fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
HUMOR
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-12-28 17:27:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mialem dylemat w jakim dziale to umieścić (Warsztat czy Humor) ale uznałem, że to sympatyczniejsze miejsce (fotografowie komercyjni, a szczególnie weselni pewnikiem za to przymrużenie oka się na mnie obrażą :)) Winny jest mój uśmiech na twarzy (choć jest tez duża sympatia do efektu takiego naświetlenia)
Nic, daję tutaj :) najwyżej Adminus Inviziblus to przeniesie (lub skasuje)

http://pl.youtube.com/watch?v=pea5e2Z5gyE&eurl=http://strobist.blogspot.com/2008/12/martin-boland-makes-splash.html
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-12-28 17:39:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobre :-D
fotografia cyfrowa
zoraborys
fotografia cyfrowa
2008-12-28 19:10:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może trochę kontrowersyjne ale zawsze...

***

Dawno temu, bliski wschód, godziny wieczorne, ze stajenki wychodzi Józef z kwilącym zawiniątkiem, jeden z wędrowców pyta - Józefie co tam masz, Józef wniebowzięty odpowiada - potomek, drugi z wędrowców pyta - Józefie pokaż, Józef odwija becik i pokazuje dziecię w całej okazałości i w tym momencie trzeci z wędrowców z żalem - Józefie... to dziewczynka ! ! !

***

Dawno temu, bliski wschód, godziny wieczorne, niema żadnej gwiadzy na bezchmurnym niebie, ze stajenki wychodzi jakiś człowiek z zawiniątkiem, pierwszy z napotkanych wędrowców pyta - jak się nazywasz, Józef - pada odpowiedź, drógi z wędrowców pyta - Józef a jak dalej, Piłsudski odpowiada Józef, a co tam masz za zawiniątko pyta trzeci wędrowiec, Józef powoli rozwija zawiniąto, podnosi je do góry w szeroko rozpostartych ramionach i zaczyna skandować Polska! Polska! Polska...
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-12-28 19:44:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tej samej serii:
Scena w stajence betlejemskiej. Wchodzą trzej królowie. Jeden z nich, bardzo wysoki wali głową we framugę drzwi. Łapie się za głowę i krzyczy "O, Jezus!!!". Na to Maria do Józefa: "Zobacz - Jezus - jakie śliczne imię, a Ty nic ,tylko w kółko Stefan i Stefan"
fotografia cyfrowa
Darcys
fotografia cyfrowa
2008-12-28 20:33:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pani pyta Jasia na lekcji Geografii
-Jasiu powiedz jakie miasto jest stolicą Angoli?
Na to Jasiu odpowiada
-angole mają stolicę w Londynie.
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2008-12-28 21:09:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z łomotem owierają się drzwi do małego zakładu fryzjerskiego. Żując niedbale gumę, wchodzi napakowany gość i mówi do fryzjera:
- Proszę mnie krótko opierd...lić.
Fryzjer:
- Ty ch...ju.
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2008-12-28 23:11:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ha ha ha ha :)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2008-12-29 11:28:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja moze fotograficzne - choc pewnie z taaaka broda.

Wchodzi pingwin do zakladu fotograficznego i mowi
- Chcialbym zdjecie do paszportu.
- Kolorowe, czy czarno-biale?
-... A jebnac ci?!
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2008-12-30 16:24:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żona pyta męża:
- Kochanie lubisz seks?
- Lubię, a nawet kocham, tylko nie z Tobą.
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2008-12-30 16:26:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żona wróciła wcześniej do domu i zastała męża w wyrku z piękną, młodą seksowną dziewczyną.
- Ty niewierna świnio - wydziera się na całe mieszkanie.- Jak śmiesz to robić MI, matce twoich dzieci ?!? Wychodzę, chcę rozwodu!
Mąż woła za nią:
- Poczekaj chwilkę, wyjaśnię ci jak to było.. .
- Nie wiem w sumie na co mam czekać, ale to będzie ostatnia rzecz jaką od ciebie słyszę, streszczaj się.
- Jadąc do domu z pracy zobaczyłem jak ta młoda dama łapie stopa, zlitowałem się i zabrałem. Już w samochodzie zauważyłem, że jest chuda, obskurnie ubrana i brudna. Wyznała mi, że nie jadła od trzech dni. Tak się wzruszyłem, że przywiozłem ją do domu i dałem jej twoją wczorajszą kolację, której nie zjadłaś bo się odchudzasz. Biedaczka pochłonęła ją w dosłownie dwie minuty. Popatrzyłem na jej umorusaną twarz i zapytałem, czy nie chce się wykąpać. Kiedy brała prysznic, zauważyłem, że jej ubrania też są brudne i jest w nich pełno dziur więc dałem jej twoje jeansy, których nie nosisz od kilku lat bo w nie nie wchodzisz. Dałem jej też koszulkę, którą kupiłem ci na imieniny, ale ty jej nie nosisz bo twierdzisz, że "nie mam dobrego gustu". Dałem jej sweter, który dostałaś od mojej siostry na święta a ty go nie nosisz tylko dlatego żeby ją denerwować. Do kompletu dorzuciłem jeszcze buty, które kupiłem ci w drogim sklepie a ty ich nie nosisz od czasu jak zauważyłaś, że twoja psiapsiuła ma takie same... Była mi bardzo wdzięczna i kiedy odprowadzałem ją do drzwi zapytała się ze łzami w oczach: "ma pan jeszcze coś, czego żona nie używa?"
fotografia cyfrowa
zoraborys
fotografia cyfrowa
2008-12-30 18:02:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sprzedałem to mojej...
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-12-30 19:19:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Świeżo osadzony więzień drze się zza krat:
– Jestem niewinny! Niewinny!
Na to z sąsiedniej celi:
– No, to już niedługo, kwiatuszku – jutro prysznic...
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-12-30 21:35:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2008-12-31 15:57:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
- Tato? Czy to prawda, że Twój ojciec był wariatem?
- Ta! Chyba Twój!

Pijany mąż wraca późną nocą i już od progu wrzeszczy:
-Szona!!!! Misssska!!!!
Żona na złamanie karku leci do łazienki, wraca z miską, a mąż:
- Ssssmiana planuff. Sessssrałem się.....
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-01-01 16:25:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o dobre, dobre...
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-01-01 20:13:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drodzy firend:
Heya, how are you doing niedawno? Chciałbym przedstawić Panią bardzo dobrą spółkę, która ma stronę internetową i knew.Their www.*********.com . Mogą zaoferować wszystkie rodzaje elektronicznych produktów, które trzeba jak laptopy, GPS, telewizor LCD, telefonów komórkowych, PS3, MP3 / 4, motocykli itp. ........ Poświęć trochę czasu, aby mieć kontrolę, musi istnieć somethings ty d jak kupować.
Ich kontakt e-mail: ****************@gmail.com . MSN: ********@********.cn
Nadzieję, że masz dobry nastrój na zakupy z ich firmy!
Pozdrowienia


mistrz!!
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-01-01 21:17:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mooha (20:13:54) - no dobra, niech Ci będzie, mistrzu... wygrałeś 3:1 ;->
fotografia cyfrowa
zoetrop
fotografia cyfrowa
2009-01-03 04:55:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[URL=http://chomikuj.pl/?page=30592]chomik[/URL]
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-01-03 22:38:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OGŁOSZENIE W GAZECIE
Sprzedam encyklopedie Britannica, 40 tomów.

Stan bardzo dobry.

Nie będzie Mi już potrzebna. Ożeniłem się tydzień temu.


Żona wie, kurwa, wszystko najlepiej.
fotografia cyfrowa
VanKert
fotografia cyfrowa
2009-01-03 22:56:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buehahhha, dobre, prawdziwe... ;]
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-01-04 09:51:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mooha (2009-01-01 20:13:54) - mam! MAM! :D

Drodzy firend: Heya, how are you doing niedawno? Chciałbym przedstawić Panią bardzo dobre towarzystwo, które znałem. . Mogą zaoferować wszystkie rodzaje elektronicznych produktów, które trzeba jak laptopy, GPS, telewizor LCD, telefonów komórkowych, PS3, MP3 / 4, motocykli itp. ........ Poświęć trochę czasu, aby mieć kontrolę, musi istnieć somethings ty d jak kupować. Ich strona internetowa jest Ich kontakt e-mail: . MSN: Nadzieję masz dobry nastrój na zakupy w ich firmie! Pozdrowienia

a warto porównać z oryginałem (załaczyli !)

Dear firend:
Heya,how are you doing recently ? I would like to introduce you a very good company which i knew. .They can offer you all kinds of electronical products which you need like laptops ,gps ,TV LCD,cell phones,ps3,MP3/4,motorcycles etc.........Please take some time to have a check ,there must be somethings you 'd like to purchase . Their website is Their contact email: . MSN: Hope you have a good mood in shopping from their company !Regards

:D
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2009-01-04 11:00:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe... to niewątpliwie efekt działania automatycznego translatora ;))) Wystarczy otworzyć jakąkolwiek stronę anglojęzyczną w google przez opcję 'tłumaczenie strony', ostatnio powszechnie dostępną. Oto przykład takiego tłumaczenia ze stronki nt. aparatów cyfrowych:

"Witamy w 2009! Chciałem wspomnieć kilka zmian I'll be making do witryny w nadchodzących miesięcy:
Pierwszym z nich jest wprowadzenie DCRP Editors' Choice Award, do kamer, że naprawdę wyróżniać. Ta nagroda nie będzie się mijać jak na Halloween kandyzowanego tylko wybrać kilka kamer otrzyma ją każdego roku. Z kamerą na Najnowsze Recenzje liście tylko Nikon D90 i D700 oraz Panasonic Lumix DMC-G1 zostałby uruchomiony w celu przyznania. I nie wrócę i dając nic w porównaniu z rokiem ubiegłym nagrodę - to wszystko będzie do przodu."

O oto tekst oryginalny:

I wanted to mention a couple of changes I'll be making to the site in the upcoming months:

The first is the addition of a DCRP Editors' Choice Award, for cameras that truly stand out. This award will not be passed out like candy on Halloween: only a select few cameras will receive it each year. Of the cameras on the Recent Reviews list , only the Nikon D90 and D700 and the Panasonic Lumix DMC-G1 would have been in the running for the award. I won't be going back and giving anything from last year an award -- this is all going forward. "

;)))))))
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2009-01-04 11:05:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
DZIEWICA POSPOLITA

Roślina krótkotrwała,
wymagająca szczególnej pielęgnacji.
Chętnie poddaje się flancowaniu.

STARA PANNA

Roślina długotrwała i pnąca,
czepiająca się wszystkiego i wszystkich.
Żyje w miejscach odosobnionych
nie wiadomo z kim.

KOCHANKA

Roślina kwitnąca pasożytnicza
z gatunku motylkowatych.
Z uwagi na duże koszty
w naszych warunkach
trudna do hodowli domowej.
Rozkwita nocą.

ŻONA

Pożyteczne zwierzę domowe,
pociągowe, bardzo nerwowe,
ale wytrwałe.
Żywi się odpadkami,
w hodowli domowej bardzo opłacalna
przynosząca duże korzyści.

ROZWÓDKA

Należy do owadów
występujących w dużych ilościach,
znana w przyrodzie
pod nazwą szarańcza.
Samiczki pozostawia w spokoju,
samców niszczy od korzenia.
Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni.

WDOWA

Wierzba z gatunku płaczących,
szybko próchniejąca.

KAWALER

Ptak przelotny,
dzieci swoje podrzuca innym
i wówczas zmienia miejsce pobytu.
Jest trudny do chwycenia w sidła.

STARY KAWALER

Grzyb jadowity o gorzkim smaku.
Żyje przeważnie sam lub
w symbiozie z purchawką pospolitą

MĄŻ

Zwierzę domowe z gatunku leniwców.
Ze względu na dużą żarłoczność
w warunkach domowych przynosi duże straty.
W hodowli nieopłacalny.
Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia
z padalcem.
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2009-01-04 16:23:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehehehe....
Monitor znowu poniósł szkodę.......:-DDDDDDDDD
fotografia cyfrowa
turkus
fotografia cyfrowa
2009-01-04 16:51:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlaczego Wedel nie miał dzieci ?
Bo miał '"czekoladowy interes"...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | Strona 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa