fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
HUMOR
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-08-28 23:13:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4436056.html

:D
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-08-28 23:47:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To nie są jaja!... Autentyczne streszczenie jednego z plakatów, których pełno w tym tygodniu na stołecznych słupach ogłoszeniowych, o obchodach nadchodzącej rocznicy wybuchu II wojny:

1 września 2007, estrada w Parku Sowińskiego na Woli: Hip-Hop dla Weteranów... dalej nastepuje lista występujących zespołów...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-08-29 00:07:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a konkretnie to "Hip-Hop Kombatantom" :-D http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30816468
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-08-29 10:30:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najnowocześniejszy bank świata, super sejf. Właściciele
postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili
najlepszych złodziei świata z Francji, Stanów,
Niemiec i dwóch Polaków - znanych z tego, że ukradli księżyc.
Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na
Pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może
zabrać jego zawartość.
Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się.
Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie
zdążyli wyjąć.
Trzeci ruszają Niemcy. Światło się zapala - nic, nie udało się.
Kolej na Polaków - światło gaśnie, mija pół minuty,
właściciele próbują zapalić światło-nic, próbują po raz
kolejny- nic... Z mroku słychać tylko cichy szept...- *****
... Jarek, mamy tyle kasy, na ci jeszcze ta żarówka?
fotografia cyfrowa
c_pa
fotografia cyfrowa
2007-08-29 11:27:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus, swietne :DDD
fotografia cyfrowa
c_pa
fotografia cyfrowa
2007-08-29 11:33:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rollerskate (8091)

2007-08-26 23:15:28

Suuuper :DDD
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2007-08-29 15:52:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://img380.imageshack.us/img380/760/image001rp9.jpg
fotografia cyfrowa
watercool
fotografia cyfrowa
2007-08-29 21:25:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
- Baco, jak wygląda wasz dzień pracy? - Rano wyprowadzam owce na hale, wyciągam flaszkę i pije...
- Baco, ten wywiad będą czytać dzieci. Zamiast flaszka mówcie książka.
- Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyciągam książkę i czytam. W południe przychodzi Jędrek ze swoją książką i razem czytamy jego książkę. Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki, które czytamy do wieczora. Wieczorem idziemy do Franka i czytamy jego rękopisy.

Żona do męża, który chce zastrzelić jej kochanka:
- Bój się Boga! Co robisz?! Chcesz zastrzelić ojca swoich dzieci?!

Wraca do domu pijany mąż i po drodze uderza się głową o gałąź. Całe zdarzenie doprowadza go do szału i postanawia uciąć przeszkadzający element drzewa.
Wchodzi do domu i od progu krzyczy do żony:
- Gdzie piła?!
- Ja nie piła - odpowiada przestraszona żona.
- Gdzie piła??!! - mąż się co raz bardziej denerwuje
- U sąsiada.. - odpowiada żona z lękiem
- A dlaczego dała?
- ..bo piła

Pociągiem jada Polak, Rusek, Niemiec, Francuz i Matka ze swoja córką. Nagle ciemny tunel i słychać cmok(pocałunek) i uderzenie. NAgle wyjechali z tunelu a matka mówi sobie w myślach:
-Ale ja mam pożądną córkę ktoś ją pocałował a ona mu w morde dała...
A córka sobie myśli:
-Ale ja mam głupią matkę ktoś ją pocałował a ona go uderzyła...
Rusek mówi:
-Ale ja mam farta pocałowałem kogoś a w morde kto inny dostał!
Francuz:
-Ale ja mam pehca!!! Dość że ktoś mnie pocałował to jeszcze w morde dostałem!!!
A Polak:
-Wy się całujcie a ja i tak ruskiemu wpierdole!!!!


- Proszę księdza, wydaje mi się, że prowadzę dobre życie - spowiada się facet. - Nie piję, nie palę, nie chodze na dziewczyny. O 22. kładę się spać, wstaję o 6. W każdą niedzielę chodzę na mszę...
- Obawiam się synu, że się to zmieni, jak wyjdziesz z więzienia.
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2007-08-30 00:42:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chcecie zobaczyć coś 'śmiesznego' to otwórzcie notepad (nie microsoft word itp tylko notepad) i wpiszcie:
Bush hid the facts
następnie zapiszcie na pulpicie zamknijcie notpad, i otwórzcie zapisaną wersję, to działa tylko w win xp


W amerykańskim uniwersytecie stypendyści z Niemiec, Anglii i Polski dostali roczną pracę zaliczeniową. Po roku wzywa ich rektor.
- Trzy tomy dokumentów, sześćset stron ankiet – mówi Niemiec.
- Sześć skryptów z teorią, dwanaście tomów dokumentacji z ćwiczeń – Anglik.
Polak nic nie ma.
- Co jest? – pyta rektor.
- Głowa mnie wczoraj bolała...


Dyskoteka.
Młodzieniec z dziewczyną przetańczyli wiele numerków. W końcu sami wykonali numerek za miejscową remizą po wyjściu z dyskoteki.
Młodzieniec odprowadza dziewoję do domu i korzystając z okazji wślizguje się bezszelestnie do jej pokoju. Rano się budzą a dziewczyna z przestrachem zwraca się do młodzieńca:
- Słuchaj!!! Fajnie było, ale dzisiaj mam badania u ginekologa. Giertych dogadał się z katechetką i sprawdzają, kto jest dziewicą a kto nie! I co ja mam teraz zrobić?
Chłopak bez słowa wziął butelkę piwa, wyciągnął spod kapsla gumową uszczelkę i wsadził dziewoi - wiadomo gdzie i pocieszył ją, że wszystko będzie w porządku.
Poszła dziewczyna z matką na badania do ginekologa. Usiadła na krześle, rozłożyła nogi. Doktor popatrzył i zaniemówił.
- I co Panie doktorze? Dziewica, czy nie? - zapytała z troską w głosie matka.
- Nie, no... dziewica! Oczywiście dziewica! Hmmm... Ale pierwszy raz widzę, żeby tam zapisano termin przydatności do konsumpcji...


Na oddział chirurgiczny do ordynatora zgłasza się facet.
-Proszę mnie wykastrować.
-Jest pan tego pewien.
-Jak najbardziej.
Po operacji pacjent budzi się, widzi grono lekarskie zgromadzone przy łóżku i pyta się zaniepokojony:
-I co, operacja się udała?
-Przebiegła bez problemów, ale zastanawia nas dlaczego się pan zdecydował na tak drastyczne posunięcie.
-A wiecie, właśnie ożeniłem się z ortodoksyjną Żydówką.
-To może chciał się pan obrzezać!?
-A jak ja powiedziałem?
fotografia cyfrowa
watercool
fotografia cyfrowa
2007-08-30 13:03:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O nie...no niezłe to z notepadem....Sprawdziłem i działa o_O
nawet do xp się wkradli :P
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-08-31 00:14:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
- Jaka jest idealna kobieta?


























- Taka, której urodę w Photoshopie można tylko schrzanić.
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-08-31 08:48:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zając z niedźwiedziem łowią ryby, no i dziwnym trafem wyciągają złotą rybkę... No a rybka, jak to w bajkach i dowcipach, mówi: 'Chłopaki wypuśćcie mnie do wody, a spełnię wasze trzy życzenia...' Propozycja wydaje się atrakcyjna, więc rybka ląduje z pluskiem w wodzie i mówi 'No to słucham.. tylko pamiętajcie: macie TRZY życzenia na dwóch i musicie się jakoś podzielić; dobra, to który pierwszy?...' 'Ja, ja!...' wrzeszczy niedźwiedź, 'ja chcę, żeby wszystkie niedźwiedzie w całym naszym lesie to były samice, a ja - jedyny samiec wśród nich!...' 'Dobra misiu, masz to załatwione', rybka na to. 'No to drugie życzenie, słucham...' Miś wrzeszczy znów pierwszy 'teraz ja, teraz ja!... i chcę, żeby w ogóle na całym świecie żyły tylko samice niedźwiedzi, a jedyny samiec - to ja!...' 'No, niech będzie, jak chcesz...' mówi rybka 'ale ostatnie życzenie należy do zajączka...'. Zadowolony miś nie protestuje, a zając ze spokojem: 'A ja chcę, żeby miś był gejem...'
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-31 10:11:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehehe :)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-08-31 10:25:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zając podpatruje, jak miś w gawrze uprawia seks z innym misiem, również samcem. Na nieszczęście miś dostrzega intruza a znając jego zamiłowanie do plotek i zdolności do szybkiego przemieszczanai się po całym lesie, postanawia sprawie /czyli zajączkowi/ łeb ukręcić, zanim się wszystkie zwierzęta dowiedzą o jego skłonnościach. Zaczyna się pościg po całym lesie, zając jest szybszy, ale miś liczy na to, że go w końcu zmęczy. Wreszcie zając wybiega z lasu, przecina łąkę i... chlup!... do stawu. 'Dobrze jest...' myśli niedźwiedź, ale chcąc się upewnić wskakuje także do stawu i zaczyna na oślep macać dno, wreszcie natrafia na coś futrzastego i wyciąga... bobra. 'Ty, widziałeś zająca?!...' 'Widziałem...' odpowiada bóbr, 'Gdzie jest?!...' 'Utopił się, ty pedale!...'.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2007-08-31 10:28:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uprasza się o niepowtarzanie już kiedyś wpisanych tu dowcipów. '-)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-08-31 10:33:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to funkcja 'search' jest niezbędna - jak sprawdzić inaczej?... czytać tyle stron?... a kiedy zdjęcia?... ;))) może jednak nie wszyscy pamiętają ;-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-31 10:40:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Search by sie przaydal chocby w przeszukiwaniu jakiegos tematu, ktory moze byl. Nie tylko do dowcipow.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2007-08-31 10:44:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uncle i Svolken - fajnie, ze znowu ktoś o tym pisze.
Temat był poruszany wielokrotnie (można sprawdzić w wyszukiwarce ;-)), ale bez skutku :-((
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-09-04 14:19:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://i13.tinypic.com/4p2kysn.jpg
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-04 14:21:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buhahaha ;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-09-04 14:28:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taaaa.....kiedys byla slynna sprawa na cala Polske :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-09-04 15:32:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
schranzee - Ty łobuzie!!!! ;D
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-09-04 15:33:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co!, co! ;D)))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-09-04 15:35:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Teraz znowu muszę być grzeczny i kulturalny....;)
fotografia cyfrowa
watercool
fotografia cyfrowa
2007-09-04 22:52:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
– Stirlitz, ile jest dwa razy dwa? – zapytał Müller.
Stirlitz wiedział, wiedział również, że Müller też wie, ale nie wiedział, czy Centrala wiedziała, więc musiał milczeć.

Stirlitz w Rosji pozostawił żonę, ale pisuje do niej listy. Na wszelki wypadek pisze lewą ręką i po francusku. Na wszelki wypadek ich nie wysyła.

Stirlitz był pijany. Siedział przy stole w radzieckim mundurze, w spiczastej czapce „budionnówce” i w ciepłych walonkach. Na stole stała butelka wódki, leżał kawał słoniny i kiszone ogórki. Stirlitz śpiewał rosyjskie pieśni. Naprzeciwko, z opuszczoną głową, siedział Müller i w zamyśleniu spoglądał na Stirlitza. Tego dnia Stirlitz był tak bliski dekonspiracji, jak jeszcze nigdy przedtem...

Pod dom Stirlitza podjechał samochód, z którego wyskoczyło trzech gestapowców i zaczęło głośno dobijać się do drzwi.
– Nikogo nie ma w domu – zawołał do nich z okna Stirlitz.
Gestapowcy wsiedli do samochodu i odjechali. W ten sposób Stirlitz wodził za nos Gestapo już piąty miesiąc.

Stirlitz zaatakował znienacka. Znienacko bronił się tak, jak umiał. A Umiał to też był nie lada zawodnik.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | Strona 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa