemy). Jestem przkonany, że pan Michał prywatnie to taki sam spoko-koleś jak ja i ty. Tyle tylko, że żyje ze sprzedawania swojego wizerunku i musi jakoś zarabiać. Dlatego w mediach prezentuje siebie w taki, a nie inny sposób.

Jestem jednocześnie zdania, że na wieloma cechami można zawsze popracować i je zmienić.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-19 21:45:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mentalności nie zmienisz , przyzwyczajenia tak .
tu mamy do czynienia z przyzwyczajeniami . ci którzy tutaj krzyczą i pieją na innych portalach siedzą cicho .
fotografia cyfrowa
Joker49
fotografia cyfrowa
2012-10-19 21:48:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pisać.Pisać.Pisać.Pisać.Pisać.Ufff..
I po co? Wszak wszystko tu juz napisano. Było.Jest. I bedzie?
Od dawien dawna nie ma Normalnej sensownej wirtualnej rozmowy.
Nie dziwię siemmm [wszak entelegentni ,zwyczanie nie dziwia siemm] nowym , początkujacym.
Portal psychosocial. Z całą jego zawartoscią.
Nie macie Szacunku do siebie samych.
Ufff..
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-10-19 22:07:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cokolwiek nie (napiszemy): dopóki coś prezentujemy, dopóty chce nam się tu być.

Strzelanie fochów jest tylko nędzną próbą zaciemnienia obrazu uzależnienia od tego miejsca...

;-P
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-10-19 22:24:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwesterc70 - sam jabe może potwierdzić, że jestem mu za to wdzięczny. Zresztą nie raz publicznie i niepublicznie o tym pisałem:-)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-19 22:46:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
potwierdzam :)

tu nie ma problemu
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-10-19 22:58:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki jabe:-)
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-10-19 23:28:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I dodam więcej. Że na wszelkie rany nadal liczę:-)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-19 23:34:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz jak w banku

:)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-10-19 23:55:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie tylko jabe pisal Ci rady :) dostales od tego portalu wiecej niz ktokolweiek kto tu jest przez okres 2 lat i nie rozumiem nadal Twojego focha ale nie wnikam , wiem jedno !!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie probuj skasowac zdjec bo przyjade i glowe wyrwe i gdzies Ci ja wsadze :)))))))))))))))))))) bo dla mnie pod Twoimi zdjeciami sa cenne wskazowki :)
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-10-20 00:55:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwesterc70 - no jak widzisz... Nie kasuję, a dodaję:-)
Wydaje mi się jednak, że tego focha, to źle zrozumiałeś... Ale nie ma co wnikać... Jak sam zresztą piszesz...
I w związku z tym co napisałeś, dodam jedno: ŻE MIMO TEGO CO SIĘ DZIEJE OGÓLNIE, CO SIĘ DZIEJE POD MOIMI ZDJĘCIAMI, ZA KAŻDĄ CENNA RADĘ JESTEM WDZIĘCZNY. Ale co podkreślałem już wielokrotnie - RADĘ, a nie pierdzielenie o niczym...

Serdeczności dla wszystkich:-) Tych mniej i tych bardziej, bo przecież nie można wszystkich tak samo...;-)




A JEDNAK PROSZĘ SPOJRZEĆ... NA OB MOŻE BYĆ NORMALNY LUDZKI DIALOG...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | Strona 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa