fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby formuła Obiektywnych się wyczerpywała?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:17:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok - no problem:) Zresztą ja się rzadko obrażam, zwłaszcza w trakcie dyskusji. Lecę testować program do odszumiania - podobno rewelka (chyba go nikt nie używa na OB - oparty na matlab). O takich rzeczach chciałbym właśnie rozmawiać na OB.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:18:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
żart , albo jak wolisz ziew / prorok ..... człowieku , na moje wyjdzie
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:18:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroczku. Powtarzanie tej manty nie uczyni cię lepszym człowiekiem, ani mądrzejszym.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:20:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ciebie to boli . oj boli .
a w czwartek focimy w Krakowie .
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:23:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
biedny Kraków...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:24:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
by nie przedłużać




takim to sposobem wiemy już , że portal na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze gotowy na jakiekolwiek zmiany .
mentalność wodzirejów nie pozwala na to . zmieni się podejście do drugiego usera , wyzbędziemy się tego i owego , to pomyślimy .
do tematu warto powrócić za kilka miesięcy , choć wątpię by większość była za zmianami .

dzisiaj wiemy co mamy , co będziemy mieli po zmianach tego nie wiemy .
polskie doświadczenie uczy nas , że wszystkie zmiany są tylko na gorsze .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:24:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroczku, mnie nic nie boli, to nie ja cytuję twoje posty w tym wątku, to nie ja winę za całe zło świata zrzucam na ciebie. To nie ja kreuję się na jedynego sprawiedliwego na OB. Jeśli piszę, że będę miał satysfakcję kiedy znikną oceny i tym sposobem spadnie wątpliwa i popularność kilku osób budowana na kręgu znajomych, to piszę prawdę. Ucieszy mnie jeśli nieuczciwość, do której przyczyniają się tacy jak ty, spadnie choćby o ułamek procenta. Choćby dlatego warto pozbyć się ocen.
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:31:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli ktoś robi dobre zdjęcia, a zdarzy się zrobienie gniota, to taka osoba przyjmie uwagi czy zera z godnością i zrozumieniem. Natomiast jeśli ktoś zasypuje portal słabymi zdjęciami i dorobioną do nich idelologią, a w dodatku spienia się na krytyczne słowa, wtedy już takiej osobie NIC nie pomoże. Nie tędy droga.

I tu pozwolę sobie zacytować "takim to sposobem wiemy już , że portal na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze gotowy na jakiekolwiek zmiany ."....no właśnie, nie jest.

:o)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:32:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już dobrze zacząłeś i już prawie była możliwość do wymiany poglądów , doświadczeń .....
ale ta nieuczciwość do której niby ja się przyczyniam - ten kolejny z palca a w zasadzie palców wyssany bełkot dyskwalifikuje cię .
po trupach idziesz . z niczym i nikim się nie liczysz . tak robiłeś i tak robisz .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:33:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak obserwując nasz ukochany portal dostrzegam pewien, na razie bardzo delikatny, ale jednak wyraźny powiew, który nazwałbym jutrzenką swobody, a niosący na razie może i nieśmiałe próby, ale jednak wyraźnie wskazujące na przebudzenie i powrót do wewnętrznej przyzwoitości.
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:34:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie się wydaje, że grupa osób chce na siłę przeforsować jakieś swoje racje przy okazji urządzając przysłowiowe polowanie na czarownice. Zaczynam odnosić wrażenie, że to lobbuje jakieś portalowe TWA złożone z jakichś starych portalowych wyjadaczy. A wszystko skierowane jest przeciwko nowym, mniej doświadczonym użytkownikom. Bardzo mi się ta nagonka nie podoba.
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:35:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok, teraz jesteś niewinnym i pobitym żuczkiem, takim niuni niuni na przytulaska? :)
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:37:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Shamanta mylisz się. Nie żadne lobby, żadne czarownice, żadna nagonka. Spór tyczy OBIEKTYWIZMU OCENIANIA FOTOGRAFII, BEZ WAZELINIARSTWA I ODWDZIĘCZANIA SIĘ. Na nowych nikt nie dybie. Nowy też człowiek i MA PRAWO, A NAWET OBOWIĄZEK wrzucać DOBRE foty:)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:39:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroczku, myślisz, że nabierzesz kogoś na to, że mogła powstać nić porozumienia. Że to ja, wredny imperialista, zaprzepaściłem proces pokojowy rozpoczęty przez wielkiego i pokój miłującego przywódcę świata. Proroczku, nie ta epoka, nie ta retoryka.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:39:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak , czy siak daleka jeszcze droga do zmian . mi się już nie chce z rodzinką gadać . idę .
trochę kłamstw tu usłyszałem , ale to taka metoda - wiem. nie każdy się do niej ucieka . ale są ludzie i ludzie .

długa droga do zmian .
na dzień dzisiejszy przestrzegam przed zmianami , nawet tymi najmniejszymi .
wierzę ciągle , że mój głos będzie głosem większości .
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:39:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
shamanto, faktycznie tak może wyglądać, ale proszę, przeczytaj tę dyskusję jeszcze raz.
był zwrot do niezadowolonych użytkowników, nie administracji. mało tego, ta inicjatywa jest dowolna i każdy może się do niej odnieść. brzmi "nie oceniam, nie daję oceniać, chce pogadać"
a prorok nie wiadomo dlaczego chce to podkopać mowiąc np, że portal nie jest gotowy. nie chodzi o cały portal, chodzi o korzystanie z narzędzi portalowych przez te niezadowolone osoby...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:40:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak jak kwestia "obiektywizmu" jest łatwa do wyśmiania, tak kwestia "wazeliniarstwa" jest bezdyskusyjna
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:40:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No nie wiem @BETI ...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:42:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Shamanto uwierz :)
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:44:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyli co. Portal nagle odrodzi się jesli zamiast stawiania ocen będziemy pisać, że zdjęcie jest ładne?
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:45:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie, że jest brzydkie...
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:46:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok, kim ty jesteś żeby przestrzegać? Nawet teraz próbujesz kreować się na na wieszcza? Wernyhorą to ty nie będziesz. Wierzysz, że twój głos będzie głosem większości? Jakiej większości? twojej? Zachowujesz się jak marny polityk. Poczytaj sam siebie. Żal, żal kiedy się to czyta.
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:46:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
My tu o fotografii i plamach na portalu, a prorok tyka "rodzinki", nie pojmuję. Co ma do rzeczy owa "rodzinkowość"???? Czy uważasz może proroku, że piszę niemerytorycznie, że nie mam prawa głosu, bo ant_z się wypowiada????? To odniesienie jest takie....niskie.
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:46:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ładne to najgorsza obelga dla mnie
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2012-02-06 21:46:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
że jest brzydkie samanto, bo to jest bliższe prawdy. a prawda nas wyzwoli. :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | Strona 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa