fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-29 22:56:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ty Joker obrażasz fotografię swoimi nieudolnymi zlepkami z przesłaniem z youtuba - pisałem Ci kiedyś, zmień pieluchę i pstrykaj na automacie. Nic Tobie udowadniać nie bedę - jestes dla mnie ślepcem fotograficznym, kup sobie puzle jakieś ładne i się szkol z kompozycji :D
fotografia cyfrowa
Joker49
fotografia cyfrowa
2012-05-29 23:01:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karramba.Urośnij wreszcie.. Niczym.Kompletnie niczym nie zaimponowałeś. I wątpie czy potrafisz zaimponować.
Nadal obrażasz mnie? Etamm.. Miotasz siemm bezsilnie:)
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-29 23:03:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Joker - wal do sądu :)
fotografia cyfrowa
Joker49
fotografia cyfrowa
2012-05-29 23:09:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ty.Karrramba? Pisz chopie.Pisz.. Tobie najbardziej posłuzy totalny ignor. Niereagowanie i nie zauważanie:) Howgh!
fotografia cyfrowa
AoP
fotografia cyfrowa
2012-05-29 23:52:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w ostanim wieku byly;
brunatne koszule
czarne koszule
czerwone krawaty
i szare ubranka
kazda ideologia byla wspaniala
nie uwzgledniala jednego Faktora jakim jest czlowiek
kazdy jest inny
juz starozytni Grecy to zauwazyli i na pierwszel olimpiadzie ustawili podium:
pierwszy, drugi, trzeci i reszta .
ten pierwszy jednak zawsze tego ostatniego respektowal.... jako czlowieka
...jako juzera olimpiady.

na OB chcecie wprowadzic brunatne koszule z czerwonym krawatem,
to se nie uda
kazdy z nas jest inny, kazdy zauwaza swiat inaczej
i chce sie z tym podzielic, raz lepiej, raz gorzej
jak na odpuscie, te czerwone plastykowe lampki ida najlepiej....

kasujac wlasne fotki i zarazem negujac inne prace
wchodzicie w role krytyka co wie ale sam nie potrafi
odbieracie juserom mozliwosc sprawdzenia jak powinna doskonala fotka wygladac

howg

respektujcie innych, a bedzicie respektowani

k






fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-05-30 09:18:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiedza książkowa to jedno, a co z eksperymentowaniem ? nowymi formami i jakością ? czymś na co dzisiaj kręcimy nosem a jutro będzie wychwalane ?
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-05-30 09:28:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AoP dobrze prawi
fotografia cyfrowa
miro72
fotografia cyfrowa
2012-05-30 09:38:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma to jak dobra lektura na rozpoczynający się dzień ...

Dzięki Panowie!
:DDD

Aż się popłakałam ...
;))
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-30 11:08:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MIro - buziak :)
obrońcy krzyża to pikuś przy obiektywnich :)
admin z fotka.pl rzondzi :D, gnioty wali na pierwszą stronę i do polecanych
jajcowo sie zrobiło. wysiadam :D
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-05-30 11:14:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karrramba - dawaj swoje foty,to gniotów na głównej nie będzie.
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-30 11:23:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karpiu - (to nie o Tobie było z tymi gniotami)
fot nie dam, za mało znajomosci tu mam :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-05-30 11:32:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też nie mam tu znajomości,ba jestem chyba jedną z bardziej "nielubianych" osób na tym portalu a foty jednak dodaję ;)
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-30 11:38:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fajny pomysł :D,
ranking nielubianych trzeba zrobić :D
ciekawe kto by wygrał - miro czy ja? :D obstawiaj Karp :D
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-05-30 11:49:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy ktokolwiek z wielkich mędrców fotografii i zegarmistrzów światła purpurowych czytał regulamin i wie jak działa portal ?

Pytam poważnie !

Odpowiem za was bo albo przemilczycie, albo skłamiecie - Nie , nie macie pojęcia o działaniu tego portalu.
Fotografię tygodnia wybierają użytkownicy - My, nie admini i nie ma tu moderacji - a demokracja ( nie twierdzę że to dobre rozwiązanie, ale takie jest )
Gnioty - jeśli tak uważacie trafiają tu i tam bo my sami tak chcemy. Macie inne zdanie głosujcie na inne zdjęcia.

Nikt was siłą nie trzyma, ile jest takich portali w necie ? tu i poza naszymi granicami adresowymi ?

Zastanówcie się nieco nad swoimi wypowiedziami, może po prostu oceniać i uzasadniać swoje oceny tak aby inni mieli z nich użytek ? nie lepsze to rozwiązanie - inni się czegoś nauczą i portal stanie się lepszy. Nie chce się wam ? Wolna wola , tylko nie pierdzielcie farmazonów bo to staje się nudne.

fotografia cyfrowa
miro72
fotografia cyfrowa
2012-05-30 12:12:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja!
Ja!
Ja! wiem jak działa portal.
Mogę powiedzieć (choć nie jestem zegarmistrzem ale moja koleżanka Krysia, ma męża zegarmistrza, znaczy on zegarki zbiera ... no kolekcjonuje, to chiba zegarmistrz cio?)

A więc to jest tak, z tym działaniem;

Fotkę trzeba pierszo załadować do takiego okienka, potem nadać tytuł lub jak się nie kce ... to sie nie pisze nic.
Potem jest okienko na komentarz wstawiającego - nie może pisać komentarza nikt więcej bo okienko jest jedno - proste jak drut.

Potem jakiś tam inne okienka sa - ja to zwykle nie wiem o co kaman - pytają się o aparat - no jaki aparat? - no mój! nie Franka, Ziutka ... mój! proste
I dalej ... potem cyk cyk cyk i ląduje we galerii.

Phiii każdy to wie jak działa portal.
Ot mi tu filozofia!

fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-30 12:12:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Afropolak - nie MY chcemy a kółeczka lizaczy.
A co do admina i jego promocji gniotów - wczoraj ensi, dziś Miłosz G - juz zauważyłem zależność dawno - postawie 0 za pstryka, adminek pcha na pierwszą stronkę - lubimy sie :) wiec nie pisz o przemyslanym działaniu. A co do odchodzenia - gdzie jest szpilek, becha, inni którzy COS wiedzieli? Nikt nie zatrzymuje? Właśnie szkoda że nie zatrzymuje. Fachowość? Po co to komu? Merytoryczne wytkniecie błędów to przecie AtaK! Przyklad miałem z userem Wojtusiem. Wpadnie jabe i napisze ze śliczne, poprawi arttrudy wszystkokochajacy i juz jest cacy foteczka. To wstyd tu mieć zdjecia.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-05-30 12:21:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taka mi sie przyplątała dygresja:
- Schowaj się za anonimem, narzekaj na oceny w odwecie ;)
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-30 12:28:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat - nie stawiam odwetowych ocenek. Co do Anonimów - wszystkie powinny być anonimowe, Wisz co by sie działo?:D Polowa mlaskajacych zachwytem komentów by zniknęła, pogłupieliby szanowni obiektywni :) No wiem - "B....na" zawsze rozpoznasz :D
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-05-30 12:39:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Karrramba
Wstyd mieć zdjęcia a nie ma wstydu strzępić klawiatury ?

Zatrzymywać tych co coś wiedzą ? Jak siłą i gwałtem, przekupować ? usuwać innych ? robić pas startowy zapewniając przychylność i splendory ?
Może egzamin z podstaw technik ciemniowych, albo znajomości prac Józefa Koudelki ? a następnie na tej podstawie przydzielać możliwość publikacji 3 zdjęć których średnia ocena nie może spaść poniżej 4.3 pod groźbą grzywny ?

Piszesz że masz jakiś zatarg z adminem,albo że zdjęcia ocenione przez ciebie na 0 trafiają tu czy tam - nie uważasz że to egoistyczne podejście ? Dlaczego ktokolwiek miałby liczyć się z Twoją opinią - nie jako konkretnej osoby, ale jako z jednostkową opinią ? Reguły są jasne, VP wybieramy my, VD wybiera redakcja - jeśli wybierała by gnioty strzelała by sobie w kolano. Jeśli są to dla Ciebie gnioty to mówi się trudno. Nie zawsze podobają mi się zdjęcia wybierane do VD ale wiedząc że nie mam na to wpływu odpuszczam sobie - klick i jestem w galerii - a tam oglądam i oceniam to co mi się podoba.

Internet jest pełen frustratów - trzeba to przeboleć. Jeśli jesteś czymś zainteresowany i odpowiednio merytorycznie i z kulturą coś skomentujesz nikt ci krzywdy nie zrobi. ( a jak zrobi to zgłosisz to do moderacji )
Galeria ma swój poziom, tak jak wszystko w naszym świecie ma jakiś swój cel i "klientele" - nie podobają ci się zakupy na bazarze to kupujesz w Lidl... nie tam to w Krakowskim krede... jak nie tam to zamawiasz białe trufle po 9000 $ - proste jak drut.
Nie sztuką jest krytykować muzeum za brak popcornu, albo 3 ligowego stadionu za smród grillowanej kaszanki i okrzyki kibiców.

Nie chce oceniać OB i nie traktujcie że przyrównuje go do stadionu,bazaru , czy do muzeum, mam o portalu swoje zdanie, uważam że jest potrzebnym i wartościowym miejscem.
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-30 12:50:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Afropolak, ręce opadają jak czytam Twój wywód. Strzępienie klawiatury właśnie. Nie ważne że śmierdzi, ważne że to mój kibel. Życzę powodzenia w zdobywaniu fotograficznych medali OB.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-05-30 13:07:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anonimowośc tu nic nie pomoże,po pierwsze niektórzy mają swój "styl" albo wrzucają foty na inne stronki i każdy wie o kogo chodzi...polecam konkurencyjny portal gdzie zdjęcia są niby anonimowe a wazeliny jest więcej niż tutaj.Co do zegarmistrzów... itd,polecam autora http://plfoto.com/38565/autor.html - tak po mojemu najlepsze foty przyrodnicze w naszym kraju ;)
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2012-05-30 13:19:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp "tamten"portal powstał by promować głównie wąski klubik, szkoda na niego czasu, masz rację. Na ten wróciłem po półrocznej przerwie i niestety jest gorzej niż kiedyś. Powodzenia.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-05-30 13:21:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale mimo tego wolę Ob ze swoimi wadami :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-05-30 16:44:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karpiu Szanowny -
na wspomnianym przez Ciebie portalu zapodaje się zdjęcia anonimowo i w tym nie ma nic dziwnego .
dziwne natomiast są komentarze pod tymi anonimami . np -
a mówiłem ci Kasiu , że będzie dobrze ;
inny -
kasiu publikuj bo dobre jest , jeszcze inny -
katarzyno może następnym razem wybierzemy się razem itd .

zwykła ściema karpiu . oczywiście karrramba ma rację , o tym wspominałem już w ub roku - 'to jest klub'

wszędzie dobrze a na OB najlepiej .
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-30 16:46:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam. Poczytałem dziś sporo komentarzy pod zdjęciami, sporo postów na forum... I zaczynam się gubić w tym, co się dzieje... Tutaj się dzieje... Na portalu fotograficznym, o zdjęciach, historii zapisanej w obrazach (nieważne, lepszych czy gorszych), zdjęcia schodzą na dalszy plan... Pod niektórymi zdjęciami nawet na bardzo daleki plan... Czy użytkownicy - nie wszyscy oczywiście - za punkt honoru biorą sobie wyśmiewanie innych, wytykanie... Wytykanie nie tyle błędów w zdjęciu, co wytykanie samego autora... Zastanawiam się co to komu daje...? Czy ich ego rośnie? Czuję się lepsi? Lepiej im się oddycha bo pojadą po kimś...? Wiem, że ilu ludzi tyle opinii, ale jeśli nie chcemy stworzyć kolejnego polskiego parlamentu, to zastanówmy się czy tędy droga do rozwoju wspólnej pasji...

Ja robię tak: NIE PODOBA MI SIĘ ZDJĘCIE - KLIKAM DALEJ, A NIE WPISUJĘ COKOLWIEK, TYLKO PO TO ŻEBY WPISAĆ...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | Strona 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa