fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
HUMOR
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-25 19:01:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już się lituję i nic dziś nie piszę ;)
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-10-25 22:50:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:DD
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-10-26 19:09:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolega znalazł, ja zacytuję:

"Z trochę innej beczki...

Miłościwie nam (jeszcze) panujący PiS tak był pewny zwycięstwa w wyborach, że wydrukował plakaty "Polska na dobrej drodze"i założył stronę www.polskanadobrejdrodze.pl. Plakatymożna było ostatnio zobaczyć i niewiele osób wiedziało o co w tym wszystkim chodzi.
Jako człowiek ciekawski z natury wlazłem na tą stronę. Na stronie oprócz samochwalstwa PiS n/t zdobyczy gospodarczych, polityki zagranicznej, autostrad, walki z bezrobociem etc. etc. etc. był link do wyrażenia poparcia. Wszedłem. Wpisałem się: "Od wyborów Polska rzeczywiście jest na dobrej drodze." Nic zdrożnego i całkowicie zgodne z linią plakatów opublikowanych przez PiS ostatecznie PO wyborach. Mój wPiS nie został opublikowany do tej pory (od około 5 godzin). Ale mniejsza z tym. Może pomyśleli, ze za chwalenie będę chciał jakąś kaskę... A ja chociaż raz chciałem się zgodzić z linią PiS...

Przy okazji znalazłem ciekawe wpisy:
Cytat:
nic Sie nie stalo, w nastePnych wyborach wygracIE! jestesmy z wami na dobRe i na zle. cala roDzinA na was gLosowAla.cześĆ
Mirek z Wrocławia (26.10.2007, 14:07)
Duże literki wyróżnione przez Mirka z Wrocławia...

i drugi, który wyraźnie powstał pod wpływem ostatniej afery z Dziennikiem i Tomaszem Lisem:
Cytat:
Stanowczo popieram
Prawo i Sprawiedliwość
i mam nadzieję, że
ewidentne kłamstwa
regularnie wygłaszane przez
działaczy platformy
absolutnie skompromitują
liberalną wizję Polski, tak
abyśmy następne wybory
jednoznacznie zwyciężyli!
Czasem trzeba zacisnąć zęby
i przetrwać ciężkie chwile, aż
elektorat PO zrozumie swój błąd.
Marek z Waszyngtonu (26.10.2007)

od wczoraj steganografia pierwszoliterowa wróciła do łask. Moderator powinien o tym wiedzieć. Nie sprawdził się. I to w organizacji, z której wywodzi się najlepszy śledczy IV RP Mariusz K."

hihihihi
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-10-26 19:13:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jeszcze to:

Popieram! Na pewno wrocimy z tarcza
i nie bedzie to tak dlugo! Nie wierze ze PO
swoimi klamstwami utrzyma sie u wladzy.
Cztery lata? Na pewno nie! wkrotce wrocimy
i wtedy przypomnimy prawdziwym Polakom ze
u nas nie trzeba klamac, korumpowac, krasc
lecz mozna byc dumnym z bycia madrym
elektoratem!
lis (26.10.2007, 16:45)

hyhyhy
fotografia cyfrowa
pietro77
fotografia cyfrowa
2007-10-26 21:21:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobre ;-)
pzdr
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2007-10-26 23:23:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://pl.youtube.com/watch?v=2cndnm8RhEM na zdrowie!!!
fotografia cyfrowa
uzdrowiony
fotografia cyfrowa
2007-10-28 16:52:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://plfoto.com/1198952/zdjecie.html
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-28 17:49:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma sie co smiac. Facet ma fantastyczne pf :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-10-28 18:11:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.prosoundweb.com/fun/Photofun/73-say-folowers.shtml

;]
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-10-28 19:44:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam cos kolo 250 kontaktow na gg... i cos mi fiksuje... kasuje samo numery itp itd... tez tak macie?
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2007-10-29 20:57:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Droga Matulu, Drogi Tatku!

Dobrze mi tu. Mam nadzieję, że Wy, wujek Józek, ciotka Lusia, wujek Antoś, ciotka Hela, wujek Franek, ciotka Basia, wujek Rysiek oraz
Heniek, Stefan, Garbaty Bronek, Mańcia, Rózia, Kachna, Stefa, Wandzia ze swoim Zenkiem i mój Zdzisiek też zdrowi.

Powiedzcie wszystkim, że to całe wojsko to super sprawa. Nasze Rokicice Górne się nie umywajo. Niech szybko przyjeżdżajo i się zapisujo, póki
som jeszcze wolne miejsca. Najpierw było mi troche głupio, bo trza się w wyrku do 6-tej wylegiwać, że aż nieprzyzwoicie człowiekowi... Żadnych
bydląt karmić, doić, gnoju wywozić, ognia w piecu rozpalać... Powiedzcie Heńkowi i Stafanowi, że trza tylko swoje łóżko zaścielić ( można się
przyzwyczaić ) i parę rzeczy przed śniadaniem wypolerować. Wszystkie facety muszo się tu codziennie golić, co nie jest jednak takie straszne,
bo -uwaga- jest ciepła woda. Zawsze i o każdy porze!

Powiedzcie mojemu Zdziśkowi, że jedynie śniadania dajo tu trochę śmieszne, nazywajo je europejskim. Oj cinko się musi w tej Europie
prząść, cinko... Jedno jajeczko, parę plasterków szynki i serka. Do tego jakieś ziarenka, co to by ich nawet nasze kury nie ruszyły, z mlikiem. Żadnych kartofli, słoniny, ani nawet zacierki na mliku! Na szczęście chleba można brać ile dusza zapragnie.( Koledzy przezywajo mnie od tego Bochenek...) Na obiad
to już nie ma problemów. Co prowda porcje jak dle dzieci w przedszkolu, ale miastowe to albo mało jedzo, albo mięsa wcale nie tkną... Chore to
jakieś czy co..? Tak więc wszystko czego nie zjedzo przynoszą do mnie i jest dobrze.
Te miastowe to w ogóle dziwne jakieś som...Biegać to to nie potrafi. Bić się też nie... Mamy tu takie biegi z ekwipunkiem. No tak jak u nas co
ranek, ino nie z wiadrami. Krótkie takie. Jak z naszy remizy do kościoła w Rokicicach Dolnych. Po dobiegnięciu na miejsce to miastowe tylko gały
wybałuszajo i dyszo jak parowozy. Nie wiadomo dlaczego ale wymiotujo przy tym, i to czasami z krwią. Po 5-ciu kilometrach i to jeszcze w
maskach ochronnych! A potem to trzeba ich z powrotem do koszar ciężarówkami zawozić, bo się już do niczego nie nadajo. Na ćwiczeniach z
walki wręcz to lekko takiego ściśniesz ...i już ręka złamana! To pewnie z ty kawy co ją litrami chlejo, i przez to mięso, co go to nie jedzo...!
Najsilniejszy jest u nas taki Kozłowski z Rembowic koło Gałdowa, potem ja. No, ale un ma 2 metry i pewnie ze 120 kg, a ja 1,66 m i chyba z 72
kg...bo trochę mi się łostatnio od tego wojskowego jedzenia przytyło..

A teraz uwaga, będzie najśmieszniejsze! Koniecznie powiedzcie o tym wujkowi Ryśkowi, Garbatemu Bronkowi i mojemu Zdziśkowi. Mam już pierwsze
odznaczenie za strzelanie!!! A tak mówiąc szczerze, to nie wiem za co...
Ten czarny łeb na tej ich tarczy wielki jak u byka. I wcale się nie rusza jak te nasze dziki i zające. Ani nikt nie strzela do ciebie nazad,
jak to u nas bracia Bylakowie, z tych ichniejszych dubeltówek. Naboje - marzenie...i w dodatku nie trzeba ich samemu robić! Wystarczy wziąć te
ich nowiutkie giwery, załadować, i każdy co nie ślepy trafia bez celowania!

Nasz kapral to podobny do naszej belferki Gorcowej z Rokicic. Gada, wrzeszczy, denerwuje się, a i tak nie wiadomo o co mu chodzi. Trochę się
z początku na mnie zawziął i kazał biegać w samym podkoszulku, w deszczu, po placu apelowym. Dostał jednak raz ode mnie szklankę tego
samogonu od wujka Franka i go o mało szlag nie trafił. Ganiał potem cały czerwony na pysku po tym samym placu, a potem przez pół dnia nie
wychodził z kibla. Kazał mi następnego dnia rano butelkę tego frankowego samogonu do samego dna wypić. Na raz. No i co? I nic! Normalny samogon,
taki jaki znam od dziecka. Kapral znowu wybałuszył gały, a tera ciągle gapi się na mnie podejrzliwie, ale mam już święty spokój.

Powiedzcie wszystkim, że to całe wojsko to super sprawa. Niech szybko przyjeżdżają i się zapisują, póki są jeszcze wolne miejsca.
Całuję Was wszystkich mocno ( a szczególnie mojego Zdziśka )
Wasza córka Marysia
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-10-29 22:19:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
LOL!!!!!!! hehehehehe
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-10-30 12:25:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wnuczek wraca do domu i pyta babci: Babciu widziałaś może moje pigułki z napisem LSD?
Babcia na to: Olać pigułki! Widziałeś tego smoka w kuchni?!
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-10-30 21:11:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
było psze Pani (:
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-10-31 00:10:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i owszem, było
ale nie rozumiem, dlaczego w kuchni ??? ja go spotykam w kotłowni !!!
fotografia cyfrowa
watercool
fotografia cyfrowa
2007-10-31 20:12:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szef TVN24 do dziennikarzy: Kochani, przez dwa lata waliliśmy w obóz rządzący. Tak dalej byc nie może. Jesteśmy telewizją niezależną i to zobowiązuje. Teraz będziemy kopać w opozycję.
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-31 20:18:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na uczelni medycznej w dawnym ZSRR student zdaje egzamin końcowy. Egzaminator pokazuje mu szkielet i pyta:
- Czyj jest to szkielet?
Student się zastanawia:
- Pies czy wilk?
- To szkielet psa - odpowiada.
- Dobrze, a ten?
Student myśli:
- Krowa albo żubr? Eee, skąd by mieli szkielet żubra?
- To szkielet krowy - odpowiada.
- Dobrze, no i ostatni szkielet.
- Choroba, człowiek albo małpa - zastanawia się student. - Chyba człowiek, ale pewien nie jestem.
- No słucham? - Ponagla egzaminator.
- Kurcze jak powiem człowiek a to będzie małpa to się zbłaźnię - zastanawia się nadal student.
Denerwujący się egzaminator podpowiada:
- No, o czym uczyliście się przez pięć lat?
Zdumiony student:
- Niemożliwe!!! Lenin???

Zakonnica ucząca dzieci w szkole religii zadała im pytanie: Kiedy człowiek umiera i idzie do nieba, to, która część ciała idzie najpierw?
Mała Ania podnosi rękę i mówi:
- Wydaje mi się ze to będą ręce.
- Dlaczego uważasz, że to są ręce - docieka zakonnica.
- No, bo jak człowiek się modli to trzyma ręce złączone i wyciągnięte przed sobą i Pan Bóg bierze tak te ręce i dlatego uważam ze to ręce idą pierwsze.
- Wspaniała odpowiedź - chwali ja zakonnica.
W tym momencie zgłasza się mały Jasio.
- Siostro wydaje mi się, że to będą nogi.
Zakonnica spojrzała na Jasia z najdziwniejszym wyrazem twarzy, jaki umiała zrobić i pyta:
- Jasiu powiedz nam, dlaczego tak uważasz.
- Bo ostatnio jak wszedłem do sypialni rodziców w nocy, mama miała nogi w górze i krzyczała: Boże, dochodzę! , i gdyby tata jej nie przyszpilił, to byśmy ją stracili, biedaczkę.

Pan Bóg rozdawał długość życia... Na początku przyszedł człowiek. Bóg dał mu 20 lat. Człowiek oczywiście się obruszył, co tak mało, on chce więcej, ale Bóg był nieugięty. Następnie przyszedł koń. Bóg dał mu 40 lat. Na to koń: Boże, na co mi 40 lat? Ciągle haruję w pocie czoła, nie mam chwili wytchnienia... daj mi 20 lat, a resztę dołóż człowiekowi. Bóg chwilę pomyślał i dodał człowiekowi 20 lat... Następnie przyszła krowa. Bóg dał jej 40 lat. Na to krowa: Boże, nie znasz mojego losu? Ciągle tylko mnie gnają na pastwisko i doją mleko. Skróć mi cierpienie do 20 lat, a resztę dołóż człowiekowi. Bóg ponownie przychylił się do prośby i dodał kolejne 20 lat człowiekowi. Następnie był pies. Bóg także chciał mu dać 40 lat, ale słysząc narzekania psa, jak to on ma źle, w budzie zimno, mało karmią... dał mu 20 lat a pozostałe dodał człowiekowi. I tak: Przez pierwsze 20 lat człowiek żyje jak człowiek Przez następne 20(20-40) haruje jak koń Następnie(40-60) doją go jak krowę I w końcu 60-80 jest niepotrzebny jak pies...

Rozmawia dwóch mnichów, młody ze starszym na temat zbiorów znajdujących się w tamtejszej bibliotece.
- Mistrzu, wybacz, że pytam, ale co by się stało gdyby mnich przepisujący księgi się pomylił i jakieś zdanie przepisał błędnie?
- Nie, to niemożliwe, nikt się nie myli.
- No, ale jakby się ktoś pomylił, to co by się stało?
- Mówię ci, że nikt się nie myli, znasz tekst biblii na pamięć? Przyniosę ci jedna z pierwszych kopii i zobaczysz, że nic, a nic nie odbiega od tej z której i ty się uczyłeś...
- Mnich poszedł po ów tekst i nie ma go godzinę, dwie, trzy... w końcu młody mnich zniecierpliwił się i poszedł szukać mistrza. Znalazł go w bibliotece siedzącego nad dwoma tekstami biblii (jeden z którego się wszyscy uczyli, a drugi ten jeden z pierwszych kopii najbliższych oryginałowi) i płacze...
- Mistrzu co się stało?!?
- W pierwszym tekście jest napisane będziesz żył w celi bracie, a w kolejnych kopiach będziesz żył w celibacie...

Dlaczego ksiądz powinien zawsze brać prysznic w szortach?
Żeby nie spoglądać z góry na bezrobotnego ;)



Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska

Poniedziałek
Donald Tusk wyczarterował 10 tys. jumbojetów. Trzy miliony Polaków
wraca do kraju.

Wtorek
Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa
Donald Tusk obniżył podatki - od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą
1 proc., jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia -
pielęgniarka zarabia średnio 5 890 zł netto, a lekarz 25 630 zł netto.
Nauczyciele zarabiają od środy 8 300 zł netto, a urzędnicy 6 250.
Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec,
Francji i Irlandii, by podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie -
UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy
zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie
transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2 500 kilometrów autostrad 840 pływalni
i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz - nowa minister
infrastruktury - przecięła 6 000 wstęg w ciągu 18 godzin

Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tys. na głowę. Ponadto wprowadził
poszóstne becikowe i ulgę na dziecko - bez kozery - pińcet tysięcy.

Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dni Donald Tusk odpoczął.



a macie ;)
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2007-10-31 23:03:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bajka o długopisie
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Długopis nie rządził
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-10-31 23:04:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widziałeś kiedyś rannego misia-pisia?
to uważaj... :PP
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-11-01 02:32:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
WOMAN'S POEM

Before I lay me down to sleep,
I pray for a man, who's not a creep,
One who's handsome, smart and strong.
One who loves to listen long,
One who thinks before he speaks,
One who'll call, not wait for weeks.
I pray he's gainfully employed,
When I spend his cash, won't be annoyed.
Pulls out my chair and opens my door,
Massages my back and begs to do more.
Oh! Send me a man, who'll make love to my mind,
Knows what to answer to 'how big is my behind?'
I pray that this man will love me to no end,
And always be my very best friend.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MAN'S POEM

I pray for a deaf-mute nymphomaniac with huge tits
who owns a liquor store and a golf course.
This doesn't rhyme and I don't give a shit.
fotografia cyfrowa
mr_sepia
fotografia cyfrowa
2007-11-01 02:59:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oza - usmialem sie jak norka! swietne! swietne! :-)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-11-01 08:11:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To jest po prostu ŚWIETNE!!!
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-11-01 08:57:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oto dowód, że nie trzeba dużo mówić, by być szczęsliwym... :o)
fotografia cyfrowa
BlueDun
fotografia cyfrowa
2007-11-01 09:01:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza nono :) , pochwal sie jeszcze może niemieckim ( lepiej rozumiem ) , ciekawe , na portalach angielskich dla oryginalności piszesz po polsku ?
bardzo ciekawa promocja :) ale oczywiście podziwiam , elokwencję , w końcu polszczyzna to taki mierny język, a swoją drogą to mili "anglicy "już zaciągacie , jak polonia 20 letnia buahaha .
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-11-01 13:25:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BlueDun - myslisz, ze powinnam to przetlumaczyc? Mysle, ze stracilo by na zabawnosci....

hej skumajcie to - niech mi ktos powie jak to dziala!!! http://www.milaadesign.com/wizardy.html
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | Strona 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa