fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-05-05 20:36:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przecież nikt nie obraża (chyba?)
fotografia cyfrowa
rafcio
fotografia cyfrowa
2011-05-05 20:42:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślę, ze powinniśmy się teraz cieszyć, że admin wyraził zainteresowanie ;-)
fotografia cyfrowa
rafcio
fotografia cyfrowa
2011-05-05 20:49:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...bo, już poza wszystkim innym, jest jedna bardzo istotna różnica między naszym portalem, a tym wcześniej wymienianym.
widać, że tam bardzo komuś zależy.
fotografia cyfrowa
vicedomini
fotografia cyfrowa
2011-06-10 20:14:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odpowiedz
Do Pani Admin
List Otwarty
Treść
Linki są zamieniane automatycznie. W komentarzach nie działają znaczniki HTML. Zamiast nich skorzystaj ze składni Markdown: **pogrubiony tekst** _pochylony tekst_
Strony:
1
2
3
4
2011-06-10 09:27:03
avatar_618
harb

Postów na forum: 20
Jako aktywny uczestnik na FF ze statusem PRO w dobrej wierze poprawienia atmosfery na portalu, w dniu wczorajszym 09 06 2011 napisałem maila do do Admina, w korespondencji poruszyłem ostatnie wydarzenia i przekazałem to o czym się mówi poza portalem, mianowicie że Admin zbyt hojnie rozdziela na prawo i lewo bany i kary. Zaproponowałem że być może warto zastanowić się nad karami i stosować odpowiednią ich gradację. W mailu nie obrażałem Admina ( mam zachowaną korespondencję w razie gdyby próbowano mi to zarzucić ), przytoczyłem kilka opinii krążących wśród użytkowników, również na temat samego Admina, oraz głośno zastanawiałem się czy właściwym jest karać użytkowników tak rygorystycznie za często błahe przewinienia, proponując najpierw naganę i ostrą reprymendę słowną a dopiero w następstwie ostrzejsze kroki. Wszystko to w trosce o portal bo szkoda kiedy odchodzą z niego ludzie o bardzo wysokim poziomie prac, którzy właśnie nimi udowadniali że FF to portal dla którego warto pracować. Pragnę nadmienić ze była to wymiana komentarzy pomiędzy Adminem a bardzo aktywnym użytkownikiem którego jedynym celem było działanie na rzecz portalu. Za to iż ośmieliłem się napisać w dobrej wierze do Pani Admin, obniżono mi status, bez uzasadnienia bez sensownej przyczyny.

W tej sytuacji kiedy na portalu jest brak elementarnej zasady sprawiedliwości, kiedy narzuca się użytkownikom jedynie słuszny sposób oceny fotografii, znam przypadek gdzie obniżono użytkownikowi status za postawienie tkzw. czarnej gwiazdy pod fotografią, dowiedział się w korespondencji iż zaniża poziom portalu, czyli nie można mieć własnych ocen, własnego zdania bo godzi to w portal.
W innym przypadku sprzed dwóch dni pod jedną z prac w dziale kontra zastosowano odpowiedzialność zbiorową karząc nawet tych użytkowników którzy głosowali pozytywnie pod pracą zdejmując im status, w jednym przypadku o jeden stopień, w innym z Pro do pozycji Debiutanta, kolejnego użytkownika który nie głosował pod fotografią bo przebywał za granicą, a po powrocie z niej dodał komentarz o złym sposobie głosowanie, od dłuższego już czasu optuje w różnych wątkach za jawnym sposobem głosowania, fakt ze użył niefortunnego okreslenia " Admin olewa portal" nie powinno mz. skutkować banem bez prawa powrotu na FF.

Pani Admin żle się dzieje na portalu w takim autokratycznym sposobie zarządzania portalem, cytuję "Autokratyczny styl kierowania może w efekcie prowadzić do wytworzenia się autokratycznej atmosfery, w której panuje duże napięcie wewnętrzne, wzajemna wrogość członków grupy, brak obiektywizmu" tak po części jest już teraz.Jest wielu użytkowników którzy z tego powodu rozważają odejście z portalu. Ja mam odwagę o tym napisać wprost i bez ogródek

Zastraszanie użytkowników i karanie ich za byle błache przewinienie, nie służy dobrze portalowi, jeżeli odejdą z niego Ci bardziej wrażliwi, którzy nie zechcą być żołnierzami, i nie zgodzą się z barkiem możliwości swobodnej wypowiedzi na portalu, to nie wróżę mu przyszłości, pozostanie wąskie grono osób wzajemnie się oceniających, bo innych zniechęci do portalu swym stylem zarządzania nim sama Pani Admin.

Proszę też o nie przypinanie mi łatki pieniacza, czy człowieka który obrzuca portal wulgaryzmami, czy też go szykanuje (jak to się niektórym przypięło takie łatki), o samym portalu mam bardzo pozytywne zdanie. Jestem spokojnym 59 letnim pasjonatem fotografii, i to ona mam mi dostarczać przyjemności, to dla niej często wstaję o drugiej w nocy, i marznę w temperaturze -20C, nie dla bycia najlepszym bo daleko mi do takich osiągów, ale dla samego robienia zdjęć, i w sytuacji kiedy walczę o splendor portalu, o jego dobre imię, bez przyczyn karze się mnie ????

W TEJ SYTUACJI NIE WIDZĘ DALSZEJ MOŻLIWOŚCI PRZEBYWANIA NA TYM PORTALU, PROSZĘ O USUNIĘCIE MOJEGO KONTA ORAZ WSZYSTKICH MOICH PRAC, BEZ TRUDU ZNAJDĘ SWOJE MIEJSCE W FOTOGRAFICZNYM ŚWIATKU

Harb

ps. ostrzegam ze wszelkie próby przeinaczenia przez administrację, opisanych wyżej zdarzeń oraz faktów a w szczególności zdyskredytowania opinii o mojej osobie zaowocują opisaniem sytuacji na portalach niezależnych typu Wykop.pl, nie naruszałem regulaminu, oceniałem fotografie w/g swojej skali ocen, w głosowaniu anonimowym, większość moich ocen 90%, to gwiazdy stawiane pod pracami autorów którzy jeszcze nie widnieli w podpisie zdjęcia, częstotliwość mojej aktywności na portalu można prześledzić po datach
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-10 20:22:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
he he he - wiedziałem że tak będzie,portal się rozwalił,prawie wszystkich zbanowano :) - pozostało kółeczko liżące się nawzajem ;)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-10 20:51:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to na OB w ogóle jest ktoś taki jak admin, bo mi się zawsze wydawało, że to jest tylko login, który od czasu do czasu szasta uprawnieniami, żeby pokazać, że w tej wirtualnej rzeczywistości ma władzę, której pewnie mu brakuje w realu.
To, co było, jest i będzie, to żałosna parodia portalu, który kiedyś był miejscem sieciowych spotkań ludzi z pasją. Z tych ludzi pozostała już garstka, a inni odeszli, bo nie mogli już znieść trolla o loginie admin i jego klakierów.
Mnie nie było tutaj czynnie przez kilka długich miesięcy, obserwowałem czy coś się zmienia, czy w jakiś sposób administracja zaczęła wyciągać wnioski ze swoich potknięć. Niestety, nawet informatycznie ten system kuleje.
Dobry portal, którym kiedyś byli Obiektywni, zamienił się w jedną z największych żenad serwisowych.
Ale to też pozytyw, bo przynajmniej dobija do czołówki. :)))
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-10 20:56:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - tu chodzi o ff :)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-10 21:07:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja wyraziłem swoją opinię o OB. :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-10 21:35:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - wszystkie portale szybują w dół,widac to po zdjęciach a szczególnie po aktywności - taki trend ;)
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-06-10 21:38:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - jesteś bardzo rozżalony i co chwila gdzies ujawniasz te swoje rozżalenie. Z pewnościa jest tu jakiś admin ,ale może jest na urlopie.Jest już taki okres letnio -urlopowy.
Co do FF to widzę ,że pan acruix (główno dowodzący tym czymś) jest niczym Lukaszenko na Białorusi.Za kilka tygodni pewnie nikogo tam nie będzie.Każdy user spoza śmietanki towarzyskiej będzie miał bana :))
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-06-10 21:50:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trwają prace nad ulepszeniem systemu. Prosimy o wyrozumiałość.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-06-10 21:54:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
/|\ Zapomniałem się przelogować/żart taki ;)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-10 22:02:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris, na Facebooku kliknąłbym "Lubię to!", tutaj nie ma takiej opcji. :)))
fotografia cyfrowa
talunia
fotografia cyfrowa
2011-06-10 22:25:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po długiej przerwie powiem Wam tak.. :)
na zewnątrz też śmierdzi... jeszcze bardziej ;)
ehh

a opary obiektywnych, to piękny zapach naprzeciw innym ;)

miłego wieczorku wszystkim którzy tu jeszcze zaglądają... :)

liczmy na jakąś reaktywację ob ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-10 22:48:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pozdrawiam talunie !
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-10 23:03:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Acrux - BUHAHAHAHA!!! - fajnie się czyta Twoje bzdety...))))
dla zainteresowanych
http://www.fotoferia.pl/index.php?pg=forum&forum_id=1&topic_id=325&pgn=5
Rozwaliłeś portal a teraz zwalasz wszystko na Userów z Ob - żałosne.
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-10 23:09:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp1225 jakoś nie widzę by ktoś lub coś rozwaliło fotoferię :D - tam po prostu zdarzają się tak jak tutaj księgi zażaleń - nic paranormalnego :D - przyszedłem tutaj z czystej ciekawości zobaczyć co się zmieniło - jak widzę niewiele :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-10 23:25:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro - na ff usunięto wszystkich którzy myśleli inaczej niż kierownictwo portalu,kto tam pozostał ?... - oprócz nielicznych wyjątków "mierni ale wierni" - smutne to ale prawdziwe.
Arcux - naprawdę myślisz że każdemu zależy na jakiś tam konkursach,w których te same osoby wystawiają te same zdjęcia ?
Mam gdzieś konkursy - focę dla przyjemności a nie dla kasy i popularności.
Chcieliście miec portal ogólnodostępny to teraz macie - groźbami i banowaniem daleko nie dojedziecie.


fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-10 23:30:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... zresztą szkoda pisac,idę spac o 3 muszę wstac na focenie.
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-10 23:40:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karpiu ale widzę, że nadal się nie pogodziłeś ze swoim odejściem stamtąd bo ciągle wracasz do tematu tegoż. Nie znam historii wszystkich zbanowanych ale jakby mi ktoś uprzykrzał życie też bym wywalał :) - ba, sądzę nawet że by mi się nie chciało robić tyle dla ludzkiego gatunku, który z natury nie potrafi dobrze współpracować. Ale najbardziej to nie chciałoby mi się marnować czasu na takie kłótnie i wywlekanie brudów - jak w jakimś tasiemcu typu "moda na sukces". Jedna wielka księga smutków niepoliczonych - można wpaść w depresję. Gdyby każdy robił to co umie najlepiej nie trzeba by było odstawiać roboty by brać udział w takich dyskusjach i tłumaczyć ludziom co i dlaczego jest tak a nie inaczej :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-11 10:03:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro - nie żałuję tego że zostałem zbanowany,jednak jak czytam jakie bzdury się tam wypisuje to aż mnie trafia.Czy to nie dziwne że tylko Userzy są winni ?,każdy kto wyleci z ff jest oczerniany zawsze przez tą samą osobę która wszędzie węszy podstęp.
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-11 11:14:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie też to trafia, że jak ktoś dostanie bana, jego zdjęcie trafi do Ciemni lub coś innego to zaraz zaczyna się jakaś batalia i wywlekanie tego na forach. Ludzie jak widać są przewrażliwieni na swoim punkcie. Zespół prowadzący FF nie ma na to niestety czasu - jest wiele innych rzeczy do zrobienia - więc załatwia to szybko, co się dziwić. Twarde sztuki i tak tam zostaną.

Odnośnie OB - jako, że wywaliłem stąd wiele moich zdjęć to zapraszam na http://www.facebook.com/pages/ANHRO-PHOTOGRAPHY/232396856777677
:)
fotografia cyfrowa
anhro
fotografia cyfrowa
2011-06-11 11:15:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przy wpisywaniu postów tutaj pojawia mi się taki błąd - trzeba odświeżać go kilka razy aby w końcu post się dodał:

ERROR
The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://www.obiektywni.pl/forum/akcje.php

The following error was encountered:

Connection to .............. Failed

The system returned:

(110) Connection timed out

The remote host or network may be down. Please try the request again.

Your cache administrator is webmaster.
Generated Sat, 11 Jun 2011 09:13:35 GMT by obiektywni.pl (squid/3.0.STABLE8)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-11 11:31:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anhro - z Ciemnią nie miałem problemu, może trafiło tam kilka moich fot,więc ten argument nie do mnie nie trafia.Niby ff jest najlepszym portalem w Polsce,a gdzie podziali się fotografowie przyrody? - oprócz Marcina i Patryka w tej chwili nikogo tam nie ma ;)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-11 12:09:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - gdzie te informacje znalazłeś? ciekawe chciałam porównac inne :-)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Strona 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa