fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:04:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ujmę to tak... OB jest przedsięwzięciem biznesowym. Tutaj potrzeba specjalistów z zakresu: ekonomia, marketing, socjologia, prawo. Nam pozostanie decyzja kupujemy ten produkt albo nie. W chwili obecnej ja go nie kupuję i dlatego nie mam konta premium. Jeśli zostanie jak jest - ok - komuś to będzie pasować. No i spoko jak to mówią...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:09:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe - to co portal Ob został stworzony z myślą o przyszłych artystach ??
ułuda bycia świetnym fotografem , kto tak o sobie mówi , lub myśli?? - kto
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:13:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piszę jak zwykle odrobinę za późno (tzn na temat z paru postów wyżej), ale moim skromnym zdaniem ocenianie nie jest problemem tego portalu, no może nie jest największym problemem, problem tkwi w odrobinie szacunku i zrozumienia dla wizji innego człowieka, można się z tą wizją zgadzać lub nie zgadzać można uważać że jest naiwna, jest kiczem czy czymkolwiek innym, ale jest jakimś tam widzeniem, jakąś estetyką i próba sprowadzenia takiego indywidualnego widzenia do swojego patrzenia będzie porażką, porażką na dzień dobry, ja nie staram się patrzeć na prace w stylu "ja bym to zrobil inaczej" raczej staram się zrozumieć co autor miał na myśli i jak udało mu się to powiedzieć za pomocą warsztatu którym dysponuje lub który preferuje, staram się zobaczyć ten warsztat. Jesli nie rozumiem to nie jadę po autorze ale uznaję że nasze drogi mijają się w zbyt dużej odległości. Oczywiście dopuszczam myśl że mogą się trafić prace pozbawione wizji, pozbawione warsztatu i tu widzę rolę moderacji, w pozostałych przypadkach oczekuję odrobinę życzliwego zrozumienia. Dużo latwiej jest wystawić ocenę 2 lub 3 niż zrobić pracę podpadającą pod taką (zgodnie z definicją portalową) ocenę. Odrobina sensownej moderacji tego potrzeba ale co tu moderować jak się trzy prace na godzinę pojawiają.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:23:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
....... janie Szanowny i to jest to
tylko ci co pozbyli się resztek kultury i szacunku do drugiego człowieka nawołują do zmian ;
ja paru utrę nosa piszę największy reformator , itd
będzie deko kultury i szacunku , będziemy myśleć o zmianach , na dzień dzisiejszy chodzi tylko i wyłącznie o tworzenie klubu .
w takich realiach zmiany nie są wskazane .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:23:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroku - nie tak dawno było personalnie i jako pierwszy zaoponowałeś (i słusznie zresztą), więc teraz nie prowokuj
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:29:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proroku, twoją kulturę najlepiej widać pod moim pf. a to wszystko po tym jak śmiałem zwrócić ci uwagę, że drugi raz wrzuciłeś to samo zdjęcie bez blokady...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:32:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie prowokuje , widzę jedynie co się święci i co ewentualnie może się stać .
wczorajszy dzień - komentarze i oceny pod zdjęciem etisa uświadomiły mi , że ludzie nie dadzą sobą manipulować .

ogłoście tajne głosowanie kto jest za zmianami , a kto przeciw . zobaczycie .
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:36:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przydomekdon - kłamiesz . i nie mam zamiaru się przed tobą tłumaczyć . wpis mój został dokonany wczoraj , a nie tydzień temu .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:37:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zmiana musi nastąpić w nas, w naszej świadomości, żeby to miało większy sens

mówisz Proroku, że "komentarze i oceny pod zdjęciem etisa uświadomiły mi , że ludzie nie dadzą sobą manipulować"

ten fakt, te komentarze i oceny, mi także coś poświadczyły
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:40:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tu się z Tobą zgadzam , najpierw zmiany w nas samych , potem reformy .
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:42:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no ale nie widzę innego powodu byś taki wpis u mnie zostawił.
ale nie ma sensu z tobą duskutować bo:
piszesz do jabe, że nie prowokujesz odnosząc się do tego wpisu:

już dzisiaj mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć , że większość tych którzy opowiedzą się za propozycją usera przydomekdon w bardzo szybkim czasie znajdzie się poza Ob . komentowane będą jedynie zdjęcia starych userów , nowymi nikt nie będzie sobie zawracał głowy . słabsze zdjęcia nie będą w ogóle komentowane . dzisiaj ludzie nowi mają motywację do zdobycia 200 pkt .
chcesz userze końca Ob opowiedz się za zmianami .
i na koniec , by wszystko było klarowne - ja mogę przez najbliższych kilka m-cy nie publikować i na pewno będę mógł z tym żyć .

tym czasem jabę napisała nie prowokuj w odniesieniu do tego wpisu:

....... janie Szanowny i to jest to
tylko ci co pozbyli się resztek kultury i szacunku do drugiego człowieka nawołują do zmian ;
ja paru utrę nosa piszę największy reformator , itd
będzie deko kultury i szacunku , będziemy myśleć o zmianach , na dzień dzisiejszy chodzi tylko i wyłącznie o tworzenie klubu .
w takich realiach zmiany nie są wskazane .

i następnie piszesz, że wczoraj coś zauważyłeś i ludzie nie dadzą się manipulować ;-)

urocze.


fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:45:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie do końca to miałem na myśli, też widzę konieczność zmian ale tak jak powiedziałem oceny niewiele zmieniają nawet mogą być dobrym narzędziem do szybkiej wymiany opinii o estetyce, też mi się zdarzyło tak zrobić ale może nie do kończa o taką wymianę opinii chodzi. nie mam zamiaru ani sposobu na reformę tego portalu, nie tworze klubu (przynajmniej nic o tym nie wiem, no mam paru znajomych i dalszych znajomych ale nadal mogę ich wszystkich policzyć na jednej ręce), nie ucieram nosów (dzisiaj z wyjątkiem mojego bo mam katar), nie do końca rozumiem o co Ci chodzi tak od trzeciej, a nawet drugiej linijki
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:48:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podpisuję się pod tym co napisałem. jestem tego świadomy .


fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:50:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja Wam powiem na czym polega nasz problem. Problem wynika z naszej nerwowości. A nasz nerwowość wynika z permanentnej walki pomiędzy pokusą, a przyzwoitością.

:)
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:51:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chociaż tyle, teraz mogę połączyć się z tobą w bólu.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:51:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 10:23:50 fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zostawiam możliwość oceniania swoich prac by ci, którzy mnie nienawidzą mieli również odrobinę radości :) generalnie jednak jestem za blokadą. A jeśli ocenki znikną będę miał satysfakcję i zagram na nosie kilku znanym kolekcjonerom. :)


między innymi o to mi chodzi . jest to dowód na to , że chodzi tylko i wyłącznie o rozgrywki personalne .
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:54:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rozumiem, a powiedz. zablokowałeś anta żeby nie mógł cie oceniać, nie ?
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 19:59:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
musiałem . od razu zrozumiałem , że z jego strony to była prowokacja . prowokował mnie i czekał kiedy tylko moją wypowiedz będzie mógł zgłosić do moderatora . aby przerwać to zastosowałem ignora .
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:00:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ty nic nie rozumiesz...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:03:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak nic nie rozumiem , to po co mnie wypytujesz .
jak nic nie rozumiem to dlaczego odpowiadasz na moje wpisy .

fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:04:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:06:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
+

teraz to krzyżyk na amen
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:08:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i słusznie . bo zmiany zaproponowane są nierealne - fikcja , wymysł .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:10:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
są realne, ale strach przed prawdą blokuje
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:13:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
realne mogłyby być , ale nie w tym towarzystwie i takim podejściu do portalu .
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Strona 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa