fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-06-15 22:59:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Geralttt (22:41:03) -
kto - trudno rozeznać, bo towarzystwo sobie chyba nawzajem kont użycza :o
po co - bo im się nudzi albo taki wpływ ma na nich zacmienie Księżyca :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-15 23:22:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://mordecai.digart.pl
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-06-15 23:32:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok (23:22:18) - to się nazywa "placeholder" :)
A co? na tym FF też powinnam sobie taki zapewnić? :)
fotografia cyfrowa
Geralttt
fotografia cyfrowa
2011-06-16 01:18:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai - zakładaj co masz do stracenia, jako placeholder będzie bezpieczne, sądzę, że nie zbanują. W ogóle sądzę, że po ostatnich niepotrzebnych akcjach nie będą już tak nagminnie banować - więc wal tam śmiało. :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-16 02:24:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wlasnie :) i nawet statusy podnosza :)no i rzeczowo i na temat dowiesz sie ile warte sa Twoje zdjecia :)
fotografia cyfrowa
Huljo
fotografia cyfrowa
2011-06-16 02:24:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Od zawsze na ff byli równi i równiejsi. Tzw. pomagierzy mają wgląd w anonimowość - za pomocą pewnej metody mogą sobie sprawdzać kto jest autorem anonimowego zdjęcia :
http://www.fotoferia.pl/photo/30032/s/najnowsze / fineline
http://www.fotoferia.pl/photo/30029/s/najnowsze /arturs
http://www.fotoferia.pl/photo/30028/ /andriunator
http://www.fotoferia.pl/photo/30027/ /3ev
http://www.fotoferia.pl/photo/30025/ /mrowka
http://www.fotoferia.pl/photo/30017/ /weron
http://www.fotoferia.pl/photo/30009/ /ximon
http://www.fotoferia.pl/photo/29993/ szminka777

Jeśli ktos jest ciekawy, czyje jest jakieś zdjęcie w zapewniam anonimowość (nikomu nie dam cynku kto pytał) :>
fotografia cyfrowa
Geralttt
fotografia cyfrowa
2011-06-16 06:14:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No słabo :D

Znaczy hehe... Podejrzewałem gdyż to oczywiste jak zorze na Islandii - i w sumie nie jedną zabawkę dla adminów i modów widziałem... Ale mimo wszystko...

Nie no, ja się już ograniczę do sporadycznych wypowiedzi, bo tak czy siak na FotoFerię nawet gdyby mi płacili w sztabkach to nie miałbym zamiaru wracać...

Hipokrysie, obłudeczki, szwindelunie to nie moje bajunie...

Huljo - zaraz zmienią system skoro wypaplałeś... Toć to żaden problem...

fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-16 11:03:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powinniście się wystawić na jakimś salonie odrzuconych... albo portalu odrzuconych:) impresjoniści tak zrobili i wyszło pozytywnie:)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-06-16 11:48:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo to byli impresjoniści - pozytywiści ;)

fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2011-06-16 16:04:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po raz kolejny bardzo prosimy o kulturalną dyskusję bez inwektyw i obrażania.
fotografia cyfrowa
kazbez
fotografia cyfrowa
2011-06-16 19:00:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ludzieeeeee admin sie pojawil !!!!! Skoro juz szanowny admin przeglada forum to moze zainteresuje go równiez konkurencyjnjy watek o wdziecznym tytule ADMINISTRACJO! ZAREAGUJ!
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-16 19:46:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kazbez - przynajmniej raz coś ci wyszło
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2011-06-16 21:54:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bedzue wojna, przed wojna tez sie admin pojawil.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-16 22:12:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Adminku, "impresjoniści i pozytywiści" to naprawdę nie są inwektywy i obelgi.
Proszę nie używać słów niezrozumiałych dla admina. :)))

Adminie, a może byś zajął się sprawami działania OB, bo napisać bzdety to i ja potrafię, ale przynajmniej nie olewam nikogo.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2011-06-16 22:20:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po raz kolejny prosimy, aby admin zajął się robotą, a nie pouczaniem.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-16 22:26:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątek, Adminku, dla Ciebie jest tutaj:
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-165175.php
Tam, póki co, jest tak jak sobie życzysz - kulturalnie, bez inwektyw i obrażania, poza jednym wyjątkiem, Tobą, który brakiem reakcji na prośby użytkowników, zachowuje się w ten sposób niekulturalnie i bez szacunku dla nich.
Upomnij tam może siebie samego, co? ;)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2011-06-16 22:36:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - ty... ty... KUBISTO, ty! Gwaszu jeden! Tempero tępa! Pollocku!


:)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-17 09:16:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no ładnie ... pojawiłam się w wątku i od razu apel o kulturę :) dobrze że nie zaczęłam pisać o dadaistach bo by mnie posądzono o działalność wywrotową:)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2011-06-17 10:48:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
coś mi się wydaje, że dojdzie do sytuacji kiedy portal wymówi posłuszeństwo adminowi i ten będzie zmuszony do rejterady ;)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-06-17 12:57:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.fotoferia.pl/photo/29648/s/najnowsze

cytuje;

@zieliwo tylko prosze, nie dopatruj sie czegos nieuczciwego z mojej strony, juz nie zle mnie obsmarowano na OB za to PRO, poprostu robie to co lubie :)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-17 15:11:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak daleko demoralizujące są zachowania takie jak podjazdy i wojenki, bitwy z adminami itp, itd?
często zastanawiam się jak polecić czyjeś prace w sieci moim uczniom. podczas gdy zdjęcie jest dobre, ciekawe, godne polecenia albo mogłoby służyć za przykład użycia jakiejś techniki czy sprzętu pod nim litry jadu, kopce ziemi z tych dołków co je sobie wzajem podkopujecie, demoralizacja i totalny brak kultury. wielu z użytkowników portali niezależnie od wieku i doświadczenia dalej nie zdaje sobie sprawy że niezależnie gdzie się wyrażamy jesteśmy odpowiedzialni za swoje słowa i czyny.
zamiast zajmować się merytorycznymi wypowiedziami, które mogłyby coś konkretnego wnieść do dyskusji wielu użytkowników portali zajmuje się prywatnymi bojami o wpływy. uważam że nie unikniemy konkurencji. konkurować powinniśmy i ścigać się ale w realizowaniu coraz lepszych projektów a nie w wypisywaniu elaboratów na temat tego co i kto na kogo powiedział. może jestem fantastką ale chciałabym mieć komfort psychiczny gdy polecam moim uczniom jakiś portal że użytkownicy i pracownicy z niego korzystający/obsługujący nie zdemoralizują początkującego fotografa, który nawet jeśli w przyszłości nie będzie robił zdjęć nie wejdzie w życie z negatywnymi wzorcami pochodzącymi z naszego środowiska.
jeśli macie za dużo czasu zamiast toczyć boje z wrogami zacznijcie z sensem analizować prace początkujących. potrzebują pomocy nie tylko w kwestii nauki na cudzych błędach ale często pomocy przy wyborze i korzystaniu ze sprzętu fotograficznego, sugestii lektur, konkretnych porad pisanych pełnymi zdaniami. wiem że wielu ludzi i młodych i starych boi się zadawać pytania na forach z obawy przed wyśmianiem ich niewiedzy i braku doświadczenia. zwłaszcza gdy poczytają niektóre wątki. apeluję więc o rozsądek.
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-17 15:12:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak daleko demoralizujące są zachowania takie jak podjazdy i wojenki, bitwy z adminami itp, itd?
często zastanawiam się jak polecić czyjeś prace w sieci moim uczniom. podczas gdy zdjęcie jest dobre, ciekawe, godne polecenia albo mogłoby służyć za przykład użycia jakiejś techniki czy sprzętu pod nim litry jadu, kopce ziemi z tych dołków co je sobie wzajem podkopujecie, demoralizacja i totalny brak kultury. wielu z użytkowników portali niezależnie od wieku i doświadczenia dalej nie zdaje sobie sprawy że niezależnie gdzie się wyrażamy jesteśmy odpowiedzialni za swoje słowa i czyny.
zamiast zajmować się merytorycznymi wypowiedziami, które mogłyby coś konkretnego wnieść do dyskusji wielu użytkowników portali zajmuje się prywatnymi bojami o wpływy. uważam że nie unikniemy konkurencji. konkurować powinniśmy i ścigać się ale w realizowaniu coraz lepszych projektów a nie w wypisywaniu elaboratów na temat tego co i kto na kogo powiedział. może jestem fantastką ale chciałabym mieć komfort psychiczny gdy polecam moim uczniom jakiś portal że użytkownicy i pracownicy z niego korzystający/obsługujący nie zdemoralizują początkującego fotografa, który nawet jeśli w przyszłości nie będzie robił zdjęć nie wejdzie w życie z negatywnymi wzorcami pochodzącymi z naszego środowiska.
jeśli macie za dużo czasu zamiast toczyć boje z wrogami zacznijcie z sensem analizować prace początkujących. potrzebują pomocy nie tylko w kwestii nauki na cudzych błędach ale często pomocy przy wyborze i korzystaniu ze sprzętu fotograficznego, sugestii lektur, konkretnych porad pisanych pełnymi zdaniami. wiem że wielu ludzi i młodych i starych boi się zadawać pytania na forach z obawy przed wyśmianiem ich niewiedzy i braku doświadczenia. zwłaszcza gdy poczytają niektóre wątki. apeluję więc o rozsądek.
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2011-06-17 15:22:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat -> z serca dziękuję... nie mam uczniów, co prawda, ale mój dyskomfort z tych powodów, o których piszesz wcale nie jest mniejszy.
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-17 15:44:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie jestem użytkownikiem ff i może nie powinnam się wtrącać ale z ciekawości zaczęłam śledzić wątek i nie wytrzymałam:/
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-06-17 15:45:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sorry CannonCat ale jeśli to ma być demoralizujące to zastanawiam się jaką traumę muszą przeżywać Twoi uczniowie gdy zdarzy im się obejrzeć w tv jakieś wiadomości :-) przepraszam Cię najmocniej i Twoich uczniów ale czasem jak zdarzy mi się zasłyszeć rozmowy nastolatków na ulicy to dopiero się zaczynam zastanawiać czy już nie nadszedł czas by wygrzebać z dna szuflady różaniec i usiąść pod kaloryfer (z braku pieca w domu)...
bez przesady...moim zdaniem wszystko tutaj mieści się w granicach "normalności"...owszem czasem ktoś pojedzie nieco po bandzie, ale oczu w zgorszeniu od monitora odwracać jeszcze nie musiałem :-)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Strona 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa