fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:17:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pozdrówcie ode mnie Etisa, zdjęcie się pojawiło, a mnie nie jest dane :)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:25:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok - nie sądzę, abym wyzbył się resztek kultury i szacunku do drugiego człowieka - tak jak to piszesz. Każdy wypowiedział swoje zdanie. Decyzja należy do właściciela. Natomiast nawoływanie do "deka" powyższego jest trochę utopią. To mechanizmy prawne i socjotechniczne trzymaja ludzi w ryzach. Ale to moje zdanie. Spadam i pozdrawiam z całym szacunkiem:)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:32:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sapphire -
rozumiem . nie Ciebie miałem na myśli .
oczywiście decyzja należy do Właściciela , ale odnoszę wrażenie , że grupa ludzi będzie chciała Administratorowi narzucić to i tamto .
tyle .
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:33:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sapphire, nie żebym był ślepy na to o czym pisałeś wcześniej, określenie się tego portalu, tzn czym jest i dla kogo to temat chyba nie do przerobienia w gronie większym niż 3 osoby.

Pozdro
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:34:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok, błagam cię, skąd u ciebie taka logika? Prowokuję cię by potem zgłaszać twoje wypowiedzi do moderatora? Proszę cię, nie ośmieszaj się chociaż teraz. Nie przyszło ci do głowy, że twoje zdjęcia są moim zdaniem po prostu słabe? Wiedz jedno. Do moderacji zgłaszam i będę zgłaszał każdą twoją wypowiedź dotyczącą mojej rodziny. O mnie możesz sobie pisać co chcesz, podobnie jak o moich zdjęciach, komentarzach, postawie czy charakterze, ale od mojej rodziny ci WARA. Zapamiętaj to sobie dobrze i zauważ, że ja twoich bliskich nie tykam nigdy. Jeśli kopię to twoje obrazki. Jeśli tego nie pojmujesz to dyskusja z tobą po prostu mi uwłacza.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:41:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wyobraż sobie , że nie pojmuję. i guzik mnie to obchodzi czy to kumasz , czy nie .
a twoja rodzina - nie znam ich i nie są oni mi do niczego potrzebni .
wstawiasz zdjęcię , z niedzielnego obiadu w Mc Donaldzie , oczekujesz szczerego komentarza to je dostałeś .
jaki obraz taki komentarz . tyle . i nie pisz więcej o mnie i do mnie . ostatnio sporo o mnie pisałeś . rozumiem , prowokacja .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:47:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
że cię zacytuję - jaki obraz taki komentarz - rozumiem, że tylko tobie można stosować tę zasadę? Jeśli ja w ten sposób komentuję twoje zdjęcia, nawet bez słowa, to jest be. Prorok, jesteś modelowym przykładem mentalności Kalego. Człowiekiem łasym na poklask i komplementy, a jeśli ich nie ma jesteś agresywnym, fochającym się dzieciaczkiem, śmiesznym misiem, który jak cukiereczki rozdaje trójeczki znajomym i tych samych cukiereczków oczekuje. Masz własne kółeczko bijących ci pokłony za każdy nieostry, nudny, pozbawiony tematu gniot. Temu właśnie ma przeciwdziałać akcja likwidacji punktów. Zakumaj to chłopie. :) LOVE
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:52:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
+
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 20:53:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
+
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:00:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takim to sposobem wiemy już , że portal na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze gotowy na jakiekolwiek zmiany .
mentalność wodzirejów nie pozwala na to . zmieni się podejście do drugiego usera , wyzbędziemy się tego i owego , to pomyślimy .
do tematu warto powrócić za kilka miesięcy , choć wątpię by większość była za zmianami .

dzisiaj wiemy co mamy , co będziemy mieli po zmianach tego nie wiemy .
polskie doświadczenie uczy nas , że wszystkie zmiany są tylko na gorsze .
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:00:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Smutne jest to, że OBIEKTYWIZM umarł i powiedzenie prawdy o złej fotografii jest odbierane, jako atak personalny lub prowokacja. Za tym zaraz leci odwet i uwagi niemerytoryczne, blokada. Jeśli komuś ciężko znieść krytykę zdjęć, nie powinien wrzucać fot na portal. Szkoda, bo fotografia i rozmowy o niej powinny być miłym spędzaniem czasu.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:01:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Beti - o kim piszesz ?
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:02:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Beti przyłóż piątkę :)

Prorok - polskie doświadczenie ... nie wpadaj w martyrologię
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:06:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroczku kochany? A kiedy portal dojrzeje do zmian? Kiedy będzie taki jak ty chcesz? Kiedy będzie pełen twoich popleczników? Kiedy normy podejścia do drugiego usera będziesz wyznaczał ty i tobie podobni? Możesz nie tolerować mojego sposobu oceniania i komentowania twoich zdjęć, ale wara ci od mojej kultury i podejścia do innego usera. W całej mojej pięcioletniej "karierze" nikogo nie obraziłem, o czym może świadczyć to, że nigdy nie miałem bana. Ty ile razy dostałeś bana i na ilu kontach? Proszę daruj sobie zatem moralizatorski ton i weź się za zdjęcia, trafienie AF-em w punkt nie jest trudne. Co do zmian na gorsze. Zmiana w kierunku, w którym ty zmierzasz będzie taką na pewno. Wciąż LOVE. :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:06:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takim to sposobem wiemy już , że portal na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze gotowy na jakiekolwiek zmiany .
mentalność wodzirejów nie pozwala na to . zmieni się podejście do drugiego usera , wyzbędziemy się tego i owego , to pomyślimy .
do tematu warto powrócić za kilka miesięcy , choć wątpię by większość była za zmianami .

dzisiaj wiemy co mamy , co będziemy mieli po zmianach tego nie wiemy .
polskie doświadczenie uczy nas , że wszystkie zmiany są tylko na gorsze .


jabe - nazywaj sobie to jak chcesz
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:07:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok - nie o sobie :)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:08:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aha, jeszcze jedno, pomiędzy wyrazem a znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji. To również kultura.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:11:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o mnie też nie , bo jeśli o mnie to ignor tak , reszta kłamstwo .

fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:11:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nemo propheta in patria sua. Mój drogi daruj sobie czarnowidztwo bo nie masz do tego nie tylko żadnych uprawnień (nick niestety nie zobowiązuje) ani nawet podstaw. A zła, które dotknęło portal szukaj w sobie i tobie podobnych. Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Punkty i Brawka! Tylko dlatego istniejesz :) Ty nawet zdjęć już nie robisz, ty zbierasz punkciki.
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:11:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:12:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anty_z każdy sądzi po sobie i swojej rodzinie . tyle
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:14:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i widzisz :D Znów się odnosisz do mojej rodziny. Czyli wszystko co napisałem jest prawdą. Masz 4 lata i jesteś zwykłym chamem z piaskownicy. :)
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:14:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.voal.pl/index.php?photo=38701
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:15:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
r e a s u m u j ą c


takim to sposobem wiemy już , że portal na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze gotowy na jakiekolwiek zmiany .
mentalność wodzirejów nie pozwala na to . zmieni się podejście do drugiego usera , wyzbędziemy się tego i owego , to pomyślimy .
do tematu warto powrócić za kilka miesięcy , choć wątpię by większość była za zmianami .

dzisiaj wiemy co mamy , co będziemy mieli po zmianach tego nie wiemy .
polskie doświadczenie uczy nas , że wszystkie zmiany są tylko na gorsze .
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:16:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
reasumując prorok, zostałeś w tym wątku zmiażdżony ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | Strona 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa