fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
HUMOR
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-18 20:53:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
filozofia pis. zajrzyjcie koniecznie ;) płakałem...

http://www.youtube.com/watch?v=F_Oxtn000L8
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-18 21:02:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
- Halo ?
- Cześć maleńka, tu tatuś, daj mi mamusie
- tatusiu, mamusia jest na górze w sypialni z wujkiem Frankiem
po dłuższej chwili milczenia:
- ależ córeczko, nie masz żadnego wujka Franka !
- nieprawda ! mam ! i jest teraz z mamusia w sypialni !
- Ok, no cóż....posłuchaj uważnie, chce żebyś coś dla mnie zrobiła. Dobrze?
- dobrze tatusiu
- to idź na gore do sypialni, zapukaj do drzwi i powiedz, ze tata właśnie parkuje przed domem...
... kilka minut później :
- już zrobiłam
- i co się stało ?
- mama bardzo się przestraszyła, wyskoczyła z łóżka bez ubrania i zaczęła biegać po pokoju i krzyczeć, a potem potknęła się o dywan i wypadła przez okno i leży nieżywa.
- Boże, a wujek Franek ?
- on tez wyskoczył z łóżka bez ubrania i krzyczał i w końcu wyskoczył przez okno, to z drugiej strony i wskoczył do basenu. Ale tatusiu, tam nie było wody, miałeś napełnić go w zeszłym tygodniu i zapomniałeś. No i wujek upadł na dno i tez jest nieżywy.
...baaardzo długa chwila ciszy, aż wreszcie :
- hm mmm, basen mówisz ? a czy to numer 555-67-89 ?


Idzie zając lasem i wrzeszczy:
- Przeleciałem lwicę!...
Spotyka wilka:
- Zając, zamknij pysk, chcesz żeby lew usłyszał? Poza tym i tak ci nikt nie uwierzy.
Zając wzruszył ramionami i drze pysk dalej.
- Przeleciałem lwicę! przeleciałem lwicę!
Spotyka niedźwiedzia:
- Zając, zamknij się bo lew usłyszy, i wszyscy będziemy mieli przerąbane, jak sie wkurzy! A i tak nikt Ci nie uwierzy.
Zając idzie dalej i drze się:
- Przeleciałem lwicę! Przeleciałem lwicę!Przeleciałem lwi...
Nagle zobaczył lwa. Ten wkurzony ruszył za zającem, goni go, goni. Zając wskoczył w wydrążony stary pień. Lew skoczył za nim, ale utknął. Utknął tak, ze tylko tyłek mu wystaje, łeb jest w środku. Zając stanął, podszedł z tylu do lwa,rozejrzał się w koło, rozpina rozporek i mówi:
- W to, to już k****a nikt mi nie uwierzy!



Do miasteczka liczącego 500 mieszkańców przyjechał zamachowiec na swojej czerwonej motorynce, zostawił bombę i uciekł. Zostało 100 mieszkańców. Kolejnego dnia ten sam zamachowiec na tej samej motorynce rzucił granat w tłum ludzi. Zostało 10 mieszkańców. I znowu ostatniego dnia przyjechał ten sam zamachowiec na tej samej czerwonej motorynce, strzelił z bazooki, został jeden mieszkaniec. Gość się wkurzył siadł na swoją zieloną motorynkę, dogonił gościa i zabił zamachowca.
Jaki z tego morał?
Zielone motorynki są szybsze od czerwonych.



Rok 1410, przeddzień Bitwy pod Grunwaldem. Obóz Polaków. Wszyscy śruba jak okręt. Ledwo łażą, pod każdym drzewem hafty, biba na maxa. Jagiełło leży orzygany w namiocie pierwszy odjechał bo ma słaby łeb. Obóz Niemców; jeszcze gorzej. Zaczęli już od rana, wszyscy wygięci, nawet konie się uwaliły, jeden koń drugiemu wkłada kopyto do paszczy, żeby się wyrzygał, rycerze łażą, naparzają się na niby mieczami; ogólny gnój! Na drugi dzień Ulrich się budzi, łeb go napier..., kac wielki, chwyta się za głowę i woła giermka:
Te, słuchaj gościu; pójdziesz do Jagiełły; tam za ten pagórek, dasz mu te
dwa miecze i powiesz mu, że my wczoraj z chłopakami pochlali, mnie łeb
napier**** i w ogóle że dzisiaj nie da rady! Powiedz że może jutro się
zetrzemy czy jak? ok.?
Okej! Giermek wziął miecze pod pachę i idzie wężykiem do Jagiełły; trochę
się potyka i czka, bo se rano klina wziął i go trzyma fest jeszcze.
Przyszedł do Władzia i mówi:
Dobry! Ja tam nie wiem, ale szef mnie tutaj przysłał i kazał dać te dwa
miecze - wbił zamaszyście w glebę miecze - i kazał powiedzieć że u nas
wczoraj była impreza i dzisiaj nie da rady, może jutro!
Nie, no wszystko ok., my tam z chłopakami też nielicho wczoraj
zabalowaliśmy, naprawdę nie ma sprawy - ale materaca gościu to mi nie
musiałeś przebić...



Studentom kilku uczelni polecono nauczyć się na pamięć książki telefonicznej, a potem zbadano ich reakcje na to polecenie, i tak:
Studenci uniwerku zapytali: "Po jaką cholerę?"
Studenci politechniki zaczęli robić ściągi, a studenci Akademii Medycznej zapytali tylko, na kiedy...


Egzamin z medycyny z rozpoznawania narządów. Na stole przed egzaminatorami skrzynka z otworem na rękę. W niej narządy do rozpoznawania. Wchodzi pierwszy student, wkłada rękę, rozpoznaje nerkę, wyjmuje ja, dostaje 5, wychodzi. Wchodzi drugi, grzebie, grzebie, w końcu rozpoznaje serce, wyjmuje, dostaje 5, wychodzi. Wchodzi trzeci, grzebie, grzebie, nie może nic rozpoznać, w końcu mówi:
- Kiełbasa!
- Panie jaka kiełbasa, czyś pan zwariował?!
- No przecież mowie, że kiełbasa.
- Proszę wyjąc.
Student wyjmuje ze skrzynki kiełbasę. Zakłopotani egzaminatorzy postanawiają da mu w końcu 5, student wychodzi, po czym jeden egzaminator mówi do drugiego:
- Panie docencie, czym myśmy wczoraj ta wódkę zagryzali?!
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-10-18 21:13:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miguel - dzięki za fajna porcję, tak czułem, że piwo należy odstawić przy czytaniu... ;)))

Teraz ja sobie pozwolę podesłać link. Znany aktor amerykański Dean Martin w swoim programie podejmuje doskonałego komika, Fostera Brooksa, którego specjalnością są role pijaków... przy tym skeczu można się posikać...

http://www.youtube.com/watch?v=n8L-ZZSc8JU
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-18 21:18:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no cóż... staram się ;D
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2007-10-19 08:58:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zalozenie butów - 30 sek
spacer do lokalu wyborczego - 600 sek
oddanie glosu - 120 sek
ujrzenie miny ............. po wyborach - BEZCENNE
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-10-19 10:01:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bialoruscy neurolodzy odkryli nerw laczacy oko bezposrednio z dupą. Kiedy ukluli pacjenta igla w dupe, w jego oku pojawila sie lza. Kiedy wbili te sama igle w oko, pacjent sie zesral.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-10-19 14:46:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
there are only 10 types of people,
those who understand binary, and those who don't.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-10-19 14:52:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazow± rękawiczkę, wkłada palce. Zwykłe badanie. Nagle dzwoni telefon.
Lekarz jedn± ręka odbiera, a jako że czas to pieni±dz drug± kontynuuje
badanie:
- Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mie¶cie.
- Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać.
- A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca.
- Z dworca to pojedziesz prosto, póĽniej w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jeste¶ u mnie...
Na to pacjentka:
- Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-10-19 15:12:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dedykacja dla wszystkich ktorzy chca skasowac swoje konto na obiektywnych

http://fs01n1.sendspace.com/dl/e347d2fc03a70806b5dd1cbf74725d90/4717773f1b82ee89/0jcv3i/vacio%20blues.mp3

osobiscie, ode mnie... od piotrarodzocha


p.s. nie liczcie na solo na zlocie :D
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-19 15:13:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A kiedy zlocik? Jaki zlock? Gdzie zlocik?
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-10-19 15:17:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
canis.art.pl ->

09.10.2007
Achmed the Dead Terrorist... - obsmialem sie serdecznie :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-10-19 15:18:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E tam, widze, ze juz bylo :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-10-19 15:18:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no spoko ale mi ukryli watek :P :) i nie moge sie dalej promowac
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-10-19 15:28:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
??? Wchodzę na HUMOR - a tu taki dowcip. :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-10-19 15:30:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lo l;Dq
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-19 17:02:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lekcja ekonomii: http://www.youtube.com/watch?v=jeErilHRQ0M
fotografia cyfrowa
watercool
fotografia cyfrowa
2007-10-19 21:03:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.youtube.com/watch?v=AU2rNcfQK0A
"-Ot i kretyn, chociaż ma trzy fakultety..."
:)
fotografia cyfrowa
watercool
fotografia cyfrowa
2007-10-20 00:53:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://pl.youtube.com/watch?v=3eZBevXohCI :D
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-10-22 08:05:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://pl.youtube.com/watch?v=saqI3tjHzCU
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-10-22 11:05:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no nie wiem, czy to p... naszych matek, żon i sióstr jest takie śmieszne :-o
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-10-22 11:19:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To akurat srednio smieszne....
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-10-22 11:21:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://pl.youtube.com/watch?v=KWP0xLkmS0g haha to za to bardzo ;)
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2007-10-22 13:17:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podobno autentyczny tekst rozesłany przez kierownika w jednej z dużych polskich firm, gdzie pracuje masa normalnych chłopów, co sobie lubią poszaleć... jak my.

Drodzy Koledzy!
W związku z bardzo bliskim już szkoleniem w Rowach, czuję się w obowiązku podjąć kolejny raz tą syzyfową pracę i zaapelować do Waszego człowieczeństwa, resztek instynktu samozachowawczego i sumienia (trudny wyraz, zjawisko sumienia nie jest wśród Was powszechne, wiem). Jak wiecie szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów sprzedaży ze wszystkich spółek grupy A*****R.

Znaczy to, że oprócz nas będą tam również normalni ludzie. Dlatego proszę o przestrzeganie paru zasad, które pozwolą nam przebrnąć jakoś przez ten kolejny ciężki życiowy egzamin:

* nie awanturujemy się zaraz po przyjeździe o warunki zakwaterowania czy miejsce przy stole. Delikatnie zwracamy uwagę osobom odpowiedzialnym za zaistniałą sytuację i grzecznie proponujemy zmianę.
* nie upijamy się do nieprzytomności.
* nie wolno w żadnym wypadku publicznie bić lub lżyć Jarka W.
* nie przewracamy stołów, krzeseł i ław.
* nie zasypiamy na krześle, ławce, fotelu ani na stole w trakcie trwania szkolenia cy integracji. Zakaz te dotyczy również pleneru. Pilnujemy sie nawzajem i jak kogoś ogarnie słabość grzecznie, spokojnie i dyskretnie ewakuujemy kolegę na z góry upatrzone pozycje.
* nie używamy cały czas wyrazów wulgarnych (np. zamiast powiedzieć "k..a czy masz jeszcze te w dupę jebane papierosy, bo mi właśnie k..a wyszły do ch..a zaje...ego" można powiedzieć "czy mógłbyś mnie poczęstować papierosem albo zamiast powiedzieć "do ch..a! Widziałeś tę su..ę z..., na pewno wali się jak dzika, o ja pier..." można powiedzieć "widziałeś jaka fajna dziewczyna przyjechała z firmy..."
* nie bijemy sie między sobą, a ewentualne kłótnie należy przeprowadzać cicho i nie wołać nikogo na arbitra.
* nie ryczymy jak dzikie zwierzęta.
* nie wycieramy podłogi kolegami z pracy ani ze spółek.
* nie pytamy kolegów, którzy mówią rzeczy, które WYDAJĄ się nam absolutnie bezsensowne "głupi się robisz?"
* nie opowiadamy nikomu głupot i nie zanudzamy opowieściami o naszych pijackich bądź seksualnych osiągnięciach.
* z Zarządem rozmawiamy TYLKO na trzeźwo!!! Staramy się podczas rozmowy nie opowiadać głupot o naszych niesłychanych możliwościach, umiejętnościach i osiągnięciach- przyszłych jak i minionych. W żadnym wypadku nie roztaczamy przed Zarządem wizji pojemności rynku w poszczególnych grupach asortymentowych. Podczas rozmowy nie należy trzymać rąk w kieszeniach, palić i wydmuchiwać dymu prosto w twarz rozmówcy, ani drapać się po genitaliach (ani swoich ani cudzych). Nie należy również obejmować rozmówcy ramieniem. Pamiętamy, że Członek Zarządu naszej firmy nie jest "luźnym spoko ziomem".
* w żadnym wypadku nie kiwamy ręką na Członka Zarządu Naszej Firmy.
* nie zmieniamy, klnąc na czym świat stoi, regulaminu gier i konkursów przygotowanych dla nas przez pracowników firmy szkolącej.
* jeżeli któryś z uczestników szkolenia nie będzie chciał pić każdej kolejki, nie ryczymy na całą salę "nie chlasz? - to po ch..j żeś tu przyjechał"
* nie gwiżdżemy na obsługę, nie domagamy się gromkim głosem wódy,żarcia czy usługi seksualnej.
* nie wolno uniemożliwiać wejścia/ wyjścia z zajmowanego wspólnie z kolegami domku/ pokoju poprzez odbywanie tam długotrwałego stosunku płciowego.
* nie wolno oddawać moczu do umywalek ani pojemników na śmieci. Można to uczynić do klozetu lub pisuaru.
* jeżeli w trakcie zabawy ktoś wyłączy prąd, bo już najwyższy czas iść spać, należy jak najszybciej podać mi szklankę zimnej wody.
* przed pytaniem "czy jest tu coś do wypier..nia?", przed wykonaniem "tąpnięcia w Bytomiu" bądź "pionizacji" sprawdzamy, czy jesteśmy we właściwym domku/pkoju. Nie wyłamujemy drzwi wejściowych do w/w obiektów "bo tam na pewno się schował!"
* szkody powstałe podczas kretyńskich, pijackich wybryków będą pokrywane z Waszego uposażenia, bez dyskusji.
* będąc pod silnym wpływem alkoholu nie przechadzamy się środkiem ośrodka wczasowego i nie informujemy całego otoczenia, że jest luźno,
* chcąc odbić partnerkę w tańcu ( o ile dojdzie do zabawy tanecznej) nie przypalamy nikogo papierosem ani nie odpychamy jak chłopca.
* to nieprawda, że wszystkie kobiety, które będą na szkoleniu mają ochotę pobzykać się z Wami i nie należy również wygłaszać komentarzy w stylu: "ku..a! Tą to bym je..ł..."
* zabraniam łażenia i robienia setek zdjęć w trakcie szkolenia i integracji. W szczególności zakaz ten dotyczy Sebastiana. Jemu nie wolno dotykać aparatu w ogóle!
* nie odbywamy długotrwałych i głośnych stosunków płciowych w pomieszczeniu, w którym przebywają jeszcze inne, postronne osoby, które pragną odpocząć.
* nie obrażamy się wzajemnie i nie snujemy głupawych opowieści o rezultatach nieudanych eksperymentów niemieckich na ludności polskiej.
* przed rozpoczęciem darcia mordy z treścią, która ma zachęcić napotkaną kobietę do natychmiastowego odbycia stosunku płciowego należy się rozejrzeć i oszacować audytorium. Naprawdę nie wszyscy mają ochotę tego słuchać.
Zdaję sobie sprawę z faktu, iż powyżej podjęte sprawy nie wyczerpują bardzo szerokiego wachlarza Waszych możliwości. Jednakże jeżeli narobicie sobie i mi wstydu, i zaprezentujemy się w obliczu koleżanek i kolegów z grupy A*****R, nie jako zgrany kolektyw sympatycznych ludzi, lecz jako banda wyzutych z resztek człowieczeństwa, zezwierzęconych skurwy..ów i pijaków to długo nie będzie żadnego wyjazdowego szkolenia.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-10-22 13:31:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tota - niezłe ;-))))
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2007-10-22 13:32:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

http://www.grzegorzkarpinski.pl/gra/

i jeszcze jedno, wprawdzie juz musztarda po obiedzie... :-)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | Strona 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa